Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

DaMachk reče Pravkar:

 B-Ware
- Kratzer
- Originalverpackung unvollständig/beschädigt
 

beri:

- praske

- nepopolna/poskodovana embalaza

 

nekdo jo je vrnil verjetno

 

To znam prevest ja, ampak me zanima če to pomeni da je samo poškodovana embalaža ali kaj podobnega, oziroma je bila ta kartica že v uporabi.

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 3 urami:

V bistvu ce se spomnim je bila takrat dosti bolj ugodna RTX 3080 10GB, ti si pa hotel RTX 3080 TI, ki je bila drazja ene 300 eur. Tako nekako imam v glavi, lahko pa poisces po temah...

 

Moj point je, da te moti cena 4080 po drugi strani si pa ravni ti kupil NVIDIO po neracionalni ceni.

 

Dobro saj je vseeno, naj vsak kupuje kar zeli.

 

 

Sej ti veš kok je bil msrp in fe varijante 3080? A misliš, da teh 1200$ bo kar mimovrste cena? Sem hotu, sem kupu, ti je vseeno, a to je že tretji tvoj post ... skašlej se an, dej iz sebe

 

Edit: pa u bistvu kr creepy, da si je en internet model tok zapomnil kaj sem jaz kupoval in mi to meče naprej. Ker pravim da je mx-5 ful neracionalna izbira za avto pri 40k, če ti ni ravno ful do malega lahkega rwd športnika, kjer pa itak nimaš alternative. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 4 minutami:

Kaj pa če bi počakal 7-10 dni, ko bodo black friday/cyber monday razprodaje?

 

To bom itak še počakal ja, samo kaj dosti nižje od 500 eur ta kartica po moje ne bo šla. Če pa bo šla pa toliko bolje zame.

Kako je pa z XFX firmo, se priporoča kartice te firme?

Povezava do prispevka

Verjetno je sam good profit strategija.

 

Če bi dali za nižjo ceno bi skalperji pobrali dobiček. Če dajo za višjo, poberejo dobiček oni. Ko bo prodaja upadla (na začetku velik ljudi navali ker ne morejo več čakat, ne glede na ceno), pa bodo nižali ceno. Predvidevam, da bo cena nekje 1200 čez 4 mesece.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...