Skoči na vsebino

Petek Afričan 2022 - official topic


Galko

Priporočeni prispevki

https://www.mimovrste.com/predvajalniki-medijski/xiaomi-tv-stick-4k-eu-daljinski-upravljalnik-34268-?gclid=EAIaIQobChMIw76C7PzE-wIVxQGLCh2E4gGqEAAYASAAEgLdGfD_BwE
 

Pozna kdo? Je ok…laufa zadeva? Rabo bi za lokal da poknem v tv da gledamo nba/fuzbal.

 

mam nba pass tak da app da mi leti + neo prek brskalnika.

 

zaj mam neki stari komp in ni je zacel stekat…ko da bi diapozitive gledali 🫣

Povezava do prispevka

Mogoče kot alternativa kaj takega: FireTV 4k

 

Pošlješ preko MailboxDE, na koncu te pride ceneje kot model od Xiaomija. 

 

Neo preko browserja bo beden. Siol Tvin app (za Android) sem sideloadal na FireTV + nek free program, ki simulira miško in se je dalo vse lepo upravljati. Najbrž bi z Neo appom šlo na podoben način. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Pismo bolj gledam ta Xbox S series, bolj se mi zdi to kar dober deal.

 

Vzameš to za 220€, pa to je čisto super konzola. PS4pro je kar solidna konzola, ta pa je še močnejša s svetlbono boljši procesorjem in SSDjem in cenejša od rabljenega ps4pro. Fukneš gor ultimate pass in imaš library na PCju, gamaped za PC.

Če bi imel mal več časa bi to kupil 100%, ker res 220€ ni nič...

 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 4 minutami:

Samo ti COD zasede več kot pol prostora :D

A ti si zmožen za eno zadevo rečt, da je dobra, da je OK.

Kolko moraš imet ti žalosten lajf, da v niti eni stvari ne najdeš nikoli nič pozitivnega. Od tebe res še nisem slišal ničesar pozitivnega, resno... 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 35 minutami:

Pismo bolj gledam ta Xbox S series, bolj se mi zdi to kar dober deal.

 

Vzameš to za 220€, pa to je čisto super konzola. PS4pro je kar solidna konzola, ta pa je še močnejša s svetlbono boljši procesorjem in SSDjem in cenejša od rabljenega ps4pro. Fukneš gor ultimate pass in imaš library na PCju, gamaped za PC.

Če bi imel mal več časa bi to kupil 100%, ker res 220€ ni nič...

 

Xbox S je brutalen deal. Enega mojega kolega, ki še ni imel konzole v lajfu, je zadeva potegnila v console life. Tudi kupil na neki akciji in zraven še Nigerijski game pass za 80 € 3 leta, tako da na koncu je plačal cca. 300 € za novo konzolo in 3 leta game passa. Ne vem no, meni je to sick deal

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 22. 10. 2022 at 12:07:

Evercade kartuše, vse po vrsti + mogoče ročna drkalica

Xbox series X

Kak močnejši panel s sončnimi celicami + baterija

Za otroke mobi npr. Motorola G22 ali 52 neki ne predrago

Itak kakšno kurbarijo

cca 80 artiklov imam na seznamu

Cel kup LPjev... 

RE3re PS4

RE VIII PS4

Sicer imam pa že v dobavi cel kup robe, tako, da niti ne čakam posebej na črnca, samo doziram počasi, rabim itak nič od tega :rofl:

Ajd razen, ko gre za otroke :sorcerer:

 

 

 

Nč nimajo vmes sem že kupil ene zadeve, ampak nč v okviru črnuha :(

 

Evercade kartuše, vse po vrsti + mogoče ročna drkalica

Xbox series X

Kak močnejši panel s sončnimi celicami + baterija

Za otroke mobi npr. Motorola G22 ali 52 neki ne predrago

Itak kakšno kurbarijo

cca 80 artiklov imam na seznamu

Cel kup LPjev... 

RE3re PS4

RE VIII PS4

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Xbox S je brutalen deal. Enega mojega kolega, ki še ni imel konzole v lajfu, je zadeva potegnila v console life. Tudi kupil na neki akciji in zraven še Nigerijski game pass za 80 € 3 leta, tako da na koncu je plačal cca. 300 € za novo konzolo in 3 leta game passa. Ne vem no, meni je to sick deal

Ma ja ob izzidu je bil mal hecen. Sam zdej gledam, ko so FSR ufural, ti igraš čisto lepo nek Cyberpunk @ 60fps. Ker ob izzidu so igre tekle na 30fps, pol so pa to mal potweakal in zdej je dejansko proper konzola.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 minutami:

A ti si zmožen za eno zadevo rečt, da je dobra, da je OK.

Kolko moraš imet ti žalosten lajf, da v niti eni stvari ne najdeš nikoli nič pozitivnega. Od tebe res še nisem slišal ničesar pozitivnega, resno... 

 

Ma človek je čist nor. Ne splača se ubadati s tem. Ne živi v realnem svetu. On bi za ta denar imel 2 kontrolerja in 2tb disk al kaj jaz vem kaj... in sem 100%, da bi še vedno našel nek minus, da se ne splača. Kaj je kompromis sploh nima pojma.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Pismo bolj gledam ta Xbox S series, bolj se mi zdi to kar dober deal.

 

Vzameš to za 220€, pa to je čisto super konzola. PS4pro je kar solidna konzola, ta pa je še močnejša s svetlbono boljši procesorjem in SSDjem in cenejša od rabljenega ps4pro. Fukneš gor ultimate pass in imaš library na PCju, gamaped za PC.

Če bi imel mal več časa bi to kupil 100%, ker res 220€ ni nič...

 

 

Baje je super zadeva za emulatorje, je to kdo že probal?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...