Skoči na vsebino

Trenutno igram [09/2022]


Priporočeni prispevki

sej ce bi game prvic zagnal kot VR mode, bi ziher shital brickse ko blesav; ker sem zarad platine spil obracal 4x (resda dobra 4 leta nazaj), je blo manj anksiozno. itak pa pozabis kaksne scary momente in parkrat sem dobro trznil, mravljinci all over :D. sploh slusalke dodajo hud extra tension, vcasih ne ves, od kje prihaja jeba, drugic dejansko cutis dihanje za vrat, vsake tolk cajta se vprasas, ce bi dal volume vseeno na manj :D

 

zna bit pa druga pesem z DLCji, ker jih se nisem igral :doctor:

 

 

 

Povezava do prispevka

Da zalaufam Resi v VR lol. Psihično se pripravljam, da bi probal 4. del pa ni blo ne. V Saints&sinners sem v trailerju že sral v gate pa sploh ni mišljeno, da bi bilo grozno. Fuck that res :D

 

Sem pa končno prelomil gamepass urok in se sistematično lotil špilov:

- Slay the spire, odkar imam xbox se od tegale ne morem ločit, razlogov je par, prvi definitivno da so kontrolerji shit in ne morem igrat mojih najljubših zadev ala Spelunky, Dead cells in vse kar potrebuje dober kontroler. Odločil sem se, da obrnem z vsemi liki do ascension 20 in trenutno sem na lvl 10 s tremi, robota sem nagrindal do lvl 20. Po 180 urah mi je zadeva še zmeraj noro zanimiva tako da svaka čast <3

- FUGA, po AC odyssey failu z dlc predmeti sem se lotil te zadeve, govori o monster tanku, katerega upravljajo otroci, fun zadeva je, da imaš soul cannon, ki ubije kateregakoli nasprotnika, downside je samo, da moraš strpati enega od otrok v komoro in ga upepelit da zadeva ustreli metek :D Zaenkrat še nimam srca, da bi strpal enega noter, mi pa najmlajša dva pošteno najedata s svojo japonščino, ki ne gre dlje od mother, father in bi znala kmalu zagoret za slavo republike :D

Povezava do prispevka

Po dgem času zalaufal PS5 spet in se spet vrnu v returnal, fak kako dober spil, tower je zabaven as fuck, sam drugi run "main gamea" mi je fucking pretežek po taki dolgi pavzi, v towerju pa pridem do drugega bossa dokaj lahko, poj me pa zmanjka. Auto sprint je res tak dvorezni meč dober za idprte arene sam ce rabs bit res natančen z skoki in dashom pa jebes ježa. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Da zalaufam Resi v VR lol. Psihično se pripravljam, da bi probal 4. del pa ni blo ne. V Saints&sinners sem v trailerju že sral v gate pa sploh ni mišljeno, da bi bilo grozno. Fuck that res :D

Ta špil je top tier tam z Alxy. Tako, da če ga nisi preigral poskusi. Špil sploh ni strašljiv mogoče sem pa tam kak jump scare. Problem so bolj kakšni napadi panike, ko te lovijo zombiji, ti moraš pa reloadat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 35 minutami:

Začel ponovno Outer Wilds, tokrat PS5 verzijo. Prvič me je enostavno preveč motilo 30 FPS.

Sedaj je res milina, sam vseeno imaš tu pa tam hude frame drope. Ni mi jasno kako se lahko to dogaja pri tako grafično nezahtevni igri. :(

Zato -> https://www.rockpapershotgun.com/how-outer-wilds-built-a-planet-which-falls-apart

 

plus, če gledaš noclip dokumentarec

 

izveš še:

 

Also fun fact I learned yesterday from the no clip documentary about the game is that the player is basically the center of the universe at all times so when you jump instead of you going up it’s essentially the planet going down

uredilo bitje JediEagle
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

koncno sem zakljucil guardians of the galaxy - ok spil, ki bi mi verjetno ful bolj dogajal, ce bi bil fan izvornega materiala. Pac marvel film med igricami, zabaven ampak imo niti blizu kaksnemu unchartedu po tem blockbuster feelu. Od zacetka mi je bil tudi combat z ukazovanjem teamu kar zanimiv ampak sem proti koncu izkoristil fino razdelane nastavitve tezavnosti ker sem se navelical.

