Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 minuto:

Yo, rad bi igral kak kul hororčič igračko na PS. Kak predlog? Ideja? 

 

Nekaj v stilu Some, Amnesie. Ali pa tudi ne, naj bo horor, to je poanta.

Prvi Layers of Fear ima meni res hudo zgodbo, ampak baje letos pride nek remake_remaster, če boš raje počakal

 

Outlast je meni sicer bil malo cheap, ampak na forumu so bila zelo pozitivna mnenja

 

Ker si tudi malo hardcore, lahko tudi kaj bolj obskurnega ali alternativnega sprobaš, imaš na PS nekaj finih igric. Slovanski devi so naredili par hudih slavic horror iger, recimo Darkwood sicer zgleda malo češko (or poljsko, če sem natačnejši). Ko je ingame dan, raziskuješ poljske gozdove in nabiraš stuff, ko je noč, jo poskušaš preživet, ko ti uletavajo monsterji. Ima malo Lynchovski pridih. Pol imaš odličen horror visual novel za ne-fane visual novelov Doki Doki Literature Club, pa "text adventure horror" s Stranger Things vibom Stories Untold. Če bi rad malo Toskana/italijanski horror imaš Martha is Dead, kjer boš fural bicikl po Italiji, Visage je tudi popularen, nisem igral, ampak naj bi šlo za malo bolj igrificiran in full game PT. From Software in Miyazaki sta izdala PSVR horror igrico Déraciné, konec koncev pa celo kak reverse-horror sede, kjer si ti pošast in pobijaš ljudi, imaš metroidvanio Carrion npr. Ogromno pa je tudi 2D robe, jaz imam na to-play listi recimo tajvanski Detention, katerega devi so znani po tem, da so nadaljevanje dobesedno anihilirali z interneta zaradi džoukov na kitajskega predsednika. 

 

Skratka, res je ogromno stuffa. Pomoje da sta Alien: Isolation in Outlast najbolj mainstream v tej niši :) 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka

Aja, meni je tudi Spooky's Jump Scare Mansion dober, čeprav je v bistvu parodija na "jump scare" žanr oziroma tip igranja. Sam v bistvu precej subverzivna igrica, sem že razmišljal, da bo letos za spooktober padel en daljši post na temo te igre, če se bo mi dalo, ker jo zaradi cute grafike komot spregledaš/ignoriraš :D 

Povezava do prispevka

Zelo primerna za solo, itak je bl quest, story heavy, 

 

 

Sicer ne vem vsega tko da mal z rezervo vzami

Sprva sm igral brez eso+

Ampak, ngl, ko ga enkrat vklopis je skoraj nemogoce nazaj,

 

1.) ker dobis crafting bag ki ima neomejeno slotov za vse matse, drugace padajo v inventorij in pokuris neskoncno cajta se vracat al craftat al pa shranjevat na banko.

 

Dobis se 10% exp bonus (tbh whatever)

2) in dostop do skoraj vseh sicer placljivih dlcjev, kar je spet carsko in lahko romas po tamrielu in sprejemas queste vsepovprek, brez da ti spil joka "nimas skyrim dlcja"  to je ta del k nism 100% , mislim da mas vse dlcje unlickane, ne pa bseh novih classov in ras ampak; 

 

3)Zravn dobis se payable currency (krone) ki ga lah pokuris v storeu, mislm da tam okol 1500/na mesec al neki - za isto ceno kot je eso+ pa dobis tocno 1500 kron, torej je no brainer... mislm ce igras sploh nimas za razmisljat, jaz sem kupil gol eso na znizanju za nekih 20€, in cetudi bi pokupil vse dlcje bi se vedno fural eso+..tko mas pa to zravn

 

Aja store ma samo kozmetiko pa razne exp/research booste, queste, nove dlcje.. i guess, da je "p2w" food ki ga dobis zravn kakih paketov ker ti dvigne statse, ampak ta food dobivas tudi kot rewarde questov. In daily loginov itd itd tko da... itak pa igra ni pvpve, za pvp moras v poseben lobby 

 

Aja pa eso+ ti da kdaj tudi zastojn nove queste, iteme v storeu..jz sm si s kronami od esota se necromancer class unlockal (ker imam golo, najcenejso verzijo)

 

Na tvojem mestu bi igral ene 20 lvlov brez eso+, pa ga kupil ce ti dogaja, preferably ko bo na znizanju, kar je dostkrat

 

Jz sm.drgac daggerfall covenant sorcerer bretonka 

 

Sicer nism se igral nobenih siege alliance warov, samo par group dungenov, drugace soliram (itak si gres lah po followerja kot lidio(?) V skyrimu pa ga expas in trainas v class ki hoces)

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Zdej sm su mal brat, 

Navedek

With an ESO Plus membership, you'll have full access to all DLC game packs currently available in the in-game Crown Store. This means you can enjoy all additional dungeons, zones, game modes and other cool stuff without having to spend any crowns!

 

Mislim da ti samo najnovejsega chapterja eso+ ne da, vse druge pa.

Lahko pa unlockas chapter v storeu s kronami.

