Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

Enko sem itak mel brezplačno in jo končal, dvojko pa sem kupil na ploščku :D... no v dvojki sem nekje po par boss-ih tudi jaz obupal. Enostavno me nekako ni več vleklo naprej. Enka pa me je na začetku vsaj full...

 

Zdaj mam doma že cele 3 igre na ploščkih :wacko: Moram se znebiti, ker so mi samo v napoto ob polnilcu.

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Enko sem itak mel brezplačno, dvojko pa sem kupil na ploščku :D... no v dvojki sem nekje po par boss-ih tudi jaz obupal. Enostavno me nekako ni več vleklo naprej. Enka pa me je na začetku vsaj full...

Isto. Na začetku mi je enka precej dogajala, samo pol mi je začelo vse skupaj utrujat nekje na dveh tretjinah igre.

DLC mi je pol popravil okus, sam ne dovolj. Te igre očitno niso zame.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Jebi ga. Enostavno mi take igre, kjer razvijalci spodbujajo ponavljanje stopenj in grindanje, ne sede.

Kul combat mi enostavno ni dovolj. Manjka mi neki, kar bi mi vzbujalo zanimanje in me gnalo k napredovanju.

 

Aja, pa še eno zamero imam do Team Ninja. Tipi delajo bosse in okolico ful preveč nerazločne. Na trenutke me skoraj bolijo oči, ker tako vneto buljim v ekran, da lahko razločim udarce.

To drzi kot pribito. In v tej igri bo zgleda isto

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi danes snel demo in užival ko svinja v njem... ampak s to razliko, da je demo od Olli Olli World :D FUCK kok je kul špil, če to ne pride na retail se mi bo sfukal!!!! Hiter, odziven, fun, nice & arkaden, lepo bitesize kratke progice, tak kul u izi vibe ima... Se mi zdi da ima dušo še bolj za Switch kot za resno konzolo ma vseeno, tole bom ful spremljal kaj se bo dogajalo z igrico. Aja pa špil deluje da rata zelo hitro težak ko svinja, sploh če delaš challenge.

 

Ker je imel demo samo 1 uro, sem igral še God of War 3 Remaster, ki je zastonj na PSN. Fuck me kako mega moški in kul špil, tole tudi kar čutim, da bom obrnil :D  God of War za PS2 / PS3 je šel precej mimo mene, takrat ko je bil aktualen sem bil kompetitivno v pretepačinah in nisem teh igric nikdar resno igral ali celo obrnil, poznam pa njihov sloves oz bolje rečeno, razvpitost. Samo fak ej, nisem bil pripravljen na nekaj tako fuknjenega, nasilnega in alfa moškega. Takih špilov dejansko ne delajo več, še Doom je zelo hitro zavil v power fantasy parodijo - tale igrica se pa niti najmanj ne zajebava. Res brutalna roba, pa vsaj prvi del tegale remasterja super izgleda tudi iz vidika cinematičnosti, sploh nisem vedel, da so v Santa Monici že takrat obvladali akcijski spektakel do te mere, sem mislil, da je to bolj GoW R na novo postavil. No ni, ker špil res izleda kot malo outdated AAA holiwoodski film. Pa tempo je tudi dobesedno INSANE, niti po pir v hladilnik nisem mogel skočiti v dveh urah :D  Edino combat je res v pizdi, kontrola lika pa še bolj, ma kaj češ, ipak gre za zelo star base game.

 

Evo zakaj sem mnenja, da moraš špile igrati čimprej ko pridejo ven - če bi GoW 3 igral ob izidu, bi mi bil zagotovo eden od vrhuncev PS3 generacije, to sem pa skor ziher, če bo šlo tko naprej.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

@GalkoHaha, isto. Jaz sem tudi zamudil vse GOWe. Prva dva dela sem preigral na PS3 v remaster obliki. 3jko sem pa isto kot ti preko PS+ Premium pred mesecem dni.

3jka je res carska, sam majkemi, da je 2jka še večji odfuk, kar se tiče epskosti in cinematičnosti. Ful toplo priporočam, če ti rata kje dobit.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 15 minutami:

faking sobota folk pa ob 7 zjutraj kuca po forumu

 

a so vas sluzbe res tolk pokvarile

men je kul, najraje igram ko sem sam doma, edini dan v tednu da lah to počnem je sobota

 

če bi bil sposoben bi se zbudu že petih, lih sem pri 46 urah v Yakuza: Like A Dragon in se je zgodil en carski plottwist, tko da me vleče to igrat naprej

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

Res brutalna roba, pa vsaj prvi del tegale remasterja super izgleda tudi iz vidika cinematičnosti, sploh nisem vedel, da so v Santa Monici že takrat obvladali akcijski spektakel do te mere, sem mislil, da je to bolj GoW R na novo postavil. 

Drugače je pomoje fora v tem, da se je v bolj hardcore krogih GOW neupravičeno podcenjevalo, ker je borilni sistem v primerjavi z Ninja Gaiden in Devil May Cry plitek in enodimenzionalen. Ampak God of War je dejansko Uncharted hack & slash žanra, torej igra, ki stavi na cinematičnost, ne pa nujno na globino mehanik (kakor v Unchartedu streljanje je tudi v GOW fighting dovolj dober, da se ne dolgočasiš, a več kot očitno ni med najboljšimi v generaciji). Ko je prišlo do Uncharteda 2 so zgleda se tudi hardcore krogi se otoplili in lažje sprejeli, da gre za casual blockbuster, pri recepciji GOW igric pa so skos uletavali taunti in nerazumevanje, da gre za summer blockbuster, kjer igralec nima časa za neke noro deep mehanike. 

 

Dočim casual publika je GOW itak vedno oboževala. 

 

Ker recimo kot zgoraj napisano, prvi level v God of War 1 je masterpiece režije, spektakla in tempa, popolnoma neprimerljiv s čimerkoli drugim na konzolah tistega časa. Dejansko pa je potem prvi level v God of War 2 spektakel prenesel na še naslednji nivo in se dejansko zlahka kosal s PS3 ekskluzivami tam nekje do polovice PS3 generacije. Kot si ugotovil, je to izredno težko obravnavati leta 2022, ampak spektakel v GOW/2 je meni takrat on par s spektaklom Uncharteda 2. 

 

God of War 3 mi je malce slabši, po filingu blockbusterskosti mi je Uncharted 3/Uncharted DLC nivo :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 49 minutami:

Jaz sem tudi zgrešil GoW obdobje. Če hočem trojko špilat, morm tudi dvojko? Zaradi zgodbe? Al je vsak del svoja zgodba?

Najprej dvojko, potem pejd na trojko. Sta zgodbovno najbolj povezana špila, ker gre iz dvojke takoj v trojko, ampak tko kot je rekel magični kralj, ni lih neki velik zgodbe. So pa absolutno nardil ogromen skok iz enke na dvojko kar se cinematičnosti tiče, pravtako največ zabavnih idej je ravno v dvojki npr. jahanje 

Spoiler

Pegasusa

 

dvojke ne smeš falit

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...