Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

53fTFLH.png

Končal Carrion :ododava:

 

Nadaljujem s paketom Inside + Limbo

nbm9341.png

 

Še vedno občasno igram Jurassc World Evolution 2. Nedavno je zopet izšel konkreten update s polno izboljšavami in dodatno free vsebino.

Trije moji:

Image

Image

Image

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Špilam Dead Cells na switchu in sem zaenkrat zadovoljen. Ne Master gaming platformi PC pa nič ne igram, EVE online sem dal na stran. Čakam, da me kaj nahajpa. Mogoče bom Cyberpunk 2077 končno kupil.. Ne vem še.

 

Verjetno si bom Monster Hunter za switch kupil :) 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Bastion je kr mobilen po tanovem, fuck, sem jih mogu od bliz tamanit z Moyro

 

Cist so ga zjebali ja. Nerfali primary fire, zj je pocasnejsi, vzeli so mu self heal, ma neko granato zj za right click, sentry mode je pa men osebno joke, ker je tok pocasn v njem, da ga Rein v zarjavelem invalidskem vozicku prehiti, pa cooldown je, kok, 16 sekund? Edin damagea mu niso nerfali na sentryju, je kr neprijetna situacija, ko se ti prpele izza vogala v stilu DEY SEE ME ROLLIN, DEY HATIN' :D

Povezava do prispevka

Fuzbal vikend, sprobal novo fifo, pojma nimam kaj je drugače, ni mi potegnilo. Potem sem takoj install ruknil še efootball, to mi je pa nekak bolj simpatično, nabral slovenske reprezentante, ruknil španskega komentatorja in lepo igram offline. Isto pojma nimam če je kul špil, sam men je fino s Šeškotom zabijat gole :D

Povezava do prispevka

1o dirko hot wheelsov

ESO

koncal re3

Revelations nimam tko da sm gledu mal na youtubu ( @Slinch @Slinch @Slinch)

upam da je to najslabsi RE v seriji. Sicer sm ene pol casa razmisljal kako tale swimsuit pa rit narejena za CIS publiko v 2022 ne bi sla skozi

 

Moram si pogledat mal kako gre tole kronolosko, a je prej re4 al revelations2 al kako, pa koda veronika itn

 

Zae1x sm dal cez 0 1 2 3 8

7ko sm tut pogledal pa je ne bi igral, prevec mold gorea pa tko, ni mi najbl okusna

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 3 urami:

Knights of The Old Republic Switch Review | Invision Game Community

KOTOR re-relese na switchu ze dolgo nisem igral igre 5 ur skupaj  ne da bi vedel da sem igral tako dolgo. Igram v handheald kjer se ne opazi toliko postarana  grafika. Spil je še zdaj hud po skoraj 20 letih.

 

Zdej si me nahajpal, da spet obrnem tole mojstrovino na handheld :D 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Monster Hunter World - mi paše spet malo živalce lovit. Tokrat se igra vse v coop, smo se nabrali 3 in je izkušnja res nora. Razen to, da je coop glavnih štorij znanstvena fantastika, je vse ostalo 11/10.  Capcom naj se jebe, ker Rise ni na PS... 

 

Cyberpunk 2077 - okoli 30 ur in še vedno vleče. Vsak gig, side job je boljše spisan kot 90% main štorij v drugih igrah. Mislim, River side quest = :worship:

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 58 minutami:

 

Zdej si me nahajpal, da spet obrnem tole mojstrovino na handheld :D 

V handheld se ne opazi toliko 2003 grafika špil je star 20 let  :D Ampak špil je res zakon  še kar danes ko pridem iz službe samo nadaljujem kjer sem končal trenutno Kashyk kjer sem ravno dobil prvi del Star Forge mape

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 14 minutami:

Cyberpunk 2077 - okoli 30 ur in še vedno vleče. Vsak gig, side job je boljše spisan kot 90% main štorij v drugih igrah. Mislim, River side quest = :worship:

Napisano špil rešuje pred slabimi ocenami.

 

Gerda: A flame in winter - si medicinska sestra v okupirani Danski v letu 1945. Cela zgodba je napletena tako, da nihaš med ljubeznijo do domovine in kolaboracijo. Trenutno korakom v kolaboranstvo.

Spoiler

Pomagal sem nacistu, ker je prišlo do eksplozije v tovarni.

Far Cry 6 - Ubisoft še vedno ni ugotovil, kaj je tisto kar je FC3 naredilo classic. Prav tako niso še vedno dojeli, kaj dela sony prav, da njegovi povprečni naslovi dosegajo take prodajne cifre. Ubisoft težko je, če je zabava/fun prioriteta na koncu seznama. Zlikovec ni dovolj, da bi lahko sam nosi celotno franšizo.

 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
fric reče pred 1 minuto:

Napisano špil rešuje pred slabimi ocenami.

 

Gerda: A flame in winter - si medicinska sestra v okupirani Danski v letu 1945. Cela zgodba je napletena tako, da nihaš med ljubeznijo do domovine in kolaboracijo. Trenutno korakom v kolaboranstvo.

  Skrij vsebine

Pomagal sem nacistu, ker je prišlo do eksplozije v tovarni.

 

Carsko, sem polajkal na Steamu. Čimveč takih alter predlogov :) 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...