Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Lunco reče pred 4 minutami:

modelcki so res rekl, dejmo nardit pokemone s pištolami in so kr dobil funding. svašta. 

Arena Shooter gets a completely new meaning.

Inb4 banned in america, because it incentivizes SchoolGym Shooting.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Če imaš v rest mode, se itak ne prižge ampak vseeno downloada v ozadju.

Ja. Ampak js nikoli ne dam v rest mode, če se nič ne downloada, vedno shut down.

 

Evo sej mam na appu še zmer odprto, prej mi je pisalo readying to dowload al neki tazga, samo se iz shutdowna konzola ni sama prižgala, rabil sem samo prižgat in dat v rest, pa je zdownloadal.

 

 

Screenshot_2023-06-09-05-46-48-368_com.scee.psxandroid.jpg

Povezava do prispevka

Summer Smeče Fest. Geoff ne razočara :D 

 

Vidim, da si je Atlus kar sam leakal Persona 3 Reload ter prihaja tudi Persona 5 Tactics. TIpsoni so očitno zamešali Xbox Showcase ter Summer Game Fest ter prehitro naložili trailerje (včeraj namesto v nedeljo). :D Bo v nedeljo očitno končno nadpovprečen show v novi "E3" sezoni. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Men je novi Prince zgledal kul, sam mal se bojim da je platformanje prezajebano zame... Overall Geoff show ni razočaral mojih pričakovanj ker nisem pričakoval nič, edino šokiran sem da ni blo Death stranding 2 sam pol sem se spomnil da igra itak izide drugo leto verjetno tako da bo decembra na TGA showu. Ima pa Xbox zdej res prosto pot do vnovične zmage letos ker slabše res ne more bit. Sej Sony je imel veliko zanimivih iger ampak če ti pokažejo eno fucking 1st party SP igro je zame to razočaranje v vsakem primeru razen če bi bla ta igra Bloodborne 2.

 

Weraziel reče pred 2 urama:

Ja. Ampak js nikoli ne dam v rest mode, če se nič ne downloada, vedno shut down.

 

Evo sej mam na appu še zmer odprto, prej mi je pisalo readying to dowload al neki tazga, samo se iz shutdowna konzola ni sama prižgala, rabil sem samo prižgat in dat v rest, pa je zdownloadal.

 

 

 

 

Zakaj ne koristiš suspenda? Rest mode z network enabled kuri samo cca 3,3w

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...