Skoči na vsebino

Trenutno igram [10/2022]


Priporočeni prispevki

Skunko reče pred 47 minutami:

Js sem ubodu še oba DLC-ja za Doom Eternal :blush: ... ta over the top saving all life as we know štorija res ful paše ko ata na mamo v ta špil.

 

Saj ne, da bi se Doom igralo zaradi kompleksne zgodbe, a ta drugi DLC in zaključek zgodbe se je meni v tem oziru zdel strašansko rushed; prav pozna se , da so ga delali sredi najhujše korone in cela ekipa izolirano, ločeno prek dela od doma.

 

Ne bom ti preveč spoilal, če še nisi končal, ampak v treh stopnjah drugega DLCja izjemno na hitro in z nekaj iz riti potegnjenimi deus ex machina izgovori zaključijo zgodbo in ogromno stvari (civilizacija Wraithov, vrnitev Sentinelov, nova vojna med peklom in 'nebesi' itd.) samo ošvrknejo; brez dobre razlage in postopnega world-buildinga.

 

Sem imel močan občutek, da bi namesto DLC, pol krajšega od osnovnega špila, iz vsega materiala v Ancient Gods komot naredili polnopraven zaključni tretji del reboota :( Tako pa se v šestih levelih dodatka zgodijo 100x bolj epske stvari kot v osnovnem Doom Eternal, dogodki in plot twisti pa se odvijajo z bliskovito hitrostjo

Povezava do prispevka
Raz reče Dne, 12. 10. 2022 at 9:25:

 

Saj ne, da bi se Doom igralo zaradi kompleksne zgodbe, a ta drugi DLC in zaključek zgodbe se je meni v tem oziru zdel strašansko rushed; prav pozna se , da so ga delali sredi najhujše korone in cela ekipa izolirano, ločeno prek dela od doma.

 

Ne bom ti preveč spoilal, če še nisi končal, ampak v treh stopnjah drugega DLCja izjemno na hitro in z nekaj iz riti potegnjenimi deus ex machina izgovori zaključijo zgodbo in ogromno stvari (civilizacija Wraithov, vrnitev Sentinelov, nova vojna med peklom in 'nebesi' itd.) samo ošvrknejo; brez dobre razlage in postopnega world-buildinga.

 

Sem imel močan občutek, da bi namesto DLC, pol krajšega od osnovnega špila, iz vsega materiala v Ancient Gods komot naredili polnopraven zaključni tretji del reboota :( Tako pa se v šestih levelih dodatka zgodijo 100x bolj epske stvari kot v osnovnem Doom Eternal, dogodki in plot twisti pa se odvijajo z bliskovito hitrostjo

 

Sam si pa kr predstavljam, kako je it nekomu iz ID Softwara na prvi zmenek :D.

 

"Kaj pa ti počneš v lajfu?"

"Ma zmišljujem si najbolj bizarne in groteskne načine, kako razčetverit sovražnika."

"Kthnxbye"

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Stoj bit jelly

 

Sicer pa trenutno še vedno nažigam Dead Cells na switchu in neizmerno uživam. Teli sidescrollerji so idealni za handheld konzolo. 

Pa Neki tudi MH Rise občasno poženem. Moram it malo čez Japansko cringe estetiko in zna mau trajat :) Sicer pa moram rečt, da je zelo zanimiva in globoka igra. Samo ne vem še s katerim orožjem bi se spoprijateljil.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...