Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Efootball 2023 - Ok za mano je aktivnih par dni s tem špilom, nazadnje sem igral resno fuzbal nekje 10 let nazaj in nimam ravno pravega občutka kako se igra napram fife. Zadeva mi deluje nekje križanec med sensible soccer, street fighter 2 in pes 6. Sam gameplay mi je osebno zelo zabaven, online mi uspeva neki sčarat samo s kombinatoriko, hitrimi podajami iz prve, bognedaj kaj driblat, ker to je recipe for failure, ampak o tem malo kasneje. Všeč mi je collision detect, ker prihaja do svakakvih situacij zaradi gluposti uporabnikov, driblanje v soigralčevo pot gibanja, random streli iz riti itd., sproducirajo smešne not so real life situacije :D

Street fighter del špila leži v tem, da je najboljši obrambni sistem rush v nasprotnika s standing tacklom, tolk enih padcev po travi in kontaktov na meji ufc nisem še videl nikjer :D Napadalci so tretjino časa na tleh, sodniki piskajo res mogoče 5% stvari kar se piska v fifi. V primeru da slišiš sodnikov pisk prvo pomisliš na offside/polčas, favli so res nekje v tretjem planu :D Posledično to pomeni kombinatoriko na igrišču, first touch passe, center šute in podobno, driblanje pride v poštev samo, če si messi or smth in še to v primeru, da pred tabo stoji samo en igralec (če je igralec>1 = grizenje trave v 100% primerih). All in all špil mi je zabaven, vrača me v otroštvo k špilom ala goal/sensible soccer ipd. :D

Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Hm ne razumem ravno kaj misliš s tem? Tole je itak bolj ea ultimate team mode brez user marketa. Razen če misliš kaj drugega ...

Ma nazadnje, ko sem inštaliral in preizkusil (ob izidu) je bilo notri samo ene 10 top ekip, s katerimi si lahko igral samo quick match. Kot nekakšen demo.

Tudi obljubljali so, da bodo dodali več contenta v roku nekaj mesecev. Zanima me ali sedaj dejansko lahko izbiraš več ekip in po možnosti igraš kako ligo in to.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Preživel sem offtopice o picah, Dejchevo brzostrelko, sliko DaCapo kurca in še kaj. Ma dogovore za OW2 matche v trenutno igram pa ne vem, če bom zmogel :D

a to da se s FromSoft špili serje čist v vseh temah je pa OK??

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Ampak vseeno je razlika v kvaliteti postov, če se pogovarja o igrah ali samo dogovarja za matche. Za to se naredi svoja tema, isto kot Soul Calibur 6

ja ful so kvalitetni pogovori ko se že n-tič menite kulkrat ste mogl ponavljat enga bossa

men gre na kurac, sej mate svoje teme

le lp

Povezava do prispevka

Končal The Surge... Kaj Jaz vem... Ker pač nisem vedel kaj naj igram. Mi je pa kar dosti motečih zadev. Koliko pa sem se tukaj gubil in nisem vedel kam naj grem, ker so mi lokacije in bližnjice ter vsi lifti tako nezapomnljivi, pa se menda še nikjer nisem gubil. Ali pa nisem mel pojma kam naprej po boss fightu.

 

Aja... Pa kateri bedak si je omislil, da imaš časovno omejeno na dobri 2 minuti, da se mimo vseh robotov in vseh liftov vrneš po izgubljene "soulse". Idiot award of the year. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...