Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 54 minutami:

Če je temu tako, potem igra itak ne bo zame. Res je, da sem nekoč mislil enako za From špile. Ampak tam imaš za napad 2 gumba od katerih 80% uporabljaš enega. Že v Nioh mi je bilo preveč ombinacij gumbov in potem living weapon itd. Sem že star in res ne maram tega, da bi zdaj izvajal čarovnije z gamepadom :D Ko ste pisali o Pro kontrolerjih in da imajo kljub dodatnim gumbom še kakega premalo... Sem itak rekel, da bi sam še kakega s tega normal odstranil :) Ajd to glih ne, sem pa štor za izvajanje nekih zajebanih kolobocij. 

 

Zato imaš pa orožja za začetnike in orožja ki zahtevajo že v osnovi kar precej preciznosti ter imajo zapletene combote :)

 

Arekkz Gaming na Youtubu ima imo najboljše tutoriale za orožja in nasplošno za začetnike

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Vi niste normalni s tem Monster Hinterjem :D Me je minilo pri prvi misiji, ko sem videl koliko je to crafting materiala in craftanja... Na vsakem koraku je kaj za pobrati in to je za to, to je za ono... Kaj je to ena tistih iger kjer si več v raznih menijih kot pa v dejanski igri? :)

 

Sploh ni tako hudo ker se da ful preko hitrih on the fly menijev naštimat. Sam ja na prvi pogled zgleda jebeno zakompliciran. Sam ko prideš čez ta prvi šok se pa zadeva odpre in sam uživaš. Combat je pa en najboljših in the biz!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Vi niste normalni s tem Monster Hinterjem :D Me je minilo pri prvi misiji, ko sem videl koliko je to crafting materiala in craftanja... Na vsakem koraku je kaj za pobrati in to je za to, to je za ono... Kaj je to ena tistih iger kjer si več v raznih menijih kot pa v dejanski igri? :)


No ja, Monster Hunter je ena redkih tovrstnih iger, ki jih res obožujem. Igral sem že na Wii, pa potem na WiiU, 3DS in nenazadnje tudi na PC. Igra ima res svoj čar, sploh glede omenjenega craftanja in posledično različnih pristopov bojevalnega stila. In pošastkosti so dejansko res fenomenalni in docela različni; vsak s svojimi prednostmi in hibami, ni da ni! Definitivno ena najboljših franšiz, japanski "humor" gor al pa dol.  
In kot pravi Vučko€: niti ni tako komplicirano, ko enkrat padeš not. Craftanje opreme je res uživancija! 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kot returning veteranu iz enkice mi je napolno zabaven ja

 

Ni vec double shieldov

Orisa je fun as fuck za igrat

Tanova dva herota sta fun as fuck za igrat

UI je lepsi in bolj pregleden

Bolj tekoca je igra zej ko je 5v5

 

In najbolj vazno -

ni vec 2CP map

Kar pomeni no more Volskaya Shitdustries

Ni vec jebene Hanamure

Ni vec smrdljivega Anubisa

 

double_pogchamp.mp4

 

So pa valda prisotni klasicni Blizzardovi server problemi in je loterija sploh not pridit, tak da pocaki mogoc se kak tedn, da se mazohisti ustalimo :D

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 4 urami:

Kot returning veteranu iz enkice mi je napolno zabaven ja

 

Ni vec double shieldov

Orisa je fun as fuck za igrat

Tanova dva herota sta fun as fuck za igrat

UI je lepsi in bolj pregleden

Bolj tekoca je igra zej ko je 5v5

 

In najbolj vazno -

ni vec 2CP map

Kar pomeni no more Volskaya Shitdustries

Ni vec jebene Hanamure

Ni vec smrdljivega Anubisa

 

double_pogchamp.mp4

 

So pa valda prisotni klasicni Blizzardovi server problemi in je loterija sploh not pridit, tak da pocaki mogoc se kak tedn, da se mazohisti ustalimo :D

a niso trije novi champi? zdej k mam covid bom mogoče celo zdownloadal tole, neki za prave gejmerje

Povezava do prispevka

Igram Surge. Mislim, igram.... Zaenkrat edini špil po nekem času, ki ga nisem pobrisal v pol ure :D Prišel do prvega boss-a, ki me je par krat ubil in dal na stran za danes. Saj ni nekaj full težek zgleda, ampak se moram še malo privaditi na stamino in te pizdarije. Setting mi ni glih super... Mogoče pa me bo vseeno držalo, da vztrajam. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

pa sej ti si igral fighting špile in dobro veš da je najbolš igrat prot folku, ne pa AI

Odvisno od folka. Velikokrat imam raje AI. :D

 

Drugače je bil samo grumpy joke, k ne maram streljačin. Valjda imaš prav.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Portal 2 - Obrnil single player in lahko samo rečem 10/10. Multi je verjetno še bolj fun, samo je tudi single player vrhunska zadeva. Nisem ravno za uganke ampak me je zadeva vlekla od začetka do konca. Ne smem pozabit carskih dialogov med "glavnima" robotoma, luštne zgodbe in ravno prav težke uganke - zame, verjetno bi kak puzzle guy zehal zraven, jaz sem pa noro užival.