 

Aja mi je pa svinjsko da rabis ps+ za mp only spil.. saj kak bundle bi mi se dal za spil pri ps+u ce ze 

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ja tako je, sm glih probal, samo na high isle ne morem (mislm lol nek majhen otocek tam levo ), mislm da bom prezivel

 

Ne vem men je neironicno eso+ worth it, ker drugace bi itak kupu dlcje ... ko bo na znizanju bom imo kupu ene pol leta da pridm do end gamea, sm @lvl 40, sam preberem 95% knjig in scrollov in ne skipam pogovorov, ker se mi zdi da je to nekak point elder scrollsov. Also, sj najbrz ves, sam knjige beri, ker ti dajajo pointse v skille

 

 

OW2 mogoce probam, rabu bi nek nadomestek apexu

 

Editeditedot

 

Ker class, alliance, rasa si, kje si zacel, vvanderfell?

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ajaaa, yup, coming back to me now. Neki portali so bli pa pol glede na DLCje sem mel izbiro ja. Tak da verjetno Vvanderfell, ce je zastojnskim igralcem to omogoceno :)

 

Sam itak bom novga chara nardil. Macaka, pol bom pa skoomo kradu pa preprodajal sirom Tamriela + sneak majo Khajiti nenormaln :D

Povezava do prispevka

zakljucil DLCje RE7

 

 

Jack's 55th Birthday 8.5/10

 

minigame 6ih faz, kako nahraniti Jacka z minimalno izgubo casa in najboljso kombinacijo hrane - najvec tock da gurmanski combo dreka in sladkorja imenovan Baker Family Special. visji rank, vec akcije, besna izmenjava item box menuja in gameplaya, hudi skillsi, onehitkill Golden Crowbar. SS rank nisem naskakoval

 

E1D3eeG.jpg

 

 

Ethan Must Die 8/10

 

roguelike game, kako z zacetnim nozem, preko RNG loota, trapsov, one hit umiranja ce ne blockas, do finala z Marguerite v greenhouseu. zgleda dost zajeban, samo vec ali manj vecino dela opravijo trapsi, le vrata je treba zapirat za seboj :D. vse kar rabis za finale je Albert-01, cimvec Enhanced ammota in Magnum. inventory space je omejen na minimun. ena tezavnost, many replays, adrenalinsko.

 

jrYnHHc.jpg

 

nD6AR4b.jpg

 

 

Not A Hero VR 8/10

 

rescue mission (find and destroy Lucas) skozi rudnik, ki sprva ne obeta, dokler skozi priprave na pro run tezavnost ne odklenes Easy deflect abbilitya, za kar je treba igro obrniti pod eno uro.

Spoiler

ze prvi run priporocam na easy, ker ti na normal lahko v predzadnji fazi zmanjka municije za horde Molderjev, ker je pred tem mama Mold bullet spuzva in te faza pred final bossom pusti porapeanga.

Easy deflect je pure gold. nardil 4 rune in pol. normal ne do konca, easy, normal, professional - ki odklene infinite ammo - da gres lahko se enkrat pro, tokrat VR :D

 

hWqT6tN.jpg

 

 

Night Terror in se enkrat Nightmare VR 8/10

 

Night Terror ni bav bav, ko se ti po Nightmare odklene cirkularka, le prvi val od petih je treba preziveti z nozem; ni pa, da bi se jebal v VR modeu. ce je End of Zoe lazje obrniti na Joe Must Die tezavnosti s pomocjo VR, to defintivno ne velja za Night Terror.

 

v1IsaAC.jpg

 

Lxn0PbW.jpg

 

 

skoda, k je zmanjkal RE contenta :( 

fCgh6cz.jpg

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Ta post je hkrati odgovor na temo in obvestilo/reklama, bom za ziher še postal v "znižanja/brezplačnice" temi.

 

Včeraj sem po nekajmesečnem premoru spet zaštartal Barotraumo, ker je prišel nov update Hoist the sails. V njem so med drugim tudi prenovili vse tutoriale, zaradi česar je igra do 20. 10. znižana za 75% (na 6,24€); če pa kljub temu niste prepričani, ali je igra za vas ali ne, jo lahko namreč danes ter čez cel vikend igrate zastonj :mafija:

 

Kot vedno sem zbrisal stari SP save ter štartal svežega. Sicer sem zaenkrat še v prvem razmeroma mirnem biomu, mi je pa že zdaj všeč ena sprememba, ki so jo očitno "popravili" s tem updatom: v prejšnjem so namreč iz vseh podmornic vzeli ven vso opremo, zaradi česar si štartal popolnoma gol. To je naredilo začetek tudi za izkušene podmorničarje težji, saj si si moral najprej zaslužit in kupit osnovno opremo (maske, kisikove bombe itd.), da si sploh lahko normalno igral naprej. Edit: naslednje kupljene ladje so pa spet prazne, tako da je treba kasneje prenest opremo.

 

Ker smo se v preteklosti že menili na forumu za kako rundo ali dve: zvečer sem običajno na Steamu od kake 21:30 do 00:00 CET; zadnje dni ponavadi naredim daily login za freebije v Lost Ark, pol pa grem igrat Barotraumo. Tako da če bo komu v tem času za igrat, me kliknite.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Men je kr kraljevska ta logika, gotta say

 

Ko si nardis account iz prve, jim itak das vse mozne podatke

 

Ime, prezime

Datum rojstva

Ulico, hisno stevilko

Postno stevilko

Stevilko kreditne kartice

Ono trimestno zascitno stevilko kreditne kartice

Dve stevilki, ki oznacujeta mesec in leto expiration date-a kreditne kartice

Stevilko maminega bancnega racuna

Stevilko bancnega racuna od macke

Stevilko noge od tamlajsega brateca

Stevilko, ki jo nucas, da gram bude gram i ne 0,8

 

Ampak najbolj od vsega se zatakne pri preverjanju in bindanju telefonske stevilke :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...