 

preigral sem tudi deaths door - glede na mlacen sprejem tukaj me je kar malo stiskalo, ko sem stisnil buy v ps storeu ampak sem vesel, da si nisem premislil. Imo zelo kompetentno skup dan spil, ki sicer po nicemer ne izstopa, mu pa tezko kaj ocitam. Mogoce je res malo kislo, da je osnovna zgradba vsake stopnje ista ampak so vedno nov skill in lih dovolj raznolike ugank(ic)e spil popestrile dovolj, da se nisem nasitil in prezivel prijetnih ~10 ur. Ne bom pa verjetno zdaj iskal se vseh skrivnosti.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 28 minutami:

Zato -> https://www.rockpapershotgun.com/how-outer-wilds-built-a-planet-which-falls-apart

 

plus, če gledaš noclip dokumentarec

 

izveš še:

 

Also fun fact I learned yesterday from the no clip documentary about the game is that the player is basically the center of the universe at all times so when you jump instead of you going up it’s essentially the planet going down

Sm mislu da so vsi spili tko narjeni, da lik u bistvu miruje, hodi na mestu, svet se pa premika. Think AC loading 

 

Kot stare igre ko se je vzadi vrtel trak ceste avto je bil pa staticni objekt ki si ga premikal levo desno

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Returnal - sem se vrnil, da sprobam dlc, vmes pa še naredil platino, ki je kar pain in the ass, zaradi vsega RNG-ja.

 

Ace combat 7 - delam S rank na vseh misijah in zadeva ni hec. Japonci in njihove S rank fore :)

 

Ghost recon Breakpoint - celotno igro smo igrali 3 v coop načinu in tudi ob vseh slabih stvareh, ki jih nudi igra je bilo igranje skozi celotno zgodbo na immersion načinu in vse na najtežji stopnji obilica zabave. Ne predstavljam si tole igrati solo, ampak coop je bil pa ultra zabaven.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Legenda :D

 

Ti From Softovci so bli malo prifuknjeni v preteklosti zgleda. Sem si rekel: ajde letimo NG+ in probajmo platino. Jezus Marija kaj je to skoraj nemogoče. Dobro, da so v Bloodborne in Elden Ring to malo spremenili. Tu hočejo, da zbereš vse geste, vse spele (nekatere dobiš samo z rangom v covenantih), vse ringe, ki jih je 107 al kolko, ko sem pogledal. Nekatere dobiš šele v NG++ se mi zdi... Tako, da tega še ne bom šel :D bom pa še malo užival v klanju in probal narediti tretji konec (prva dva sem s sejvi). 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja, ej. Souls igre so bile vse prizadete glede tega lol. V bistvu sem pričakoval, da bo kaj podobnega tudi v Elden Ring, ampak se je igra izkazala za eno najbolj kul platin, skupaj z BloodBorne. Sekiro bi tudi dal zraven, sam tam je bilo dejansko treba platino nagrindat, kar je malo pokvarilo okus. Na srečo je gameplay loop tako zabaven, da ni bil tak problem.

 

Drugače, kako ti je bila DS2? Kul?

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Samo igraš queste pa boš zgrindal vse kar rabiš

Ja sam nemorm se brzdat, ko se zapelam mim nesta in izvedem wipeout :D drugac pa res hud spil, lihkar me je naskocu sniper pa dva rednecka, predtem pa izvedel, da po lokalnih jamah chilla okrog 500 zombijev v hibernaciji. U dont want to wake this shit up.

Povezava do prispevka

Pa dobr, sej jaz sem tudi tak, ampak vsaj izgine gnezdo ko ga razfakaš. Večinoma te pa questi itak peljejo na take lokacije al pa mimo, da se splača met s sabo molotovke

 

Sploh na koncu špila ko ti špil sam pove kje so gmote zombijev, tist je šele gušt

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...