Skoči na vsebino

Petek Afričan 2022 - official topic


Galko

Priporočeni prispevki

atomic reče pred 45 minutami:

DA in DA

Se opravičujem če te gnjavim, ampak če je že nekdo tu ki se na to več spozna kot jaz ... :)

 

V primeru če nimaš zadnjih zvočnikov kam dat in si pripravljen dat še 100-200eur več,  bi priporočal kaj drugega?

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 6 minutami:

Se opravičujem če te gnjavim, ampak če je že nekdo tu ki se na to več spozna kot jaz ... :)

 

V primeru če nimaš zadnjih zvočnikov kam dat in si pripravljen dat še 100-200eur več,  bi priporočal kaj drugega?

 

Kočevc reče pred 5 minutami:

Samsung hw q800b

 

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 minuto:

kaj niso že neki taki zvočniki ful boljš kot ti soundbari; zakaj sploh kupovat soundbar?

 

eDhFz5T.png

Gre za praktičnost in estetiko.Tukaj imaš 7 kosov opreme. Pri soundbaru imaš pa 2-4 kose, pa še ti so lahko brezžični + lepše zgledajo.

 

Soundbar je primeren za nekoga, ki ne rabi da sosedje slišijo, kateri film gleda. Želi si pa večjo globino zvoka, bolj natančen od tega, kar TV nudi. To je tko, a si kupiš električni skiro za 1000€ ali scooter. Slednji je superioren. Če pa zgolj ne želiš peš hodit in bi rad praktično zadevo je skiro superioren. Čeprav puristi se bodo zmeraj zgražali nad električnim skirojem in soundbarom.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 21 minutami:

Ma stereo zvočniki so boljš ko soundbar, to je nek fad ko SUVji, pa bideji včasih. Nis mel kul moderne bajte če ni bil bide v kopalnc, dons pa soundbar pod TVjem.

Težko je to čisto čez palec posplošit. Boljš dober soundbar, kot slab stereo. Ful je odvisno, kaj se posluša, a je to muska, spet zvrst muske. Nekdo ima samo soundbar samo za filme spet. Potem, kolko ima posameznik prostora, kolko mu je pomembna estetika in praktičnost.... itd... To sta toliko različni stvari, da je ful odvisno od potreb posameznika, kot ko si omenil SUV.

 

SUV z našega pogleda je največja bedarija. Je precej dražji, višja poraba, manj udoben od karavana v istem razredu. Ampak mojmu fotru je za to vseeno, ker se ne vozi veliko in mu je edina stvar pomembna, ker ima zjebana kolena, da se visoko vsede. Mlada mamica če nima vozička za 2000€ in SUVa, ji za vse ostalo dol visi. To more bit, pa naj stane kar hoče :) 

 

Je pa res hecno, da v 80ih je še v Bosni vsak dajal bide v novo hišo. Sam da je tam školjka morala bit iste barve, kot ploščice :)

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 58 minutami:

dobesedno fašistoidne težnje

Zakaj so folk zgraža, ko omeniš estetiko?

A res hodite po svetu z žametnim hlačam in pohodnimi čevlji samo zato, ker so najtoplejši? Vam ženske nosijo gate od babic, ker najbolje ščitijo jajčnike?

 

Večina stvari se prodaja tudi zaradi tega, ker nekaj lepo zgleda.

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 3 minutami:

Saj se ne folk, sam jaz :D

Pej v železnino, pa rečt, da si kupil brezžično tipkovnico, zato ker ti ful lepo, ker lahko štelaš RGB lightning na njej... Odziv javnosti bo isti, kot če bi danes ženska gleženj pokazala v Afganistanu.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 17. 11. 2022 at 9:13:

gledam gor une vaše soundbare, jebomater kake so to cene, to je vse nad 600 €!! :D Jaz sem mislil da so to bolj miki miška igrače, tko tam 200-300 eur max za ta boljše modele lol 


ne vem ali v Slo dostopen, a jaz zelo zadovoljen z 

 

Polk Audio Signa S2 Ultra-Slim TV Sound Bar |

za 150 zelencev zelo spodoben zvok pri filmih in igrah. Ni pa za musko poslušat, a temu ni namenjen.

