Skoči na vsebino

That 90s show


Enrico Pallazo

Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...

Z ženo sva gledala vse sezone 70's show ravno kako leto nazaj ... tako da je še vse precej sveže v glavi. Ampak tole ... heh ... kaj pa vem ... občutek imam, da bi samo čakal, kdaj se bo kdo od "ta starih" pojavil. Ne vem, če se mi da tele mladiče gledat k (vsaj v trailerju) delujejo zelo posiljeno oz. neprepričljivo. Počakam na reporte.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Mogoče ta show ni namenjen 40letnikom, ampak je za mularijo, lih tko kot je bil That 70s Show.

 

Za pristen 90s feel glejte film Mid90s 

that 70s show je vedno bil predvajan v najboljšem timeslotu na FOX, tko da po definiciji ni bil SAMO za mularijo. enako kot ta nov igra na nostalgijo ljudi iz naslovnega obdobja in je privlačen za mladino, ker je zgodba o odraščanju. 

 

sem na drugi epizodi, red in kitty absolutely carryata, tamladi so ok. sem dal downloadat free willya. 

Povezava do prispevka

Ne gre pač. Starih klasik ne moreš kar enostavno vzet iz naftalina, pa če se še tako trudiš. Ni več to to. Simple, konec debate. Žalostno, ker je bila serija tudi meni nekoč top over the top. Sploh pa ljubka in najlepša Mila. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Zgleda sem jaz čisto narobe razumel o čem se bo šlo. Nisem spremljal in sem bil zihr, da bo poudarek na starih dveh (Red in Kitty), tu so pa naredili kopijo starega koncepta z next gen, Red in Kitty pa sta za okras. Red je parodija samega sebe iz prejšnje serije :( 

Škoda. Veselil sem se serije ampak mi ne gre... :( 

Povezava do prispevka

Pogledal vse med tem ko sem googlal druge stvari. Ni tok bad, definitivno pa ne bi nobenemu ki ni ful velik fan originala priporočal gledat tega. Star crew carrya na hard, novi igralci, sploh glavna igralka, pa igrajo tko zanič da mi je blo kr težko na trenutke. Res lowest of tiers poceni igranje.

Če ne bi blo cameotov, Red-a in Kitty ne vem če bi sploh gledal.

Povezava do prispevka

Men je zanimivo, da sploh imate Oh ta sedemdeseta v tako dobrem spominu.

 

Men to nikol ni blo bliz Golden Girls/Seinfeld, men je to bolj it's okay, na nivoju Friends serije. Vidš na tvju pa pogledaš eno epizodo, ne bi pa gledal vseh epizod od začetka do konca

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...