Skoči na vsebino

Pisarniški/gamerski stol


Majstr

Priporočeni prispevki

A ima kdo kaj izkušenj z blazinami za na stol. Imam stol z mrežico, ki se je zdaj raztegnila in me dejansko plastični del žuli v stegna, ker je moja rit nižja od tega dela. Imel sem idejo, da ne bom toliko švical, če bo mrežasto sedalo. Sam ergolesovi stoli so resen šit. Ker pa je vse ostalo na stolu še OK in predvsem ker sem dal precej denarja zanj, bi probal situacijo rešit z neko blazino ala: https://www.amazon.com/Seat-Cushion-Pillow-Office-Chair/dp/B07HD8B9SP?th=1

 

A je kdo to sprobal?

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
seventhson reče Dne, 27. 3. 2023 at 16:07:

 

Imam ergolesov baron in imam isti problem z mrežo naslonjala. Se je raztegnila. Sem vprašal, če se da menjat samo mrežo. Odgovorili so, da je možno menjat celo naslonjalo, samo mreže pa ne. Cena naslonjala je 100€+DDV :confused:.

Spodnji del se lahko menja, cena je 45 € plu ddv če hočeš mrežo. Verjetno še vedno cenejš, kot če bi cel stol menjal. 

Povezava do prispevka
  • 8 mesecev kasneje...
LordFebo reče pred 2 urama:

Markusa imam tudi sam. Ni slab, ampak prej sem imel petnajst let trikrat dražji usnjen stol, in na njem sem lahko sedel z nago ritjo, tale umeten material pa ni najboljši za golo kožo. Dvomim, da bo stol zdržal pet let.

 

Jst mam usnjenga že tko 10 let in je ko nov, se je pa rahlo natrgal vzglavnik.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 4 urami:

Markusa imam tudi sam. Ni slab, ampak prej sem imel petnajst let trikrat dražji usnjen stol, in na njem sem lahko sedel z nago ritjo, tale umeten material pa ni najboljši za golo kožo. Dvomim, da bo stol zdržal pet let.

 

Priporočam pa vsem s parketom tale produkt:

 

https://www.ikea.com/si/sl/p/kolon-scitnik-za-tla-44881100/

 

image.png.c441b0ac35d8c1e8e498f59a97c6440e.png

Imas neusnjenega marcusa ki je, meni, bolj prijeten za sedet. 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 20 urami:

 

Ja sej to je usnjen Markus, ne vem Ikea ga je zarad enga razloga nehala prodajat.

 

men je po nekih 7 letih šlo usnje

in ma 10 let garancije

a tko ena redkih zadev, kjer nism mel shranjenega računa 

gg js

 

pol sem vzel od UVI tega Life of Boris. Sej za sedet je super, sam umetno usnje pa katastrofa. Na sedalu vse razpokano že po dobrih 2 letih :/

če bi vedu, bi sigurno raj še 1x Markusa oz. kar ga zdaj nadomešča.

Povezava do prispevka

yes, sam včasih je bla še verzija kjer je blo usnjeno sedalo in isto mrežasto naslonjalo.

 

Zdaj znan kot  https://www.ikea.com/si/sl/p/jaervfjaellet-pisarniski-stol-z-nasloni-za-roke-glose-crna-80510639/

sam 10 let nazaj je bil 50% cenejši. Je pa tud zdej v IT 20€ cenej, HR 25€ cenej, AT pa 30€ dražji :D

 

ampak sam bi vrjetn tokrat vzel kr Markusa, jebeđ umetno usnje.

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Markus nima umetnega usnja, pač ne morm opisat kok je ta stvar kakovostna, kle Arey neki shilla proti usnjenemu Markusu, sam mam mal na sumu, da ni mel še opravka z njim. Uglavnem, mislim da je pač eden bolj kakovostnih stolov in tud usnje je bolano kakovostno, vsak dan 10 let sedim na njem ure in je ko nov, u službi mamo miljon nekih teh glupih ergolesov za 3x več dnarja, ki so povsem gnili že po par letih. Mislim da sm zanga dal tko 120e, pa realno tud ta JARKVARK al karkoli je zamenjava je verjetno vreden keša, če je ista kakovost usnja gor, blago je pač wack, umaže se, smrdi, pač ni za dolgoročno sedenje, valda pa vsakmu svoje, sm pa dal svojo dozo stolov čez v svojem življenju office drona.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 10 urami:

Markus nima umetnega usnja, pač ne morm opisat kok je ta stvar kakovostna, kle Arey neki shilla proti usnjenemu Markusu, sam mam mal na sumu, da ni mel še opravka z njim. Uglavnem, mislim da je pač eden bolj kakovostnih stolov in tud usnje je bolano kakovostno, vsak dan 10 let sedim na njem ure in je ko nov, u službi mamo miljon nekih teh glupih ergolesov za 3x več dnarja, ki so povsem gnili že po par letih. Mislim da sm zanga dal tko 120e, pa realno tud ta JARKVARK al karkoli je zamenjava je verjetno vreden keša, če je ista kakovost usnja gor, blago je pač wack, umaže se, smrdi, pač ni za dolgoročno sedenje, valda pa vsakmu svoje, sm pa dal svojo dozo stolov čez v svojem življenju office drona.

Doma imam markusa s tkanino, 4 leta sm pa hodu v pisarno kjer sem sedel na fake (?) leader markusu. Shillam tkanino ker mi je mnogo bolj prijetna, kaj pa bo uporabik kupil pa mi je cist vseeno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...