Povezava do prispevka

Jaz sem pri nakupu Jesus TVja (fegetov omgled LG) ugotovil, da je zvok slabši na TVju ko če gledam na telefonu pr hostar youtube na skretu. Kupil sem male aktivne, bass heavy stereo zvočnike, pa še plac ostane za ps5 pod TVjem. Imajo pa vse iste bonuse, sami se prižgejo skup s tvjem, glasnost štela dalinc od tvja, podpirajo vse možne priklope in BT ... priporočam.

 

https://www.nubert.de/nuboxx-a-125-pro/a041323

Povezava do prispevka

Uno vidim post od Šimše, neki omenja "pc speaker mini zvočničke sem zadovoljen la la la", si rečem Aleluja končno en pravi gorenjski deal, glede na to da dec na geek meete nosi hrano od doma in po ZSjih žica keš za všečke...

 

440 eur :(

 

ej da še enkrat slišim koga jamrat, da ni keša.. 

Povezava do prispevka

Nisem kupoval laptopa vsaj 2 desetletji, pa se mi mal lusta pc gaminga. 

 

Deal of the day: Razer Blade 15 Gaming Laptop, 15.6 inch (39.6 cm) FHD 144 Hz Display, Intel Core i7-11800H, 16 GB RAM, 512 GB SSD Memory, NVIDIA RTX 3070 Graphics, QWERTZ Keyboard, Windows 11, Black https://amzn.eu/d/gafsMQs

 

Je to dober deal? Pa zakaj ne? 

Povezava do prispevka

mrš pa amazon in črni petek

 

sem par dni nazaj prvič v lajfu nakazal par sto funtov balanca na account in rekel, to je to, toliko zapravim, za toliko nabavim, nič sproti, da malo omejim zapravljanje, ker so me te collectors edicije 4k filmov zadnje čase malo preveč obsedle, in se moram nazaj držat

 

v tistem trenutku nisem sicer nič kupil

 

ko dan kasneje uletim na amazon, je moj account prvič v lajfu zaklenjen. Kao suspicius activity. 

 

Danes sem bil dvakrat skupno 45 minut na telefonu s customer service, kjer so ugotovil edino, da naj čez 24 ur ponovno poskusim

 

Skratka, prvič v lajfu imam denar na amazonovem računu in prvič imam račun blockan :avadodo: 

 

(no, bom pa vsaj prišparal <_<)

 

Povezava do prispevka

mah, za self control, pa en glitch imam že par mesecev na debitni in kreditni, in to samo na amazonu, kjer mi pogosto zavrne plačilo. In moram dodatno potrjevati plačilo. Na banki nimajo pojma zakaj. Njihov sila eksperten odgovor je bil, da so v logu vidne zavrnitve plačil, ampak ne vedo zakaj.

In sem rekel, da bom naenkrat na amazonov balance nakazal, in če mi zavrne plačilo, potem samo enkrat dodatno potrjujem in ne za vsak naročilo posebej.

 

Res, tko epic mi dogaja to plačevanje na amazonu zadnje čase. Drugje je pa vse OK. Nič jasno.

Povezava do prispevka

nah, so mi kul drugače, saj so mi svetoval naj direkt na MasterCard kličem, a se mi dalo takrat s tem nadalje ubadat. Se je pa to začel dogajat, ko so uvedel en nov sistem dvojnega preverjanja plačila ali nekaj podobnega. Sicer ni panike, nadvse tečno je bilo le pred kratkim, ko sem imel eno limited izdajo prednaročeno, in mi je amazonov sistem ob releasu zavrnil plačilo, in nisem takoj opazil, nato pa švical, a bo šlo naročilo sploh čez. Sicer je bilo vse ok potem, ampak vseeno, zoprno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...