Skoči na vsebino

Pisarniški/gamerski stol

Majstr

Priporočeni prispevki

• 2 tedna kasneje...
magični kralj reče Dne, 13. 9. 2020 at 17:05:

js sm ga mel eno leto pa mi je šlo na kurac, ker ti dovoli samo pravilno sedenje in nič drugega, tko da če hočeš to go for it, drgač pa ne

Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 20. 8. 2020 at 23:14:

2 mesca nazaj sem dobil refurbished herman miller aeron za 760e s poštnino in sm zelo zadovoljen(prej sem mel isto aerona, ampak ni bil moj), če maš budget, je najboljše, kar se da kupit imo

A se da izležavat na Aeronu? Jasno mi je, da se ful dobro sedi, če si lepo zravnan in dejansko nekaj delaš na računalnik. Jaz pa velik časa na stolu preživim v tko na pol ležeči poziciji in mal klikam po ekranu. A je udobno tudi tko sedet?

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 24 minutami:

A se da izležavat na Aeronu? Jasno mi je, da se ful dobro sedi, če si lepo zravnan in dejansko nekaj delaš na računalnik. Jaz pa velik časa na stolu preživim v tko na pol ležeči poziciji in mal klikam po ekranu. A je udobno tudi tko sedet?

ja se da, sam pol kup najvecjo velikost

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Kako je z uničevanjem parketa pri teh stolih. Sem v najemniškem stanovanju, zdaj dela izjemno veliko od doma in me hrbet ubija, ker nimam dobrega stola. Kupil bi nekaj P/P. Ko sem bil še doma, mi je en stol precej zrajsal tla in ne bi hotel, da se to ponovi. 

Povezava do prispevka
kapslok reče Dne, 3. 12. 2020 at 19:18:

evo, prvi dan preživela na Ergoles Enjoy. najboljši stol do zdaj, zaenkrat deluje res dobra black friday investicija.

Kako recimo tale stol, ki naj bi imel neko gumo spodaj vpliva na parket?

Povezava do prispevka

ta "pleksi" je v vecini primerov kr taka malo bol debela podloga... kot una za jesti za mizo.

Od oka 23€ v ikeji.

NAbavil sem zato ker je bil laminat ze prej zjeban, pa nisem zelel da se mi lusci naprej.

Drugace pa ce kupis kolescke z gumo na njih se nima na parketu kaj poznat.

Ce gledam parket v hisi mojih starsev, je parket bolj zriban od tam kjer so bili podplati, kokr pa kjer so se raznorazni stoli fural.

Povezava do prispevka

še mojih 5 centov:

Od začetka Covida sm mel po celodnevnem sedenju na ikea Markus izkusil vsevečkrat  štihanje v hrbtu blizu lopatic in v rami.  Upokojil Ikea Markus. 

Nabavil Spinalis Apollo,  ki ga uporabljam zadnji mesec, ga ne morem prehvalt, lahko bi rekel, da je bil neke vrste Investicija v zdravo držo za računalom.  - V tem času Adijo štihanje v hrbtu.

priporočam nakup. 

uredilo bitje Zaphod_B75
Povezava do prispevka

to ga boš videla po npr. 5 letih, če ga bo kaj uničil

dajo se dobiti tudi koleščki za parket (ne vem, a so trdi ali mehki)

upam da ima ledveno oporo (zgleda kot da jo ima, ni pa nastavljiva najbrž)

(to mislim ta enjoy stol)

Povezava do prispevka
kapslok reče pred 23 minutami:

malo pozen odgovor: ne vidim nobenega efekta na parket. si kupil? 

Sem. In gumirani koleščki so res zakon, ni vidnih posledic. Malo mi je glupo, da dobiš 4 podložke, da popraviš naklon naslonjala :D

Drugače je pa res dober stol.

Povezava do prispevka
bainit reče pred 1 uro:

to ga boš videla po npr. 5 letih, če ga bo kaj uničil

dajo se dobiti tudi koleščki za parket (ne vem, a so trdi ali mehki)

upam da ima ledveno oporo (zgleda kot da jo ima, ni pa nastavljiva najbrž)

(to mislim ta enjoy stol)

itak se selim na leto ali dve, tako da me zaenkrat to ne skrbi :D

prvič na čutim bolečin v hrbtu po dolgotrajnem sedenju, enjoy je zakon. ledvena opora je ok, ne rabiš nič nastavljat, ker se ti prilagodi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...