Skoči na vsebino

Petek Afričan 2022 - official topic


Galko

Priporočeni prispevki

Flegma reče pred 8 urami:

nah, so mi kul drugače, saj so mi svetoval naj direkt na MasterCard kličem, a se mi dalo takrat s tem nadalje ubadat. Se je pa to začel dogajat, ko so uvedel en nov sistem dvojnega preverjanja plačila ali nekaj podobnega. Sicer ni panike, nadvse tečno je bilo le pred kratkim, ko sem imel eno limited izdajo prednaročeno, in mi je amazonov sistem ob releasu zavrnil plačilo, in nisem takoj opazil, nato pa švical, a bo šlo naročilo sploh čez. Sicer je bilo vse ok potem, ampak vseeno, zoprno. 

 

To meni moja Visa ki jo filam dela isto. Dam naročilo in ko hočejo trgat, javi napako. Grem, kao osvežim način plačila (pustim vse isto) in par minut kasneje se vklopi moja spletna banka ki mi pusha da hočejo avtentikacijo. Ruknem geslo in gre skos. Ampak na Amazon je čisto vsakič to od kar je ta nova avtentikacijo. Velik pain! 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 7 urami:

Sem reko ženi: Ej, glej to zdaj bo zvok kot se šika.

Odgovor: To je grdo kot smrt, tega nebomo meli v dnevni. To ma lukne na vrhu, kot nek sir, to se bo prah not nabiral, ...

:nicjasno:


nekaj znizani so zdaj tudi sonos arc/beam soundbari, ki jih lahko potem kombiniras tudi z ikea zvocniki in na koncu tudi z wooferjem. Sicer rata pol vse skupaj precej drazje ampak mogoce estetsko bolj sprejemljivo. Baje kar ok zadeva, bigbang ima trenutno isto znizanje kot direkt od sonosa 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 19. 11. 2022 at 12:07:

Uno vidim post od Šimše, neki omenja "pc speaker mini zvočničke sem zadovoljen la la la", si rečem Aleluja končno en pravi gorenjski deal, glede na to da dec na geek meete nosi hrano od doma in po ZSjih žica keš za všečke...

 

440 eur :(

 

ej da še enkrat slišim koga jamrat, da ni keša.. 

mrbit tele

 

Deal of the day: Polk Audio Signature Elite ES20 High Resolution Shelf Speakers for Home Theater, Stereo Speakers, Hi-Fi Speakers, Hi-Res Certified, Compatible with Dolby Atmos and DTS:X (Pair), Black https://amzn.eu/d/4FdMcqb

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Je za ta model tudi potreben heat sink?

Mnja... Jest sem ga pozabil naročit. Ga bom dokupil. Drugač ni, ima ta heat guard in zniža brzino. Digital foundry je testiral in pravijo, da heatsinki niso potrebni. Ampak glede na to, da Sony zahteva in da dejansko pomagajo pri temperaturi bi ga jest dal.

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 19. 11. 2022 at 15:34:

Nisem kupoval laptopa vsaj 2 desetletji, pa se mi mal lusta pc gaminga. 

 

Deal of the day: Razer Blade 15 Gaming Laptop, 15.6 inch (39.6 cm) FHD 144 Hz Display, Intel Core i7-11800H, 16 GB RAM, 512 GB SSD Memory, NVIDIA RTX 3070 Graphics, QWERTZ Keyboard, Windows 11, Black https://amzn.eu/d/gafsMQs

 

Je to dober deal? Pa zakaj ne? 

Ko sem jaz gledal, da bi kupil Razer gaming laptop, sem se na koncu premislil. Za točno omenjen model ne vem, vem pa, da ima Razer pri laptopih problem z quality control. Menda je dosti težav tudi ob uveljavljanju garancije itd. Malo pobrskaj po netu (kakšen reddit) kako je z dotičnim modelom, da se slučajno neza*****. Je pa tole pomoje, kar top cena za to specifikacijo :)

Povezava do prispevka
linuxx1337 reče pred 1 uro:

Ko sem jaz gledal, da bi kupil Razer gaming laptop, sem se na koncu premislil. Za točno omenjen model ne vem, vem pa, da ima Razer pri laptopih problem z quality control. Menda je dosti težav tudi ob uveljavljanju garancije itd. Malo pobrskaj po netu (kakšen reddit) kako je z dotičnim modelom, da se slučajno neza*****. Je pa tole pomoje, kar top cena za to specifikacijo :)

 

mam laptop ze dva dni doma :) in iskreno sem navdusen, nisem mel Windows sistema ene10 let+ tko da sem mal zgublen, sam ni mi zal za tale nakup. Pac laptop se res kr segreje med loadom sam kurc je blo za pricakovat :) se mi ni treba bit pokrit z dekco zvecer ko se zleknem na kavc haha :)

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče Dne, 20. 11. 2022 at 14:03:

mrbit tele

 

Deal of the day: Polk Audio Signature Elite ES20 High Resolution Shelf Speakers for Home Theater, Stereo Speakers, Hi-Fi Speakers, Hi-Res Certified, Compatible with Dolby Atmos and DTS:X (Pair), Black https://amzn.eu/d/4FdMcqb

Eno noob vprašanje, ne me linčat hvala lepa.

 

Najbrž rabim kakšen receiver za priklopit. Na TV najbrž ne moreš direkt priklopit.


Kaj pa na soundbar? Sicer imam nek cheap LG shit, ki sem ga dobil za darilo, samo ne verjamem.

Povezava do prispevka

Še en black friday artikel. Resno razmišljam, da bi si kupil laptop, ki bi ga imel v domači pisarni za job (da ne odpiram službenega vsakič), ampak hkrati bi ga pa tudi imel za kak špil ali pa če se bom učil delati z Unityjem ali Unreal Enginom.

