Skoči na vsebino

Top pričakovane igrice igračke v 2023


Galko

Priporočeni prispevki

Evo da se skupaj veselimo in če bo vse po sreči tudi mastimo, odpiram kar novo hype 2023 temo. Katere igrice najbolj pričakujete v 2023? Bilokaka platforma, zvrst, tripple AAA ali najbolj goveji indy, vse gre :)  Ker vse kaže, da bo to leto polno mega kvalitetne robe.

 

Je pa fino, da ima špil vsaj približno realen release date v 2023 :D 

Povezava do prispevka

Moji top hiti za letos:

 

Dead Space Remake [PC, PS5, XSX]

Motive Studio / Electronic Arts

27. 1. 2023

Po xy letih spet en EA špil, ki se ga iskreno veselim. Pač DS 1 z boljšo grafiko in ki dela na sodobnih konzolah, to je to, I'm sold.

 

 

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse [PC, Switch, PS4, PS5, XSX]

Tecmo / Koei Tecmo

9. 3. 2023

Baje zelo dober del legendarne Fatal Frame horror serije dobi international release. Yaaay!!

 

 

Resident Evil 4 Remake [PS4, PS5, XSX]

Capcom / Capcom

24. 3. 2023

Legendaren original, ista ekipa kot za RE 2 R, to je to u lajfu.

 

 

Dead Island 2 [PC, PS4, PS5, XSX]

Dambuster Studios / Deep Silver

28. 4. 2023

Mega gory in over the top B-movie cheese fest. Zelo verjetno bo shit, ampak vseeno :D 

 

 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom [Switch]

Nintendo EPD / Nintendo

12. 5. 2023

Nova open world Zelda z nadgrajenim svetom, z isto ekipo zadaj, za isti kupček dreka od konzole. Najbolj resen GOTY kandidat IMO.

 

 

Street Fighter 6 [PC, PS4, PS5, XSX]

Capcom / Capcom

2. 6. 2023

Nov SF izgleda fun in flashy za popizdit. Z dodanim input sistemom za začetnike, ki bo špil približal množicam, hkrati pa baje še vedno zelo deep. Tokrat (žal) pričakovano čisto v gaas / always online vodah.


 

Diablo 4 [PC, PS4, PS5, XSX]

Blizzard Team 3, Blizzard Albany / Blizzard Entertainment

6. 6. 2023

Najbolj scum firma na svetu z najbolj gnili praksami, always-on, gaas, brutalna monetizacija, dont you guys have phones, kuhanje otrok v kleti za 0,5% višjo maržo - jebi ga, treba reči bobu bob, D4 izgleda jebeno fenomenalno.

 

 

Final Fantasy XVI [PS 5]

Square Enix Creative Business Unit III / Square Enix

22. 6. 2023

Od Persone 5 nisem igral zares vrhunskega JRPG-ja, ampak tale mi pa ZELO obeta. Gameplay in fight sistem dela ista ekipa kot za DMC 5, ki je imel ta aspekt naravnost brutalen. Špil vodi tip, ki je nekako uspel potegnit FF XIV iz development dreka in naredil iz njega dejansko nek izdelek. Glavni muzičar je tudi ena japonska legenda. Že po trailerjih vidiš da bodo vsi jezni ko prasci. Pod črto - mogoče končno spet dobimo Final Fantasy, ki bo vreden svojega imena.


 

Hollow Knight: Silksong [PC, Switch, PS4, PS5, XSX]

Team Cherry / Team Cherry

Q1/Q2 2023

Sequel najboljše metroidvanie vseh časov in garant atomska bomba od špila. Drugi največji GOTY kandidat poleg Zelde IMO.

 

 

Baldurs Gate 3 [PC]

Larian Studios / Larian Studios

Avgust 2023

Trenutno najmočnejši studio za izometrične RPG-je, ki je naredil fenomenalni D:OS 1 in 2 + Baldurs Gate licenca + večletno beta testiranje špila= potencial za enega najboljših RPG-jev vseh časov. Če bodo le znali fino prešaltati na bolj dark podobo.


 

Lies of P [PC, PS4, PS5, XSX]

Round8 / Neowiz Games

TBA 2023

Eden redkih Soulsborne klonov, ki dejansko izgleda, da bo hud špil. Plus je tudi, da imajo avtorji konkretne chopse ko pride do delanja akcijskih špilov. Če so le prebrali še kako poglavje ali dva iz worldbuildinga...

 

 

Crowsworn [PC, Switch, PS4, PS5, XSX]

Mongoose Rodeo / Mongoose Rodeo

TBA 2023

Totalen ripoff Hollow Knighta s zajetnim ščepcem Bloodborne okolja in likov. 50:50 da bo še ena mid tier metroidvania, ampak meni izgleda ena izmed bolj obetavnih.

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

Evo da se skupaj veselimo in če bo vse po sreči tudi mastimo, odpiram kar novo hype 2023 temo. Katere igrice najbolj pričakujete v 2023? Bilokaka platforma, zvrst, tripple AAA ali najbolj goveji indy, vse gre :)  Ker vse kaže, da bo to leto polno mega kvalitetne robe.

