Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Eh, brez veze, da sem pisal sploh. Če gledam cene 3080Ti so enake v obeh trgovinah. Jokat si pa začel ti, ko sem naštel eno mojih alternativ, za kar je gospod prosil.

 

Fak man...

 

Drugače pa zadnjih 5 let sem 2x tam naročal in ne iz alternate, ker marsikaterih komponent niso imeli na zalogi, caseking pa je imel komplet. Cene pa so bile podobne. Več trgovin kot gospod pozna, lažja bo odločitev.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Malo gledam kako prašičje požrešen je Geforce 3080. Imam sicer res kvaliteten 650w napajalnik, samo imam Intela i7 in štiri diske (dva sta sicer M2, ki nista tako požrešna), tako da to bi verjetno bilo komaj komaj (seveda brez navijanja). Saj več kot to, da sistem crkne ob prevelikem naporu se ne more zgoditi ne? In pač potem vidim ali moram menjati napajalnik ali ne. 

Povezava do prispevka
cashman reče pred 40 minutami:

:D čeprav cost per frame v primerjavi obeh je precej bolj na strani 3080

 

Jep če bi bila cena 500 vs 700 evrov kot je bilo mišljeno, bi bila 3080 dejansko več kot 1/3 dražja in bi bil nakup vprašljiv. Če pa je ena 900 druga pa 1100 je pa to okoli 20% več denarja za 40% več performanca. Nakup 3070 je dejansko precej slabši deal.

Povezava do prispevka

Alterante.de ni šans da dobite karkoli pocen, razen če mate nemški naslov. Ker za slovenijo gre vse preko ponube, ki pa ne rezervira artikla in seveda v 2-3 dneh kolkor rabjo da ti jo pošlejo že zmanka zadeva.

 

Navedek

Dear Customer,

I'm sorry, but for a delivery to Slovenia, this is the only possibility.

By not reserving the goods for customers, the goods are purchased at the same time by other customers, so that they run out immediately.

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Malo gledam kako prašičje požrešen je Geforce 3080. Imam sicer res kvaliteten 650w napajalnik, samo imam Intela i7 in štiri diske (dva sta sicer M2, ki nista tako požrešna), tako da to bi verjetno bilo komaj komaj (seveda brez navijanja). Saj več kot to, da sistem crkne ob prevelikem naporu se ne more zgoditi ne? In pač potem vidim ali moram menjati napajalnik ali ne. 

650w je dovolj 

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 29 minutami:

Alterante.de ni šans da dobite karkoli pocen, razen če mate nemški naslov. Ker za slovenijo gre vse preko ponube, ki pa ne rezervira artikla in seveda v 2-3 dneh kolkor rabjo da ti jo pošlejo že zmanka zadeva.

 

 

 

Na Mindfactory.de ni teh zajebancij? Plačam in dobim takoj?

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...