 

Top roba

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Portal 2 - Obrnil single player in lahko samo rečem 10/10. Multi je verjetno še bolj fun, samo je tudi single player vrhunska zadeva. Nisem ravno za uganke ampak me je zadeva vlekla od začetka do konca. Ne smem pozabit carskih dialogov med "glavnima" robotoma, luštne zgodbe in ravno prav težke uganke - zame, verjetno bi kak puzzle guy zehal zraven, jaz sem pa noro užival.

 

Top roba


Vedno sem nekako bežal od te igre..in jo nikoli sploh zagnal. ampak ne vem, pravis da ni zamorjena z ugankami, ker to mi res ne sede. Kot kak Witness ali kaj je že bila, ok mal tuhtaš, rešiš, ampak boring…

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 5 urami:

Vedno sem nekako bežal od te igre..in jo nikoli sploh zagnal. ampak ne vem, pravis da ni zamorjena z ugankami, ker to mi res ne sede. Kot kak Witness ali kaj je že bila, ok mal tuhtaš, rešiš, ampak boring…

 

Oba Portala sta precej manj kriptična in filozofska kot npr. The Witness, sploh drugi del; špil te med posameznimi ugankami ves čas poriva naprej, stalno neki vici, dialogi, zanimivi in smešni detajli v stopnjah, vzdušje je kljub post-apokaliptični lokaciji precej zajebantsko in daleč od sterilne resnosti...

 

Pa uganke v singleplayerju so v povprečju dokaj simpl in si glave ne bo z njimi dolgo razbijal niti nekdo, ki ni igral prvega dela oz. ni ljubitelj ugankarskih iger. Meni se je ob ponovnem igranju pred leti (vmes seveda že pozabil vse rešitve, a preigral veliko drugih podobnih iger) celo zazdelo, da je vsaj polovica ugank bolj tutorial, ki te res postopno vpelje v neko novo mehaniko oz. puzzle element, potem pa sledi kvečjemu ena ali dve težji puzli na to temo.

 

Pa co-op je vsaj enakovreden, če ne celo (vsaj v smislu kakovosti ugank) boljši del špila; sam nisem fen co-opa v večini špilov, tule bi pa res veliko zamudil, če ga ne bi preigral. Ko imaš štiri portale namesto dveh in kolega, se odprejo čisto nove možnosti, kaj vse lahko delaš oz. kaj vse so si lahko izmislili avtorji :wacko:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pa na Steamu je za lastnike P2 zastonj mod Portal Stories: Mel - tudi res huda zadeva, skorajda na profesionalnem nivoju z voice actingom in novo zgodbo/liki vred. So pa uganke kar precej bolj zajebane, čeprav ne noro težke.

uredilo bitje Raz
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 6 urami:


Vedno sem nekako bežal od te igre..in jo nikoli sploh zagnal. ampak ne vem, pravis da ni zamorjena z ugankami, ker to mi res ne sede. Kot kak Witness ali kaj je že bila, ok mal tuhtaš, rešiš, ampak boring…

Definitivno probaj, jaz tudi ne morem v witness zaradi "filozofskosti". Tole je pa uno res casual uganke, ki so ravno toliko, da si rečeš pizda sem inteligenten ko zaraf :D 

Povezava do prispevka

Portal/2 je pač neke vrste AAA/mainstream puzzle game, je res skoraj za vsakogar

 

No, saj tudi Witness je po svoje precej mainstream, samo vseeno zahteva več pozornosti in je konkretno težja od Portala

 

Je pa Portal tudi meni res priljubljena franšiza in tudi jaz svetujem te modifikacije. Dosti noro, to so praktično nove kampanije z voice actingom, svojo zgodbo in novimi mehanikami. Za Mel sem rabil ene 10 ur, da sem ga končal, in majkemi, da imaš občasno filing, da igraš Portal 2 DLC :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 4. 10. 2022 at 16:09:

 

Zato imaš pa orožja za začetnike in orožja ki zahtevajo že v osnovi kar precej preciznosti ter imajo zapletene combote :)

 

Arekkz Gaming na Youtubu ima imo najboljše tutoriale za orožja in nasplošno za začetnike

 

 

 

 

 

Še mene dlje traja matra tale reč. Ene 2x sem poizkusil z :alien: verzijo in se me še ni nekak prijelo :) 

Mogoče bi si moral kupit zadevo, da bi zares videl.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...