Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 minuto:

Men gre orto na jetra ko skor vsi delajo soulslike igre brez mape a hkrati ne obvladajo leveldesigna ki mora bit temu primeren. Pol imaš pa en kup frustracij ko se zgubljaš ko kreten. 

Ma niti ne vem, če SKORAJ vsi, pomoje, da kar vsi. Ne spomnim se ene soulslike igre z dobrim level designom

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Men pa se enostavno več ne da piratizirati igric. Pol enostavno ne cenim tolk izkušnje in mi vse skupaj ful manj dogaja. Boomer brain at its finest al neki. :D

 

Saj to je razlog, da nobene še niti pognal nisem :D Razen Hitmana, ki je bil kupljen komplet vsi trije deli s vsemi mapami. Zato pa ga tudi sem preigral s vsemi trofejami, ker sem dal 100€ :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

A Plague Tale: Requiem

 

igra se zacne z jaw droping grafiko, ki kasneje zal na nekaterih delih zakaslja blighttown, podkrepljena s fenomenalno zvocno kuliso in dolgim stealth ‘tutorialom’. toliko selfijev se v lajfu nisem skljocnil v uvodnih urah. a zal igra kmalu nakaze, kam pes taco moli. od pure stealtha ostane bore malo, igra ti doloca pace, kje bos hodil, tekel v kasu ali galopiral; ko bi rad pospesil cez mapo, ne pusti. ker, to si slej ko prej zazelis, saj je cisto prevec odvecnega balasta v obliki dialogov, monologov in poglavij. prav tako so za moj okus zajebali nacin igranja, dokaj solidno izveden nacin menjavanja orozij oziroma pripomockov iz prvenca. uvedli so nove moznosti kako zajebati sovraga, a ker jih je na dolocenih routih premnogo, vkljucujoc podgance, je cel fakin mess, preden na hitro prestavis iz ene moznosti v drugo, tretjo ali cetrto, ce noces razirat sovrage ko terminator z nadgrajenim lokostrelom. ja, sovragi ze na normal vidijo in slisijo in cutijo in vohajo, ko da so z drugega planeta. marsikdaj v zaklonu cakas ko budala, in carski flow stealtha je prekinien veckrat, kot je crkota v vseh Soulsih skupaj. in potem tole https://imgur.com/pbPWM0w, ki je krivda slabo zasnovanih safe obmocjih, ko je sovrag ujet na nikogarsnjem ozemlju. odkupi se zgodba, vsaj v osnovi, ker drugace je cist prevec razvlecena; kruta, mracna,

Spoiler

ni upanja ni odresitve.

 
 
kaj bi nam lahko delal GoW, ce ne bi bil crossgen, za kaj nas bodo prikrajsali, ker nimajo jajc, da bi se odpovedali kesu, in si namesto postavili spomenik; ko vidis, kaj graficno zmore nextgen masina.
pa koji kurac potem tlacijo v default nastavitve igre chromatic aberration in motion blur vkljucena, retardi.
 
Spoiler

 

 

ry7o8ej.jpg

 

Sb3CguM.jpg

 

md4rEhI.jpg

 

l5H9lYx.jpg

 

wPj638r.jpg

 

Z36QkCL.jpg

 

qIAmOIW.jpg

 

A0QH06k.jpg

 

4yMxfxK.jpg

 

vdi5y8S.jpg

 

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Demon’s Souls Remake laufa na svilnatih 60 fps in gladko nakaze, kaj se zamuja s crossgenom

 

 

drugac se ta neumnost, ki so jo dodali v Requiem. imas 3 branche pasivnih skillov, katerih napredek ni vezan na to, kar te posamezni skill v zacetku pouci. vsaj za stealth ni vazno, al te je sovrag opazil, ampak kolko si jih ubil. kar pomeni, da lahko laufas po mapi, oni laufajo za tabo, in pac cik cakas z njimi za hrbtom, dokler ne prides do izhoda (vseen ne smejo bit glih za ritjo). nobenga ne ubijes in stealth skill bar naraste. za agression je logicno pac, da ves ko jih lopnes, prej bo skill narastel. za oportunizem, ki naj bi bil povezan z alkimijo, z njo nima popolnoma nobene veze. imas res kar nekaj kombinacij alkimizma, a skill naraste le, ce si na mapi ubil okol 50% sovragov, vseeno kako :rofl:

  • Ne me jebat 2
Povezava do prispevka

pizda stari, z dvema postoma si mi uspel ubiti hype iz 91 % na tko, 12 % :D  Prov tko "wasted potential" napis čez cel špil.

 

sam jebiga, precej rajši vidim da en pove po resnici in mi sfuka hype kot pa da fuknem 50 €, se pizdim in se dobivam s sumljivci z Bolhe na parkingu od Atlantisa :D  

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Jaz sem se naveličal enke nekje na polovici, nikakor se ne morem lotit končat. Dvojko preskočim. 
 

Pa bi rekel da je kar potenciala v tej formuli, le izvedeno se mi zdi dost bleh.

Ima precej euro-junk feeling, ja. Tudi mene je sprva motilo, sam pol sem pushal skozi prvo tretjino in se mi je do konca zadeva povsem priljubila.

Za dvojko bom kr lepo počakal na free PS+ Extra game.

Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 21. 10. 2022 at 13:54:

Na PC-ju pa imam to posneto... pa se mi sploh ne ljubi pognati :hmm: Kauč über alles! No, Himtana sem preigral po dolgem in počez (ampak lani).

 

1864519878_Posnetekzaslona(211).png.ac0912b93967779a9547c127800d505d.png

Das v steam library, en kontroler bindas na pc, omogocis da steam prizge komp, ga priklops na hdmi 2/3/4, dobesedno kauc play xbox 420

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 minuto:

Inb4 komp mas v drugi sobi - sj pravs da ga ne uporabljas, skrij ga za ps5, ga nr bo noben opazu, lp

 

Glih sem ti mislil odpisat :) Valjda rabim en PC. Sigurno ne bom zaradi iger nabavljal second compa in ga postavljal za TV... Imam ga priklopljenega v spalnici in ga uporabljam izključno za gledanje filmov, serij... preko TV. Samo miško fuknem v posteljo in vklopim onscreen tipkovnico za vsak slučaj, če kaj rabim občasno.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 urami:

@tomazekEnega dobrega PC-ja v bajti ne moreš usposobit, da bi ti služil v več sobah, tako za igre kot za filme? 
Pa to imam še jaz porihtano, čeprav sem reven. :)  

 

Če bi rabil bi :D Pa ne rabim. To bi bla z mojega vidika res ena slabših investicij kar je možno. Mi niti na pamet ne pade. Kake filme? Za filme imam že itak v sobi porihtano PC na TV. To je vse kar rabim.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...