Skoči na vsebino

[novi E3] Summer Game Fest 2023 + Ankica


Zmagovalec "E3" 2023  

30 glasov

  1. 1. Kdo je tvoj zmagovalec E3 2023

    • Playstation Showcase
    • Xbox Showcase
    • Ubisoft Showcase
    • Devolver Digital
    • PC Gamer Show
    • Summer Game Fest - Geoff Show
      0

Ankica je zaprta za glasovanje


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 urami:

lol a je sploh kdo omenil, da je bil najavljen nov Prince of Persia :D nobody cares

Combat zgleda carsko. Overall pa imam občutek, da bo zadeva neka assasins creed china/india/russia. Kar pomeni, da bo cel špil imel vibe, da se je špil naredil med pavzo ekipe, ki dela na nekem drugem naslovu.:D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

 

 

Zakaj ne koristiš suspenda? Rest mode z network enabled kuri samo cca 3,3w

Zato ker se PS5 dost hitro prižge, da mi nič ne pomeni 10 sekund prej nekaj igrat, tisti cajt k se vse prižge se jaz niti še ne naštimam lepo na kavču.

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 55 minutami:

Zato ker se PS5 dost hitro prižge, da mi nič ne pomeni 10 sekund prej nekaj igrat, tisti cajt k se vse prižge se jaz niti še ne naštimam lepo na kavču.

Nikoli mi ne bo jasno, kako vam ni jasno, da je jasno, da obstaja večja slika.

Tole včeraj je bil odličen primer.

Recimo, da te ni doma in bi rad imel neki downloadano, ko se vrneš.

Če nimaš zadeve v rest mode, ti en kurac pomaga, da se zadeva dost hitro prižge.

 

Mah, sej ni važno. Eni se tudi plina losajo, ker se bojijo, da bo razneslo stanovanje. You do you, boomers. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

meni ima pa zelo Alan Wake vibes :D :D 

Chenier reče pred 2 urama:

Tudi jaz ne zaznam TLOU 2 vibes, sorry :D 

Eni zaradi AW sekvoj ne vidite TLOU 2 gozda. :D

 

Ne, sej ne, samo začetni vtis gozdne okolice ponoči mi je dajal res pure TLOU 2 vibes.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

@tomazek@fric

Glede Lies of P.

Tole najbolje opiše moje občutke.

fric reče pred 14 urami:

Tole bo vmes med bloodborne pa steelrising

Je pa približno takole

Bloodborne>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Lies of P>>>>>>>>>>>SteelRising

:D

 

Plusi

- Premikanje lika (smooth in tight as fuck, razen dodgea, ko si lockan na nasprotnika, beri spodaj)

- Izgled okolice, ki je ne trenutke skoraj na nivoju najlepših Fromsoft lokacij (recimo, ko se kdaj ustaviš na kakem mestu in opazuješ oddaljen gradhotel, do katerega se moraš prebiti, tole so res zadeli v nulo imo)

- Temačnost

- Zgodba in NPCji

- Odličen filing inercije med udrihanjem po sovražnikih

- Mehanika razstavljanja in sestavljanja orožij

- PARRY JE ZAKON (po določenem številu udarcev sovražnike stunaš, parry omogoči hitrejši stun, obenem, kar je pomembnejše, pa ti tak blok ne izbije nobene stamine; pride zelo prav predvsem pri boss bojih, kjer si takoj brez; frejmi delujejo zelo fair in feeling ko jih landaš je zelo badass)

- Čisto vse v igri deluje kot huge poklon Bloodborneu (vključno z interakcijo z NPCji, levelupanjem, podajanjem lorea, nadgrajevanjem orožij, sidequesti, gritty vzdušjem)

 

Minusi

- Ko dodgeaš deluješ kot nek tetraplegik (premakneš se za 3 centimetre in sploh ni občutka, da bi bilo kej invicibility frejmov, čeprav so, sicer naredi vse skupaj ful bolj zajebano, kar ni nujno slabo, ampak je občutek res za en kurac - branjenje in parryjanje izgleda veliko bolje).

