Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Break 'em up finally? :D Ali pa dat Brownu supermax 295mio letos pa Tatumu 318mio naslednje leto. :ninja:

 

Bravo Miami, še en super timski performance. Kdaj smo imeli nazadnje tako nezanimiva finala konferenc? Verjetno ko je KD bil prvo leto pri GSW?! Po eni strani sicer škoda, sploh ker sta prvi dve rundi bili zelo zanimivi in tudi par legendardnih game 7 tekem je bilo, ampak po drugi strani pa Denver-Miami finale fuck yeah!! Če Američani nočejo tega gledat naj NBA kar prestavi urnik na nam bolj primerne ure. :D

Povezava do prispevka

Huh, težka tale. Dve supermax pogodbi igralcema, ki dokazano nista kaliber za vrh. Sama po sebi. Po drugi strani, če bi imela nekega krvoloka Dončića, Stepha, Jimmyja, Jokaro, Greena... bi tudi z njima osvajal v kontinuiteti. Kar trdim že ves čas, odkar opevajo ta dvojec. Tatum je odličen, ampak manjka žar, ubijalski nagon. To ima Brown, ampak mu manjka finese in znanja in ko ni treba, pobezlja in dela nerazumne stvari. Rabiš nekoga, ki bo to znal korigirat in vodit na terenu. Kjer pridemo do tega, da boš težko z dvema supermax pogodbama lahko pripeljal še kaj konkretnega. Razen trenerja, mogoče. Lue? Čeprav, jaz bi dal Joeu še eno priložnost. V rookie sezoni prit do finala vzhoda ni mačji kašelj, ne glede na ekipo. Ne pozabimo - temu Bostonu pred začetkom sezone zaradi afere z Udoko niso pripisovali nekih hudih možnosti za karkoli...

 

EDIT: ajde, predno rečem da bo treba nekaj naredit, ain't over till the fat lady sings...:ninja::whistle: Mogoče se zgodi zgodovina.:lol:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 14 minutami:

Huh, težka tale. Dve supermax pogodbi igralcema, ki dokazano nista kaliber za vrh. Sama po sebi. Po drugi strani, če bi imela nekega krvoloka Dončića, Stepha, Jimmyja, Jokaro, Greena... bi tudi z njima osvajal v kontinuiteti. Kar trdim že ves čas, odkar opevajo ta dvojec. Tatum je odličen, ampak manjka žar, ubijalski nagon. To ima Brown, ampak mu manjka finese in znanja in ko ni treba, pobezlja in dela nerazumne stvari. Rabiš nekoga, ki bo to znal korigirat in vodit na terenu. Kjer pridemo do tega, da boš težko z dvema supermax pogodbama lahko pripeljal še kaj konkretnega. Razen trenerja, mogoče. Lue? Čeprav, jaz bi dal Joeu še eno priložnost. V rookie sezoni prit do finala vzhoda ni mačji kašelj, ne glede na ekipo. Ne pozabimo - temu Bostonu pred začetkom sezone zaradi afere z Udoko niso pripisovali nekih hudih možnosti za karkoli...

 

EDIT: ajde, predno rečem da bo treba nekaj naredit, ain't over till the fat lady sings...:ninja::whistle: Mogoče se zgodi zgodovina.:lol:

Dejansko me tole najbolj skrbi, sicer ne v trenutni situaciji z nahypanim miamijem, bolj me skrbi sam en moment, kjer si buckets zjebe kak gleženj in bo veselica.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Uf ...

 

Ojoj dejansko nisem niti čekiral boxscore po goledu tekme ampak da sta pa tako flopnila  si pa nisem mislil :rofl: 

 

a ni bl lansko sezono robinson težKe smeti in sploh ni igral v playoffu?

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka
Jude reče pred 6 urami:

 

Poleg tega, da je preveč nahypan ... če pogledamo dozdajšnje rezultate, kaj je pa ta poba dosegel?
3. v eni francoski ligi ... ne vem no ... ko sem gledal kakšne higlightse njegovih tekem zmerom izgubljajo, a ni to tud en pokazatelj?
Upam, da se bo obnesel, ampak trenutno mi deluje kot Porzingis nr. 2.
 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 2 urama:

Melo se je tudi uradno upokojil. :lol:

Kar pomeni, da bo v primeru upokojitve Iguodale (lani je rekel, da je to njegova zadnja sezona, zdaj spet ni siguren) Lebron naslednjo sezono najstarejsi igralec v ligi.

 

Tocno se spomnim, ko sem tisto poletje pred zacetkom srednje sole bral to izdajo Kosarke, kjer so draftali Lebrona. Mislim, da jo imam se nekje doma.

image.thumb.png.c07773e23488ae0c71d993ee818eab02.png

 

In potem se bozicno izdajo, ko je ze haral po ligi.

image.thumb.png.c661e54ea5761e44d4ca4344ac5b4964.png

 

Ah ja, cas leti :cry:

Povezava do prispevka

Malo statsov.

 

70-5 za ekipe, ki zadanejo 15+ tric in 50% za tri.

Razlike  za zadnjih 10 tekem, ko ena ekipa mele 50%, druga pa 30% za tri: 26, 29, 21, 13, 27, 25, 33, 31, 21, 27.

Bostonova 98ta tekma letos. 96ta obrambna predstava in 86ta ofenzivna predstava (pa so dal 40 al kok pik v zadnji četrtini).

 

V začetku sezone so bli fenomenalni za tri in zato je blo tolko zmag, od februarja so meh, zdej pa samo dol.

Miami pa ravno obratno. Redni del so smrdeli, sedaj pa kako majo že, white hot heat.

 

Redni del:

Miami 980 tric (17 mesto), 34,4% pri metu (27 mesto)

Boston 1315 tric (2 mesto), 37,7% pri metu (6 mesto)

 

Playoff:

Miami 191tric (13,6/tekmo), 38,8% pri metu (1 mesto)

Boston 231 tric (14,4/tekmo), 37,7% pri metu (4 mesto)

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...