 

Je pa fino, da ima špil vsaj približno realen release date v 2023 :D 

 

Odlično, ker vedno pozabim vse. Zabeležim pa si itak nič sproti, ko je kaj omenjeno.

Povezava do prispevka

Kako vanilla normie seznam igric igračk je OP prilepil  :rofl:

 

 

 

 

Za tiste izmed nas z bolj izbranim okusom :closedeyes:

 

Little Devil Inside [PC,PS5]

2023 :unsure:

 

 

Like a Dragon: Ishin! [PC, PS4, PS5, XSX]

21.2.2023

 

 

Wanted: Dead [PC, PS4, PS5, XSX]

14.2.2023

 

Aliens: Dark Descent [PC, PS4, PS5, XSX]

2023

 

Robocop Rogue City [PC, PS4, PS5, XSX]

junij 2023

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

baldurs gate 3 sem ze kupil, ker sem ob releasu spregledal da gre za early access

 

notranjo bitko pa fajtam zarad diablota a ga kupit al ne. pomoje ga bom. diablo 3 ni bil kar bi lahko bil ampak sem vseeno dosti ur igranja dobil iz njega. diablo 2 ressurected je bil fantasticen blast from the past. sem bil zadovoljen z nakupom. tko da tud pri d4 verjamem, da bo zadost dober in se ga bo splacalo kupit.

 

ob pregledu pc gamer clanka top 30 most anticipated me mogoce zanima:

 

stalker 2. baje je bla enka full dobra ampak je nisem nikoli igral

LOTR: return to moria. nisem se igral nobene survival igrice do zdaj tko da mogoc bi probal s tem, ker mi je lotr svet vsec.

Armored core. z elden ringom sem postal fen from software.

RE4. pogledal sem lets play od 7ke in village. se mi je dopadlo tko da mogoce je zdaj sansa da vstopim v svet RE

 

 

Povezava do prispevka

MH Rise (Ps5 / Xbox - FREE na Gamepass!!) - pojutrijšnjem

MH Rise Sunbreak (ps5/Xbox) Spring 2023

 

Destiny 2 Lightfall 23.2.

 

Wo Long  - marec 2023

 

Vse ostalo, kar me zanima je najavil že @Galko

 

Mogoče še DLC HZFW, ki pride enkrat poleti.

 

In seveda DLC za Elden Ring, ko ga bodo najavili, ampak ga pričakujem že letos.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

Zanimivo da noben ni omenil SW: Survivor ki izide 17.3.2023

 

 

In pa enega bolj obetavnih MH klonov Wild hearts ki izide 16.2.2023

 

 

 

Prvega sem pozabil, tudi sam ga pričakujem. Drugi pa zgleda smeti od smeti, ampak upam, da se motim, ker če bo vsaj dostojen ga bom sprobal.

Povezava do prispevka

Jedi Survivor (17. marec 2023)

EA/Respawn

nadaljevanje simulacije Jedija :)

 

 

edit: eh, nisem videl, da je že Gatsu objavil :D 

 

ajde, dajmo še tega, prvi del me je kar zabaval

 

Warhammer 40,000: Space Marine 2 (2023)

Focus Entertainment/Saber Interactive

 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Kar se mene tiče je garantirano day1 nakup letos samo Hollow Knight Silksong in verjetno FFXVI, MH:Rise je pa že prednaročen. Zelo me pa zanimajo še:

-SW: Survivor

-Wo Long

-RE4R

-Lies of P

-Dead Space R

-Fatal Frame 4

-Spiderman 2

-Silent Hill 2 R

-HorizonFW DLC

 

Verjetno megaflop oz nimam nikakršnega zaupanja pred izidom:

-Diablo 4

-Forspoken

 

Me ne zanima zarad jajc na katerih laufa:

-Zelda

 

 

Povezava do prispevka

Day1 oz. so prednaročene: MH Rise in Destiny 2 Lightfall, ker pri obeh točno vem, kaj dobim.

 

Počakal bom, da vidim, kakšni so, ampak zelo verjetno day1: Dead Space R. Ker sem pač velik fan franšize in do sedaj pokazano zgleda v redu, do večjega price dropa, pa najbrž ne bom uspel počakat.

 

Ostalo pa definitivno odvisno od odzivov. Zlasti D4.

 

Wo Long pa bi bil day1 100%, če ne bi vedel, da bo igra 15x boljša, če jo igraš, ko so vsi 3 DLCji zunaj, enako kot Nioh.

 

Aja, pa seveda nova Zelda bo tudi day1, ker že imam pasja jajca na katerih laufa.

Povezava do prispevka

Moja hype lestvica.

 

True Hype

- Silksong

- RE4 Remake

- Elden Ring DLC

- Lies of P

 

Hype increasingly diminishing

- Little Devil Inside (Padla v nekakšen developmnent hell in nimam pojma kaj in kdaj pričakovati)

- MH Rise (Ful me mika, samo je prevelik time sink dokler prideš do end game dela)

- FF16 (SE so mi s to pretirano boyband metroseksualno estetiko enostavno dosadili)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...