Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Jaz sem tudi zgrešil GoW obdobje. Če hočem trojko špilat, morm tudi dvojko? Zaradi zgodbe? Al je vsak del svoja zgodba?

Ma špilat ju moraš zaradi iger samih. Imo ti bodo raztur.

Zgodba ni nič posebnega, sam je povezana. Trojka recimo začne tam kjer se zaključi dvojka na cliffhangerju. :D

Povezava do prispevka

Sem zdej igral 2 uri Steelrising trial in moram reči, da sem padu not.

To je to. Soulslike, kot se zagre, ne pa nek Nioh advanced fighting. :D

 

Premikanje in bojevanje je LESENO AS FUCK, sam ima pa Soulsborne raziskovanje kjer prpaš za vsakim ovinkom in, ko srečaš moba, ki ga prej še nikoli nisi videl, prpaš še malo bolj. Res lepo mi poteši žejo po tem žanru.

Grafika je kul, level design je sicer preveč "geometričen", ko točno vidiš kako so to v bistvu arene z nevidnimi zidovi, ampak je naphan z elementi in labirintasto zapleten. Men sede na polno.

 

Če te ne moti pretirano Spiders (razvijalci) EuroJank, ki ga spet ni tako zelo dosti, pol močno svetujem. Best buy na kakem 30% znižanju imo.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
razhnjich reče pred 2 urama:

jokerja sm kupoval cel maj lajf v trafikah pa bil naročen.

 

da folk nima opcije it v trafiko pa kupt jazbino.

 

dej ne me jebat

Mogoče bo kdaj, če bo dost folka kupoval. Zaenkrat je to butična revija

 

Večina dobrih slovenskih revij se tako prodaja - net in par prodajaln po državi. Pomoje je Outsider edina revija v zadnjih letih, ki jo povsod dobiš in je dejansko dobra. Je pa pokojni Rugelj (Dejch, če rabiš tipse glede problema z alkoholom, pogoogli) trdil, da mora  intelektualno razvita odrasla oseba redno čitati vsaj dve reviji :). Tako da jaz se zadnje čase trudim it enkrat na teden v knjižnico in mal berem revije. Imamo kar nekaj dobrih butičnih v slovenščini: Literatura, Razpotja, Outsider, Ekran ...

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 42 minutami:

preigral RE7 VR

insane/10

 

Men je RE7 legit eden najbolj grozljivih in nerve-wracking špilov. Par delov (klet, nadstrešek od "sestrice") mi je bilo komaj še igralnih ponoči brez prižgane luči zraven.

 

Ne vem kaj ti mora pa to špilat v glavi da greš na VR obračat :D

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...