Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

Na osnovi cesa pa bazirate te spekulacije? 

Je bilo kaj govora o tem ali??

Verjetno zaradi problemov s fpsji. To kaže na slabo tehnično optimiziran pogon, kar bi znalo zraven povleči še kake druge težave.

Jaz se tolažim, da bo morda stvar kej popatchana v bližnji prihodnosti. Pa makar, da mi uvalijo 720p mode. Bom pač mal bolj priprl oči med igranjem. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

Verjetno zaradi problemov s fpsji. To kaže na slabo tehnično optimiziran pogon, kar bi znalo zraven povleči še kake druge težave.

Jaz se tolažim, da bo morda stvar kej popatchana v bližnji prihodnosti. Pa makar, da mi uvalijo 720p mode. Bom pač mal bolj priprl oči med igranjem. :D

Sem pripravljen manjse tezave brez problema ignorirat. Ce bo kaj hudega, pa FF7

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 17 urami:

Kam se bolj ta špil nagiba? Po težavnosti, mehaniki, pristopu, ..?  Dragon Age? AC Valhalla? Elden Ring? Witcher III? MHW? Skyrim? 


Enke ne poznam, ne bi si pa rad preveč spoilal s kakim ogledi na YT.. 

 

 

Enka se nagiba bolj v smeri Elden Ringa, Dark Soulsa, pa se to ne zares. Mas odprt svet, s tabo hodijo se trije liki, ki pa jih ne mores nadzorovat kot v Dragon Age recimo. Questi so na nek nacin zanimivi, v resnici pa so precej slabsi od Witcher 3, ampak boljsi od Vallhalle. Ni jih veliko kot pri teh ostalih igrah. So pa nekateri bolj epski, sploh zaradi boja, ki je nek poenostavljeni miks Dark Soulsa in Shadow of the Colossus, kjer skaces na ogromne zveri in jih tolces po glavi. Liki, ki ti sledijo so brezvezni, ker jih menjas na dve sekundi. Ostali, ki naseljujejo svet pa so nezapomnljivi, brez kakrsnihkoli karakterjev. Ampak se splaca igrat. Dvojka zgleda kot ista igra z malo boljso grafiko in malo bolj izpiljenim bojem.

 

Povezava do prispevka

Me je kar strah kako bo ta inventory management glede equipment loada, ki ga omenja. Ker moj OCD pač... ne morem kar puščat opreme kuj tam nekje :mellow: V Starfieldu sem bil vsake 15 minut v inventarju (saj v drugih špilih tudi).

 

+ very limited fast travel omg... to bom nekje naloudan crkoval, ker ne bom imel stamine.

 

Ta lesenost med premikanjem mi tudi ne gre iz glave (oči) :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...