Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Kva pravte a bomo končno dobil datum izida Hollow knight 2 @Xbox show?

 

Pa upam da bodo avtorji Ori 1 in 2 predstavli svojo igro čeprav je verjetno še kako leto prekmalu.

bodo predstavljene igre, ki bodo izšle tudi kasneje kot eno leto po prikazu

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

Nikoli mi ne bo jasno, kako vam ni jasno, da je jasno, da obstaja večja slika.

Tole včeraj je bil odličen primer.

Recimo, da te ni doma in bi rad imel neki downloadano, ko se vrneš.

Če nimaš zadeve v rest mode, ti en kurac pomaga, da se zadeva dost hitro prižge.

 

Mah, sej ni važno. Eni se tudi plina losajo, ker se bojijo, da bo razneslo stanovanje. You do you, boomers. :D

 

Sicer ne dajem nekaj dosti krat downloadat preko telefona... je pa mi najbolj bedno, ko se res nahajpam, da bi igral in pridem na kavč, vklopim PS5 in zadeva začne updejtat igre ali konzolo... to je pravi šit.

Povezava do prispevka

A je še kdo dokaj razočaran nad do zdaj prikazanim (sony, summergamefest, devolver, futuregames....) ?

 

Niti ene midnblown zadeve ni bilo :blink::mellow: 

 

Sej je kul, da mamo končno po letih govoric vendarle uradno potrditev MGS3 remejka in kolekcije. Pa spider man 2 bo zih soliden 8/10 in tehnično impresiven špil. Ampak to je bilo vse pričakovano in praktično formalnost.

Aja pa še Alan Wake 2, ki pa je imel zelo slabo prezentacijo imo. Pa še dodatna brca v jajca z digital only releasom. 

Ostalo pa sama neka GAAS jajca :wacko:

 

Od manjših igric igračk pa mi spodaj naštete še delujejo všečno&zanimivo ampak to res ni to lol

 

 

 

 

 

R.I.P. E3 :cry:

 

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 31 minutami:

XBOX REŠI NAS !

 

Mogoče ma vsaj Phil kako zanimivo multiplatfom najavo :ermm:

boš dons mel najav še pa još, tudi 3rd party...sta se Matt pa Phil potrudila.

 

pa pri 3rd party zadevah bo 24-48 urni embargo na objavo ostalih platform.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
gojc reče pred 30 minutami:

A je še kdo dokaj razočaran nad do zdaj prikazanim (sony, summergamefest, devolver, futuregames....) ?

 

Niti ene midnblown zadeve ni bilo :blink::mellow: 

Mene je bolj kot to, da ni bilo nobene mindblown zadeve je razočaralo, da je 2/3 iger, ki so bile v showih zgledalo isto generično sranje.

 

Tudi Geoff bi imel kar dober show, če bi se polovico iger znebil še posebej tistega mobile only sranja. Filmskih trailerjev ter cringe hollywoodskih zvezdnikov, ki ubijejo pacing ko se delejo na odru neke gejmerje.

Povezava do prispevka

Jaz sem drugac ze dobil kar neki mega hype najav (najvec na soni eventu), se pa pridruzujem mn3nju, da je ful kislo vse skup. Predvsem zaradi res perverzne kolicine multifeget smeti, tako zelo mobilne igrice scena je trenutni ljudje/cas presek industrije. Najvecje razocaranje pa devolver event, kako so sli v kurac ej, fak. Veselim se zares samo se annapurna eventa.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 56 minutami:

Jaz sem drugac ze dobil kar neki mega hype najav (najvec na soni eventu), se pa pridruzujem mn3nju, da je ful kislo vse skup. Predvsem zaradi res perverzne kolicine multifeget smeti, tako zelo mobilne igrice scena je trenutni ljudje/cas presek industrije. Najvecje razocaranje pa devolver event, kako so sli v kurac ej, fak. Veselim se zares samo se annapurna eventa.

Ma sej indie zadeve so kr deliverale imo. Sam veš kakšna je politika Mn3, AAA is lief in to. :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

- špricer pripravljen

- TV rezerviran za 2 uri

- poscal in posral sem se

- topick odprt, tipkovnica naoljena

- kvihti pripravljeni za bolj bedne najave

- phil spencer reši nas

 

Phil_Spencer_Xbox.jpg

 

tipkovnica naoljena kdo je to?

Galko bi napisal ritnici razširjeni in naoljeni.;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...