Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Meni zelo mid Showcase. Po dveh letih pač bilo več za pričakovati kot večino zadev v CGI ter title reveali. One more thing tudi kar razočaranje saj je edini že najavljen in potrjen 1st party špil, ki prihaja letos ven.  Se ni včasih sralo po Xboxu po takih CGI prezentacijah?

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 minuto:

Meni zelo mid Showcase. Po dveh letih pač bilo več za pričakovati kot večino zadev v CGI ter title reveali. One more thing tudi kar razočaranje saj je edini že najavljen in potrjen 1st party špil, ki prihaja letos ven.  Se ni včasih sralo po Xboxu po takih CGI prezentacijah?

 

jap, če takole gledaš, imaš čist prav. U bistvu smo res reveži, da nas najbolj nahypa Dragons Dogma 2, nadaljevanje res ZELO ghetto naslova, ki smo ga ob launchu verjetno igrali samo idioti na tem forumu :D :D 

 

Ne me razumet narobe, ful enih zanimivih špilov, celo nekaj zanimive nove AAA robe (npr Alan Woke 2 - čeprav je tudi to nadaljevanje relativno obskurnega špila)... Ampak a je bila dejansko revelana ena prava brutal AAAAA bomba, tako kot je bil nekoč Bloodborne, Sekiro, God of War, TLOU, Uncharted 4?

 

Nope :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 42 minutami:

Bloodborne 2

Pismo, ni blo ne. :D Samo bi bil že overkill, bi moral vzeti dan frej, da pohendlam čustva. Že tako so mi dali Budnega Alana dvojkico in faking Snejkiča trojkico. Pa kak čizerski intro. Pismo, neke mravlje lazijo po žabah, ptič zgrabi to žabo, leti, počiva, ga zgrabi kača, pride še krokodil, izbruhne nek mitski fajt, pol shot v džunglo in si misliš, kako ga bo zdaj en tiger uletu, odgriznu korenino mangrove in naredil red al nekaj. Ma ne, valjda je v gejmerskem životinjskem carstvu samo en kralj džungle in valjda se iz senc prikrade nihče drug kot Goli kačon osebno. Fuak no, zaenkrat je tale gen rimejk gen.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 minutami:

Ne me razumet narobe, ful enih zanimivih špilov, celo nekaj zanimive nove AAA robe (npr Alan Woke 2 - čeprav je tudi to nadaljevanje relativno obskurnega špila)... Ampak a je bila dejansko revelana ena prava brutal AAAAA bomba, tako kot je bil nekoč Bloodborne, Sekiro, God of War, TLOU, Uncharted 4?

 

Nope :) 

Plus ena.

Povezava do prispevka

lol what, to je pa precej insane move tbh. Alan Wake je precej legacy SP naslov in nekak dvomim, da je veliko starih fotrov fanov digital only distribucije... definitivno manj kot pri kakih coop shooterjih

 

 

bigboss82 reče pred 4 minutami:

Fantje jaz si samo zelim, da ko izide BB2, kar je neizbezno, da smo vsi se zivi in zdravi in da si na dan izida jebemo m na hard en drugemu, da ne spoilat :)))

 

To bo dan za veke vekov

 

hmmm, ne vem če je tok neizbežno

 

- Bloodborne je Miyazakijev najljubši špil, tako da dvomim da bi dec kar privolil v direktni sequel a la DkS 2 ali DkS 3. Si predstavljam, da bi želel spet nekaj res popolnoma norega in odfukanega, ki bi dostojno nadgradilo enko

- to je Sonyjev IP, in sam vidiš, kok močno zanimajo trenutno vodstvo nove single player ekskluzive :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

lol what, to je pa precej insane move tbh. Alan Wake je precej legacy SP naslov in nekak dvomim, da je veliko starih fotrov fanov digital only distribucije... definitivno manj kot pri kakih coop shooterjih

 

 

 

hmmm, ne vem če je tok neizbežno

 

- Bloodborne je Miyazakijev najljubši špil, tako da dvomim da bi dec kar privolil v direktni sequel a la DkS 2 ali DkS 3. Si predstavljam, da bi želel spet nekaj res popolnoma norega in odfukanega, ki bi dostojno nadgradilo enko

- to je Sonyjev IP, in sam vidiš, kok močno zanimajo trenutno vodstvo nove single player ekskluzive :D 

Jaja ma kaj mislia, da samo mi tle drkamo na bb2.. jaz malo berem po ang in ita fb pejđih, folk ga trippa.. 

