Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

God of War: Ascension: Pred izidom Ragnaroka sem se lotil preigrat vse dosedanje GoW igre razen Chain of Olympus in Ghost of Sparta ki žal še nista na voljo na PS+ Premium in moram rečt  da je tole by far najslabša igra v seriji. Sicer ima nekaj zanimivih mehanik kar se tiče ugank (heal/decay + dvojnik) ampak level design, šefi, overall feeling itd pa enostavno niso na nivoju prejšnjih iger. Razlog je pa sigurno ker pri tej igri ni bilo več zraven Barloga in Jaffeja. Sicer sem igro igral tako ob izidu in mi je bla kul sam pač nič posebnega ampak dejansko se iz te igre ne spomnim za nazaj praktično ničesar lol. Če naprimer primerjam vse Soulsborne igre FromSofta pri njih absolutno ni nobena igra tako zelo slabša od preostalih kot v tem primeru.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

S čim za vraga si ti delal te screenshote?!?

 

Preden sem slikal sem vedel za  komentarje, ki jih lahko pričakujem in sem tudi mislil napisati, da so slike po najbolj sufisticiranih metodah :D Screenshoot sem naredil s PS5, potem sem se ene 15 minut jebal z aplikacijo in jih nisem dobil noter. Šele potem sem vklopil auto sync Screenshoote. Pa sem si rekel kurc naj vse skup gleda in potem s kavča slikal na TV on obrezal v telefonu okvir stran :)

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 48 minutami:

Men so screenshoti čisto v redu. Edino kar mi nikakor ni jasno je kje je ogromen meč ali sekira.

:no:

 

Še vedno ne morem :( Ene same From igračke še nisem preigral s heavy weapon... Ne znajdem se, ker je tako počasno. Tudi spear imam sedaj prvič. Ampak uporabljam več zadev. Upam, da zberem moč in uporabim heavy v DS3, ko grem spet.... 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Še vedno ne morem :( Ene same From igračke še nisem preigral s heavy weapon... Ne znajdem se, ker je tako počasno. Tudi spear imam sedaj prvič. Ampak uporabljam več zadev. Upam, da zberem moč in uporabim heavy v DS3, ko grem spet.... 

Ne, sej te štekam. V Niohu sem ful preklinjal, ko sem imel kakega hitrega bossa in mi nikakor ni uspelo prit not s počasno sekiro. :D

 

Drugače pa, ravno v DS2 so uvedli carski feature imenovan Dual Wield Powerstance. :D

Men je blo res kot za Božič. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Evo, da sprobam zdaj z App-a, ki sem ga prej zgleda usposobil :D Da vidim, če je kaj bolje od tistega prej, ker sem ravno drugič srečal tega gorečega strica, ki mi nekaj razlaga...

 

182fa65eb2396-screenshotUrl.thumb.jpg.9048a0e6505512d00a0238935858c74c.jpg

 

182fa65f43694-screenshotUrl.thumb.jpg.9e2ffef7b6d010d0fd9bf74417a72bf3.jpg

 

P.S.: Pa je malo bolje. Sicer sem si potem preposlal na mail in ne vem ali je še kaj skrčilo ali ne. NI pa bistvene razlike :D

uredilo bitje tomazek
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Malo popravil...

 

Povej mi raje ali se v DS2 gre v DLC-je po koncu main igre ali prej? Oziroma ali je sploh možno po koncu še kaj delat ali gre igra direkt v NG+?

DLCji so kot vedno težji od osnovne igre. Priporočam, da greš na koncu. NG+ prehod pa je isti kakor v ostalih Souls igrah.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 urami:

DLCji so kot vedno težji od osnovne igre. Priporočam, da greš na koncu. NG+ prehod pa je isti kakor v ostalih Souls igrah.

 

Ja, saj nekako logično... ker DLC-ji pridejo kasneje in se jih igra z likom, ki si ga imel od prej.

 

Samo ni blo v Blodborne, da te takoj po glavnem boss-u vrže v NG+, v Dark Souls 3 pa te recimo vpraša ali hočeš še kaj narediti in si izbereš kdaj začneš NG+ cikel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ja, saj nekako logično... ker DLC-ji pridejo kasneje in se jih igra z likom, ki si ga imel od prej.

 

Samo ni blo v Blodborne, da te takoj po glavnem boss-u vrže v NG+, v Dark Souls 3 pa te recimo vpraša ali hočeš še kaj narediti in si izbereš kdaj začneš NG+ cikel.

Zato sem rekel Souls igrah in ne SoulsBorne. :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...