 

Ali je tole OK deal? https://www.mimovrste.com/gaming-prenosniki/asus-tuf-dash-f15-fx517zc-hn063-prenosnik-90nr09l3-m006s0

 

Procesor Intel® Core™ i7–12650H (Turbo do 4,7 GHz), 10-jedrni, 16 niti, 24 MB predpomnilnik
Zaslon 39,6 cm (15,6"), Full HD (1920 × 1080)
IPS-level, 144 Hz, nebleščeč, Adaptive-Sync
Sistemski pomnilnik (RAM) 16 GB DDR5 (2× 8 GB, 4800 MHz)
Shranjevanje SSD 512 GB (M.2 NVMe PCIe 3.0)
Grafična kartica NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU, 4 GB GDDR6
Operacijski sistem FreeDOS
Priključki 1× RJ45 LAN
1× Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™
1× USB-C 3.2 Gen 2 podpira (DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC)
2× USB 3.2 Gen 1
1× HDMI 2.0b
1× 3,5 mm kombiniran avdio priključek
Povezovanje Brezžično: Wi-Fi 6 (802.11ax, Dual band 2×2) + Bluetooth 5.2
LAN: Gigabit Ethernet
Tipkovnica in kazalna naprava osvetljena tipkovnica
drsna ploščica
Zvočniki in mikrofon 2 zvočnika, Dolby Atmos, Hi-Res
vgrajen mikrofon
Kamera 720P HD kamera
Baterija 76 Wh, 4S1P, 4-celična Li-ion baterija
Barva črna
Dimenzije 354 × 251 × 19,9 ~ 20,7 mm
Masa 2 kg
Drugo 1× prosto mesto za dodatni m.2 pogon (PCIE Gen4×4 & Gen3×4)
napajanje tudi preko USB-C (PD) do 100W (dodatni USB-C adapter ni priložen)
MIL-STD-810H
zmogljiv hladilni sistem

 

1.099,99 €

Povezava do prispevka
Galko reče pred 48 minutami:

Še en black friday artikel. Resno razmišljam, da bi si kupil laptop, ki bi ga imel v domači pisarni za job (da ne odpiram službenega vsakič), ampak hkrati bi ga pa tudi imel za kak špil ali pa če se bom učil delati z Unityjem ali Unreal Enginom.

 

Ali je tole OK deal? https://www.mimovrste.com/gaming-prenosniki/asus-tuf-dash-f15-fx517zc-hn063-prenosnik-90nr09l3-m006s0

 

Procesor Intel® Core™ i7–12650H (Turbo do 4,7 GHz), 10-jedrni, 16 niti, 24 MB predpomnilnik
Zaslon 39,6 cm (15,6"), Full HD (1920 × 1080)
IPS-level, 144 Hz, nebleščeč, Adaptive-Sync
Sistemski pomnilnik (RAM) 16 GB DDR5 (2× 8 GB, 4800 MHz)
Shranjevanje SSD 512 GB (M.2 NVMe PCIe 3.0)
Grafična kartica NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU, 4 GB GDDR6
Operacijski sistem FreeDOS
Priključki 1× RJ45 LAN
1× Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™
1× USB-C 3.2 Gen 2 podpira (DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC)
2× USB 3.2 Gen 1
1× HDMI 2.0b
1× 3,5 mm kombiniran avdio priključek
Povezovanje Brezžično: Wi-Fi 6 (802.11ax, Dual band 2×2) + Bluetooth 5.2
LAN: Gigabit Ethernet
Tipkovnica in kazalna naprava osvetljena tipkovnica
drsna ploščica
Zvočniki in mikrofon 2 zvočnika, Dolby Atmos, Hi-Res
vgrajen mikrofon
Kamera 720P HD kamera
Baterija 76 Wh, 4S1P, 4-celična Li-ion baterija
Barva črna
Dimenzije 354 × 251 × 19,9 ~ 20,7 mm
Masa 2 kg
Drugo 1× prosto mesto za dodatni m.2 pogon (PCIE Gen4×4 & Gen3×4)
napajanje tudi preko USB-C (PD) do 100W (dodatni USB-C adapter ni priložen)
MIL-STD-810H
zmogljiv hladilni sistem

 

1.099,99 €

 

https://www.ebay.de/itm/155266219005

 

To probi ujagat. 

Povezava do prispevka

Kaj takega? Ima tudi Windowse :D 

 

https://www.cyberport.de/notebook-und-tablet/notebooks/lenovo/pdp/1c47-004/lenovo-legion-5-15ach-165hz-15-fullhd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-rtx3070-win11.html

 

  • AMD Ryzen™ 5 5600H Prozessor (bis zu 4,4 GHz), Octa-Core
  • 39,6 cm (15") Full HD 16:9 Display (entspiegelt), Webcam
  • 16 GB RAM, 512 GB SSD
  • NVIDIA GeForce RTX3070 Grafik (8192 MB), HDMI, DP über Type C, WLAN-ax
  • Windows 11 Home 64 Bit, Akkulaufzeit bis 9 h, 2,4 kg

€ 1.149,00

Povezava do prispevka

Pič.. mater... pralni stroj mi ripnil danes in nič pametnih popustov za te zadeve. In kot, da bi se kaj razumel kaj moram sploh gledat pri specifikacijah. Rabim pa ga nujno, ker so notri na pol oprane cunje in še ena runda čaka! Nem klical serviserja za 10+ let star stroj - vse lučke crknile in nič ne reagira. Hvala vam Mimovrste za celih 7% popusta za Black Friday! Če ga še v petek ne dostavite, ki sem plačal prednostno, pridem osebno v Maribor. Mamico je... vsem po spisku.

 

Moral sem se malo spucat.

 

lp in lep večer

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...