Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

Ma je res fino imet optiko + kabel za elektriko speljan pod zemljo od trafota do bajte... Mi je pa enkrat cca 20 let nazaj skurlo 2 TVja, pc, monitor itd... 

 

 

  

tomazek reče pred 5 minutami:

Ravno prejšnji teden sem ga spet končal :D Še vedno mi je najtežji boss Orphan of Kos. Ampak je pa bilo v drugo dosti lažje. Ne vem, če sem kerega boss-a delal več kot 3x.

 

WTF v pol leta od "ne bom igral teh igrc ker se mi ne da skos umirat" do ubit Orphana v 3. poskusu... Ma to še Bitsuju ni uspel pomoje no...

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Respect. Jaz sem v BB ful bossov ponavljal 20-30x. Največkrat sem po moje delal Ludwiga. :D

 

Ma... saj v prvo jaz tudi. Zanimivo pa, da mi je ravno Ludwig tudi v prvo hitro padel. Je pa me jebal Laurence, the first Vicar, ki je sedaj padel v prvo.

 

Nisem pa niti vstopil v vodnjak :D Niti Chalice Dungeonov nisem igral. Samo vse boss-e sem želel še enkrat potamaniti in narediti konec z dvema fightoma.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Ma... saj v prvo jaz tudi. Zanimivo pa, da mi je ravno Ludwig tudi v prvo hitro padel. Je pa me jebal Laurence, the first Vicar, ki je sedaj padel v prvo.

 

Nisem pa niti vstopil v vodnjak :D Niti Chalice Dungeonov nisem igral. Samo vse boss-e sem želel še enkrat potamaniti in narediti konec z dvema fightoma.

Ajaaa. Sem mislu, da govoriš za prvi skozihod. Pol kasneje je tudi meni bilo lažje, itak. :D

Povezava do prispevka

Praktično Nioh 3. Isti feeling sterilnih okolij in manjka neke kohezivne zgodbe, ki bi ti dajala feeling, da napreduješ v neki epski epopeji (tko kot to obvlada Fromsoft). Upam, da je sam fora v tem, da je to nek izsek iz igre, ker ipak gre za demo, sam vseeno mam feeling, da je to pač Team Ninja in sam še ena od njihovih iger stuck v letu 2000.

Men res ne dogaja. :(

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Jebi ga. Enostavno mi take igre, kjer razvijalci spodbujajo ponavljanje stopenj in grindanje, ne sede.

Kul combat mi enostavno ni dovolj. Manjka mi neki, kar bi mi vzbujalo zanimanje in me gnalo k napredovanju.

 

Aja, pa še eno zamero imam do Team Ninja. Tipi delajo bosse in okolico ful preveč nerazločne. Na trenutke me skoraj bolijo oči, ker tako vneto buljim v ekran, da lahko razločim udarce.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...