Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

Zdaj sem malo cene spremljal, vredna je ravno nekje 400 eur in nič več, ker okoli črnega petka se bo dalo dobit 6800xt za kakšnih 600 eur pa še dve igre dobiš zraven, ki jih lahko naprej zdilaš vsaj za 50-60 eur, pa še ta kartica ima 16gb kar je sigurno bolj futureproof.  Pa tudi rx6800 brez xt je le kakšen procent slabša od 3080 10gb, pa se jo bo dalo dobiti blizu 500 eur kmalu po moje, isto pridejo dve igri zraven.

Povezava do prispevka

Keba as ti kj s Severino v žlahti?

 

Drugač si slabo to izračunal.

 

1. Dej mi povej, kako boš ti prodal PC igro za 50-60€?

2. Zakaj AMDju ne pomaga več rama? AMD grafične kartice so precej hitrejše na nižjih resolucijah, ko pa prestavimo na 4K, jih pa nvidija prehiti, kljub precej manj rama. Tko da ta 16gb futureproof je bolj za en kurc.

3. Kaj pa Ray Tracing? Tam je Nvidia boljša. V tok visokem razredu se tudi to uporablja.

4. Kaj pa DLSS, sicer je s prhodom FSR ni več tak boom, ampak vseeno.

 

 

Se pa strinjam, za 650€, k že zdaj dobiš to malo pošast, ni kaj za razmišljat.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 19 minutami:

Keba as ti kj s Severino v žlahti?

 

Drugač si slabo to izračunal.

 

1. Dej mi povej, kako boš ti prodal PC igro za 50-60€?

2. Zakaj AMDju ne pomaga več rama? AMD grafične kartice so precej hitrejše na nižjih resolucijah, ko pa prestavimo na 4K, jih pa nvidija prehiti, kljub precej manj rama. Tko da ta 16gb futureproof je bolj za en kurc.

3. Kaj pa Ray Tracing? Tam je Nvidia boljša. V tok visokem razredu se tudi to uporablja.

4. Kaj pa DLSS, sicer je s prhodom FSR ni več tak boom, ampak vseeno.

 

 

Se pa strinjam, za 650€, k že zdaj dobiš to malo pošast, ni kaj za razmišljat.

 

1 - obe igri skupaj za 50-60eur, vsaka 25 ali 30, čeprav mi obe izgledata dobri bi jih mogoče obdržal..

2 - imam nov monitor 1440p resolucija, ki ga ne mislim menjat 4-5let, takrat menjaš pa tudi grafično

3 - Ray tracing me ne zanima, pa itak bi potem moral počakat na rtx 4000 serijo, ker šele tukaj so ga izpopolnili, tudi na rtx 3080 komaj dosežeš 30fpsjev na 1440p gledano povprečje več iger skupaj.

4 - podobno kot 3

 

Samo malo računam, za dober denar še vedno kupim 3080 10gb, ampak leto rabljena kartica, ki je bila uporabljena za rudarjenje pač ni vredna več kot 400 eur glede na cene, ki so trenutno na trgu.

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Najboljše, da Vodokotliču ponudite ene 250€ za kartico... saj ne drugo, zaradi black friday.

 

Saj jih ne prodaja on, je samo posrednik. Jaz sem samo z namenom določitve približne vrednosti kartice to napisal. Saj rabljene večinoma prodajajo za višjo ceno, ampak če jih prodajo oziroma po kakšnih ceni jih prodajo je pa drugo vprašanje.

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 21 urami:

Ker je novi info, da so bile rudarske kartice in baje z original škatlami itd, garancije 1leto.  Pogajamo se še... Danes prišel klic da je 9 grafik in ena od druge znamke.

Če bi kdo kupil ob takih pogojih naj se pofočka. Prvih 8-9 folka, ki se pofočka imajo prednost.

 

Potencialni kupci za 400-500EUR

* Heraklej

* Ezoterik

* Burned Fox

* Me3do

* Haldim

* Beholder

* Douchebag

* Prijatu od prijatla

 

Do 400eur:

* darksaga

* Keba

 

 

Do 250EUR

* Maksi

 

Malo updata

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...