Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 4 urami:

 

Mnja. Res dokaj beden experience. Combat je eno navadno dolgočasno kajtanje, svet pa je tako duhamoren, da me je prjelo srat.

 

:D Seveda ni absolutno nobene primerjave s svetom in občutki, ki ti jih nudijo From igre :D Ampak jaz res nisem mel pojma kaj igrati in sem šel v to. Upam, da zdržim do GoW. Bi pa vseeno lahko dal igri tam slabo 7 po mojih kriterijih.

Povezava do prispevka

Proper igrica tega meseca je zame Unusual Findings (kot že omenjeno v temi Avanture/Pustolovščine). Res že dolgo nisem ob nobeni pustolovščini tako užival, kot ob tem biserju, ki je uletel kot od nikoder. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 30 minutami:

Proper igrica tega meseca je zame Unusual Findings (kot že omenjeno v temi Avanture/Pustolovščine). Res že dolgo nisem ob nobeni pustolovščini tako užival, kot ob tem biserju, ki je uletel kot od nikoder. 

 

U tole pa dost kul izgleda. Kako dolga je zadeva, ce si slucajno ze preigral ?

Povezava do prispevka

@Sektor 13: porabil sem 12 ur. 
Je bil pa to moj prvi shozihod (obstaja nekaj različnih cepitev poti in posledično trije konci). Dvomim sicer, da bom v kratkem šel še enkrat skozi, ker se mi zdi, da sem dosegel najboljši možni konec. Ampak bom pa vsekakor še igral, ker je res en tak biserček.

 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Cyberpunk 2077 - Končal in platiniral. Igra ima še kar nekaj napak, tehnično je še vedno clunky, ampak overall quest design, dialogi in splošni vibe nočnega mesta res naredijo izkušnjo nekaj posebnega.Najbolj sem pogrešal možnost nastavlanja gumbov na kontrolerju in da ti igra forca default shemo, ki mi res ne paše (v FPS igrah pač brez skoka na L1 ne gre) Sem vesel, da sem počakal, da je trenutna razičica že zelo stabilna. Za platino mi je pa žal, ker je bila popolnoma neumna, ampak ko vidiš, da si nekje na 92% potem pač pogrindaš do konca.

 

Monster hunter world - po nekaj x letih še vedno grindam base game in se pripravljam za vstop v Iceborne. Ena najboljih iger prejšne generacije!

 

 

Povezava do prispevka

@ke_kit igraš Surge 2? Meni ni glih čist bedna... Ampak bom zgleda vseeno nehal. Imam 100 možnih poti in 150 bližnjic in enostavno nimam pojma kam naj, grem in kaj naj delam :). Sedaj sem končno našel še hook in se je s tem odprlo še cel kup dodatnih poti. Potem pa, ko lutas nekje v pizdi materni, ti nekdo reče, da odnesi to onemu tretjemu... Kak za vraga ga naj zdaj najdem, če nimam pojma kje sploh sem! 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 23 minutami:

včasih se vprašam, če ste nekateri stari najmanj 65 let in imate res slab reaction time

 

sploh zaradi lock on kamere mi pri večinih špilih to ni noben problem, pri streljačinah pa itak imaš večino časa prsta na obeh gobcah

Skok ima na L1 folk, ki igra ali je igral veliko COD (ali drugega streljaškega) MP-ja na joypad. Mi, ki casualno nažigamo SP igrice (in po možnosti ne delamo trofej), je itak pretežno vseeno, jaz v 99 % iger pustim kontrole na prvotnih, razen če ima kakšna igrica res fejlano nativno kontrolno shemo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Res je, primarno zagotovo bolj pride do izraza pri bolj resnem igranju MP iger, vendar vse igre, ki imajo npr. šprint na X (Nioh, GTA, Arkam serija) je ultra annoying, ker ne moreš normalno vrteti kamere. Zato so sheme, ki jih From by default naredi veliko boljše pri combatu, ker imaš vsaj napada na hrbtnih tipkah. Če si daš še evade/dodge/roll na eno izmed tipk, ki ne zahteva spuščanja gobic, je izkušnja igranja še boljša.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 38 minutami:

Skok ima na L1 folk, ki igra ali je igral veliko COD (ali drugega streljaškega) MP-ja na joypad. Mi, ki casualno nažigamo SP igrice (in po možnosti ne delamo trofej), je itak pretežno vseeno, jaz v 99 % iger pustim kontrole na prvotnih, razen če ima kakšna igrica res fejlano nativno kontrolno shemo. 

Jaz igram Warzone na plejki z miško+keyboard, ker je itak eden redkih naslovov, k lah igraš tko. Zanimivo ta L1, pri Halotu sem v MP tudi imel X za skok (oz karkoli je že na Xboxu tisti gumb? A?)

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

@ke_kit igraš Surge 2? Meni ni glih čist bedna... Ampak bom zgleda vseeno nehal. Imam 100 možnih poti in 150 bližnjic in enostavno nimam pojma kam naj, grem in kaj naj delam :). Sedaj sem končno našel še hook in se je s tem odprlo še cel kup dodatnih poti. Potem pa, ko lutas nekje v pizdi materni, ti nekdo reče, da odnesi to onemu tretjemu... Kak za vraga ga naj zdaj najdem, če nimam pojma kje sploh sem! 

Ma sej tudi meni ni zares ful bedna igra. Pač, nek meh 7/10 al neki. Problem je, ker gre za Soulslike in pri teh igrah zares znajo samo Fromsoftovci, nimaš kaj.

Drugače pa mam ene 5 ur v igri in imam zelo podobno izkušnjo kakor ti. Zadeva je faking labirint na 500 metrih. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Drugače pa mam ene 5 ur v igri in imam zelo podobno izkušnjo kakor ti. Zadeva je faking labirint na 500 metrih. :D

 

Saj to... in prveih par bližnjic se mi je še sanjalo kam it in kam se vračat... nisem pa pričakoval, da se mi bo potem odprlo še ene par dostopnih objektov s po 5 novimi potmi in vse je dostopno. Hkrati vidiš en kup "ziplajnov", ki jih lahko kasneje uporabljaš. Res si ne predstavljam kako si zapomniti vse poti in kam it. Zaradi tega me je nekoliko minilo. Nazadnje sem igral skoraj 2 ure in naredil nek quest... potem pa ugotovil, da nimam pojma kam naj grem naprej in se nekaj časa vrtel v krogu, potem pa dal na pavzo.

 

Se pa popolnoma strinjam z oceno tam nekje 7 ja... prvi del pa mogoče malo čez 6.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

A ni 7 tako v bistvu dosti proper igra? Meni so 7 npr. Ghost of Tsushima ali pa Spider-Man, ne pa igra, katero že par postov samo bashata in praktično ne napišeta ničesar pozitivnega? :D 

Ma jaz igram dajem mainstream ocene.

Men je GoT recimo 7,5 ali 8 igra.

Tale surge gre bolj proti 6,5.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...