 

Prej ali slej se bodo zmenili. Ker to bo dezeval dnar inbodo cedli pritisku.

 

Jaz bi upal v proper new engine ps5 only system seller.. sam se bojim da bo komaj za ps6

 

Sicer offtopic.. komaj naslednje leto zgleda pridejoproper spili za ps5 only

 

Se spomnem ko smo trippali na unreal engine 5 trailer haha

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

Opažam na TW da je za večino folka tale event razočaranje in to clo od die hard fanov. Bimbo mora čimprej spokat... 

 

heheh evo evo, pri takih cifrah kot jih tolče PS5 ziher že pakira kovčke :D:D

 

dec se pač lepo šlepa na brutalno moč Playstation branda (h kateri ni prinesel dobesedno nič - ne vem če so 3 SP ekskluzive začele z developmentom odkar je boss) in fura neko half-baked status quo strategijo. Pa zraven proba še malo slediti trendom in buzzwordom. Kot slovenska politika :D 

 

Sicer res ne izgleda lepo, ne pokazat absolutno nič novega že praktično odkar je prevzel Playstation... ampak dokler bo prodaja rasla in dokler bodo dobički, verjem da mu bodo nadzorni odbori samo high-five talali. Dvomim, da predstavniki Playstation kapitala berejo Mnenjalnik, da bi videli, kako kvalitetno v pizdi je Playstation pod Jimom :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

jap, če takole gledaš, imaš čist prav. U bistvu smo res reveži, da nas najbolj nahypa Dragons Dogma 2, nadaljevanje res ZELO ghetto naslova, ki smo ga ob launchu verjetno igrali samo idioti na tem forumu :D :D 

 

Ne me razumet narobe, ful enih zanimivih špilov, celo nekaj zanimive nove AAA robe (npr Alan Woke 2 - čeprav je tudi to nadaljevanje relativno obskurnega špila)... Ampak a je bila dejansko revelana ena prava brutal AAAAA bomba, tako kot je bil nekoč Bloodborne, Sekiro, God of War, TLOU, Uncharted 4?

 

Nope :) 

 

 

Se strinjam. Jaz sem tudi nekoliko razočaran. Praktično ni bilo pokazanih kakšnih športnih zadev, FPSjev, pustolovščin ala uncharted. So bile skor samo magic/fantasy teme, vse že videno. Nobenih presenečenj.

uredilo bitje narodno
Povezava do prispevka

A mi lahko en razloži smisel najave MP GaaS igre z cinematic trailerjem?!? Skratka včeraj so imel 5 first party iger od tega eno dela 3rd party studio, samo ena izmed njih je bla pa SP igra kar je čista fucking katastrofa in razočaranje za še najbolj ultra hardcore fanboye na TW lol. 

-Spiderman 2 - 10 minutni gameplay trailer

-Helldivers 2 - cinematic + gameplay

-Concord - cinematic oz clo CGI

-Fairgame$ - cinematic

-Marathon - cinematic

 

Celo tako slabo je blo da je Xbox twitnil tole...

 

 

 

In pa še anketa z 120k glasovi 

image.png.9c8e5dbc3f384d0293205cb6aca299fb.png

 

 

 

Overall je blo zame kar precej hudih iger ampak moja kritika leti izključno na 1st party nabor ki je čista jebena katastrofa. Ne pomnim E3 šova z eno samo SP igro od njih... Ja razumem da razvoj traja in da nočjo najavit iger 2-3 leta pred izidom ampak tole men smrdi po namernemu fokusu na njihove GaaS igre za katere men osebno in večini PS fanov dobesedno dol visi. 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 minutami:

Odkdaj je spiderman ratal venom? 

dostikrat je v canonu Peter Parker samo imel simbiota na sebi in sta skupaj razfukavala, predvidevam da bo na začetku špila razloženo kaj se je zgodilo oz. boš to doživel v prologu

 

ni lih Venom per se, tisto je ponavadi Eddie Brock, ko ima na sebi simbiota. Mogoče bo Eddie Brock tud not v špilu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...