Skoči na vsebino

Petek Afričan 2022 - official topic


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 44 minutami:

Jaz bom huntal 

- (PS5) TLOU part 1 R

- (PS5) Resident Evil Village: Gold Edition

- (Switch) Fire Emblem - Three houses

- (Switch) Mario X Rabbids 2

- (Switch) Xenoblade Chronicles 3

 

- Robotski sesalec

- Držalo s cedilom za kuhinjske gobice

A pol ti je Mario X Rabbids fšeč, da boš kupil še dvojko? Zadnjič na obisku sem videl, da si mel v Switchu not

 

Fire Emblem - Three Houses je must, z lahkoto v TOP 3 Switch igric, priporočam tudi vse ostalim, da kupijo

 

Glede Xenoblade Chronicles 3 pa sam komment, da sem jaz igral WiiU Xenoblade igrico in umiral, ker mi je bila tako slaba :D 

Povezava do prispevka

Evercade kartuše, vse po vrsti + mogoče ročna drkalica

Xbox series X

Kak močnejši panel s sončnimi celicami + baterija

Za otroke mobi npr. Motorola G22 ali 52 neki ne predrago

Itak kakšno kurbarijo

cca 80 artiklov imam na seznamu

Cel kup LPjev... 

RE3re PS4

RE VIII PS4

Sicer imam pa že v dobavi cel kup robe, tako, da niti ne čakam posebej na črnca, samo doziram počasi, rabim itak nič od tega :rofl:

Ajd razen, ko gre za otroke :sorcerer:

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 8 minutami:

Evercade kartuše, vse po vrsti + mogoče ročna drkalica

Smem vprašat - why? Ker ideja Evercada mi je luškana, ampak zbirke iger pa so v 90 % res zelo zanič. Spremljam tudi reddit debate in praktično vsi retro fani pizdijo, kako jim uspe narediti tako povprečne 6/10 kolekcije. Pa zadnje čase sem v opisih paketov začel brat, da so gor igre z nepopolno emulacijo, kar je za tako drago stvar sramotno in nedopustno. Skratka, luškana igračka, samo nekako je ne znajo proper izkoristit 

Povezava do prispevka

Nimam pojma, všeč mi je, ker lahko, kr neki... 

Verjetno, ker se da lepo zbirat in ni tolk drago

Kartuše so po 20€, pa so vmes tudi fine zadeve... ni pa to za vsakega. Jaz imam to izključno za na morje. 

Pride zdaj še nova verzija ročne drkalica, novembra se mi zdi. 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Ce slucajno vidim kaksen res ugoden dober grinder za kavo ali tehtnico za espresso, bom pa ziher kupil. In morda ipad, ampak verjetno ne. 
Pa ce bo Keychron mel kaksne dobre deale bom sestavu en custom keyboard. 
 

Sam ne bom aktivno iskal tko da pomoje ne bom kupu nic. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
tomazek reče Dne, 22. 10. 2022 at 14:35:

 

Kaj je to? Edina zanimiva reč s seznama pa google ne najde.

 

ke_kit reče Dne, 22. 10. 2022 at 14:38:

Po moje una konzolica, ki jo montiraš na steno, sam da ma spodaj rešetko. Podobno kakor za milo.

 

 

Jaz ne bom kupil nič, k sem že nabavil tv.

This

U bkstvu moja ma pascek da zapnes okol pipe, pa zravn dpbis se dzabe battlepass season 1

 

 

Povezava do prispevka

Na slepo verjamem lego smetani mal sm takrat raziskoval pa se nekak nagibam xiamiju

 

Lenkas je priporocal enga od xiamija, mislm da je bil takrat cca 200€ sam je sel glih iz prodaj takrat, so pa ze mel takrat boljse znizane na manj, tko da jz bom neki znizanga v nekje 200 evricov rangu kupu, imo ne morem falit. gledu bom predvsem na glasnost najprej pa da pokrije prostornino sobe, itak bo schedule prizgan ko me ne bo doma

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 22. 10. 2022 at 11:54:

A pol ti je Mario X Rabbids fšeč, da boš kupil še dvojko? Zadnjič na obisku sem videl, da si mel v Switchu not

 

Fire Emblem - Three Houses je must, z lahkoto v TOP 3 Switch igric, priporočam tudi vse ostalim, da kupijo

 

Glede Xenoblade Chronicles 3 pa sam komment, da sem jaz igral WiiU Xenoblade igrico in umiral, ker mi je bila tako slaba :D 

 

Mario X Rabbids mi je dovolj kul, da bi igral še sequel, ampak mi je po pravici za 2 nivoja slabša od fenomenalnega Xcom 2. Combat je neprimerljivo manj kompleksen / manj uživantski, nima razvoja baze oz "makro" sveta pa še na like se ne moreš navezati tok kot si se v Xcom 2, ko si imel v ekipi sebe, frende in žensko :D 

 

Fire emblem shillaš že tko ene 2 leti in ga bom kupil samo ker ga tok hypaš, če bo potem nek heavy jajce ti pljunem na pizzo

 

Za Xenoblade Chronicles se bom pa pustil še ta tretjič nategnit z JRPGjem, evo. Sem tudi jaz igral XC 2 na WiiU in sem se skoraj pobruhal, špil je fetch-quest the game, IMO eden največjih nategov kar se ocene tiče ever. Enako sem se zajebal s Tales of Arise, tudi top ocene, ponovno razvlečen drek od špila. Ampak evo, gremo sprobat še enkrat :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...