- Geometrija okolice zelo spominja na SteelRising, kjer vse deluje kot neka kulisa in se šetaš po očitnih koridorjih in tepeš v očitnih kvadratnih arenah (tle je prisotnega največ eurojank feelinga, ki ga omenja Gatsu)

- Bossi so precej zafukani (predvsem zaradi zgoraj omenjenega tetraplegičnega dodgea), ampak res dolgočasni (največji minus zame)

- Loading times (spet lahko beremo trivio med čakanjem; ps5 me je tako razvadil, da sem že pozabil kako nadležno je to)

- Levelupanje "pri lutki", kakor v Bloodborneu (tukaj so čisto zajebali in namesto, da bi ti omogočili levelupanje na "lampah", se moraš vsakič vrniti v main hub; zaradi dolgih nalagalnih časov stvar postane faking chore, res ful slabo)

- Ni Bloodborne :,(  (:D)

 

Razcepljen

- Durability orožij (orožja z uporabo otopijo in jih moraš sproti brusiti; po eni strani to naredi bojevanje ful bolj taktično in doda k težavnosti, po drugi pa je vse skupaj precej dosadno, ker prekinja flow boja)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

 

- Geometrija okolice zelo spominja na SteelRising, kjer vse deluje kot neka kulisa in se šetaš po očitnih koridorjih in tepeš v očitnih kvadratnih arenah (tle je prisotnega največ eurojank feelinga, ki ga omenja Gatsu)

 

Nooooooooooooo :( :( :( :( :(

 

Pa zakaj tega NOBEN ne zna prav narest????

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 34 minutami:

Nikoli mi ne bo jasno, kako vam ni jasno, da je jasno, da obstaja večja slika.

Tole včeraj je bil odličen primer.

Recimo, da te ni doma in bi rad imel neki downloadano, ko se vrneš.

 

To je bolj problem pri tebi, ki nimaš dovolj dobrega interneta. Zdej ko imam dodaten SSD disk inštaliran so nekateri špili stalno gor na disku :D pa zadnjič sem igral Dark Souls medtem ko se mi je downloadal NBA 2K23, tako da res imam vedno nekaj za igrat, samo ne vem zakaj sem potem sploh vstal iz postelje in šel downloadat Lies of P. Mogoče sem se bal, da bo ful večji download :D

Povezava do prispevka

Ne vem, če se spomniš, ene pol leta nazaj sem pisal, da se mi je vse zbrisalo na disku. Igral sem Jedi: Fallen Order, dal v rest mode, šel spat. Ponoči je zmanjkalo elektrike, ko sem zjutri prižgal se PS5 ni želel prižgati brez da se zbriše vse in na novo vzpostavi.

 

Z mojo sva mela ločeno, da je ona igrala na accountu, kjer je PS+, jaz pa na drugem accountu. Valda njeni save-i so ostali, moji pa ne. Od takrat dalje res čuvam, da večinoma raje ugasnem konzolo kot da dam Rest mode. Pa oba igrava na istem accountu zdej, samo ne igrava več ob približno istem času iste igre, da si ne zjebava sejve :D 

Povezava do prispevka

Mogoče bi rabil prepovedati, da mi downloada updejte v rest mode, ker lih to da zmanjka elektrike med inštaliranjem naj bi bil največji problem, da moraš potem resetirati celo konzolo. 

 

Samo kot sem že rekel, tiste 10 sekund več k konzola rabi, da se prižge mi ne predstavlja noben problem, če bi PS2 imela rest mode bi zih več nucalo :D 

Povezava do prispevka

Rest mode uporabljam since PS4 in se mi še to nikol ni zgodilo. Verjetno si ravno sredi autosejvanja dal konzolo v rest mode ker to je prakitčno edina šansa da pride do corruptanga sejva brez buga v igri tbh. Je pa dejstvo da  bi moral vsak user imet vsaj par GB prostora za sejve v cloudu, PS+ pa pač krepko več. Kar je pa najslabše je pa to da je to edini benefit PS+ ki se seveda ne prenese na ostale accounte na konzoli. Pa kaj naj sam zarad fucking clouda backupa vsak član družine plača polno ceno PS+?!?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 15 minutami:

Ne vem, če se spomniš, ene pol leta nazaj sem pisal, da se mi je vse zbrisalo na disku. Igral sem Jedi: Fallen Order, dal v rest mode, šel spat. Ponoči je zmanjkalo elektrike, ko sem zjutri prižgal se PS5 ni želel prižgati brez da se zbriše vse in na novo vzpostavi.

 

Z mojo sva mela ločeno, da je ona igrala na accountu, kjer je PS+, jaz pa na drugem accountu. Valda njeni save-i so ostali, moji pa ne. Od takrat dalje res čuvam, da večinoma raje ugasnem konzolo kot da dam Rest mode. Pa oba igrava na istem accountu zdej, samo ne igrava več ob približno istem času iste igre, da si ne zjebava sejve :D 

Aja, ok, če imaš tako izkušnjo, te pa čisto razumem. :confused:

 

Imel sem že ogromno električnih izpadov (PS4 in PS5), ampak mi še nikoli ni ničesar zjebalo. Vedno mi samodejno rebuilda database in to je to.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...