Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Kaj zdej to fps cez 30.. fantje ne mi zamerit jst igram PC igre od leta 1991, povdarek na PC... kr pomen moj uč navajen 24 fps al manj.... 1280x1024 je bil vrh, kulminacija, spolni vrhunec ... zdej slisim zadnja leta da je fullhd in... oz 4k al celo 8k 60 fps... pa kdo za boga svetega tko hitr živi.... 

Povezava do prispevka
MarioKing reče pred 13 urami:

Kaj zdej to fps cez 30.. fantje ne mi zamerit jst igram PC igre od leta 1991, povdarek na PC... kr pomen moj uč navajen 24 fps al manj.... 1280x1024 je bil vrh, kulminacija, spolni vrhunec ... zdej slisim zadnja leta da je fullhd in... oz 4k al celo 8k 60 fps... pa kdo za boga svetega tko hitr živi.... 

saj ne pravim, da je 30 fps premalo, dajem le primerjavo, koliko je istoimenska grafična na laptopu šibkejša od desktop variante :D Ti kar uživaj v svojem načinu igre, saj tudi jaz za Worms World Party, Age of Empires in Starcraft ne rabim 4K in 144 HZ na monitorju s prav toliko FPS-ji :D

Povezava do prispevka

A ni to ful odvisno od tega kok rabiš nov GPU? Meni 1080Ti še vedno lepo poganja večino iger na max ali near max settings. Igre, katere pa hočem videt in full glory pa pač dam na stran. Iger je res daleč preveč, da bi se za to sekiral.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 2 urama:

Točno tako kot sem predvidel. Ni razloga, da bi AMD nižal cene. Raje prodajajo takole pa je profit višji, kljub nižji prodaji.

boli jih kurac, bodo pač naredili več Epyc procesorjev, kjer je profit še višji

 

tale chiplet gpu se je pokazal kot polom v RDNA 3, ali je problem v driverjih ali v hardverju je vprašanje, v COD je skoraj tako hiter kot 4090, go figure

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...