Skoči na vsebino
Vpiši se za sledenje  
Lunco

Samsung

Priporočeni prispevki

tomzzi reče pred 1 uro:

Še nekaj...

Očitno telefon izgubi povezavo s pcjem prek kabla po tem ko se ekran izklopi oziroma v mirovanju po minuti, dveh... Čisto naključno. 

Če odklenem telefon lahko spet dostopam do pomnilnika, sd kartice.

Čudno.

a si ziher, da ni to safety feature? ti spizdijo fončija, na kabl vštekajo pa hekujejo.

sicer ne vem, če je to res to, ker mam sam naštiman display timeout na 30min in nikoli, ko je telefon povezan s kompom ne ugasnem ekrana ravno zaradi te paranoje, da bo komunikacija šla.

EDIT: mogoče lahko potestiraš tako, da vklopiš adb debugging in ko te na fonu prompta, če zaupaš kompu, potrdiš in ugasneš ekran. mogoče komunikacija ostane zarad te potrditve in zato, ker teče preko adb, ne (zgolj?) mtp.

uredilo bitje TrippinBalls

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Noben telefon katerega sem si lastil (P10, Mi 9, Z3 Compact in še bi lahko našteval) ni nikoli izgubil povezave po določenem času ko se zaslon izklopi.

Vsaj ne pomnim.

Edit:

včeraj sem odstranil Smart Switch in Dex iz računalnika. Pravtako samsungove gonilnike za telefon. 

Zaenkrat deluje. Spremljam naprej. 

Če bo sedaj ok potem je bil krivec ali Smart Switch, Dex ali samsungovi gonilniki. 

Edit:

po ponovni namestitvi Smart Switch se je težava s povezavo ponovila. Hmm... 

Očitno Smart Switch ne deluje kot treba.

uredilo bitje tomzzi

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Vpiši se za sledenje  
  • Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...