Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

 dmr na cpu bound game,.. mislim,..Verjetno bom šel jutri PS5 verzijo nabavit,.. ker se mi novega Cpuja in mamaplate ne kupuje ravno že bom malce počakal da vidim če bo amd ostal na am5 socketu več kot eno generacijo čipovja,.. nisem več prepričan,..

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 47 minutami:

Sicer pa itak imas save. Sam pol moras izbrat pravi load. In ja, en del healtha se heala, razen ce pocivas v innu. 

Kako lahko izberes pravi load? Ko sem umrl, sem dobil ali zadnji inn ali navaden (auto)save. Zdej ce zajebes navadni save, si lahk softbrickas spil (ajde pretiravam, samo failas quest potem).

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Kr vredu zaenkrat, zgleda lepo, bolj se se ucim pa berem guide.
Sem pa en sidequest brejkal hah, mogu bi vrzt strup na eno gnezdo, pa sem ga po pomoti vrgel v enga strazarja fuul stran od prave lokacije. Pa je bil kr quest completed, sam aim bi lahk baje improoval :rofl: 

Usefull to know
"rotten meat+fruit combines into lantern oil, don't just discard your rotten stuff."

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka


zaenkrat mi ni nič jasno kaj delam, :D,  tudi ko je fajt niti ne vem kaj se vse dogaja, tok je enega folka, da si včasih želim, pustite me, da še lahko sam koga nasekljam :D, pritiskam pa neki po občutku

 

svet mi je prekrasen. Mam pa po ene 2 urah, še vedno sam ene gate oblečene. :blink: 

 

ne vem, pa če mel že kdaj v kaki igri, tako pristen in hkrati strašljiv občutek noči. Res kapo dol.

 

pa prejle se šetam, in mi pawn reče, a veš da smo same ženske :mafija:, še dobr da me ni obtožila da sem kak perverzneš haha

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Haha, ta igra je kr nora. :D

Sem bil v krčmi v Melvu (prva vasica), in mi gospod Lennart da par info glede vocationov jada jada. Nič, se mu lepo zahvalim in še preden izstopim neki skočim v inventar in vidim, da imam neke bukve. Piše incantation tome neki neki in sploh ne preberem do konca opisa, kao sej vem te stvari iz BG3, to moraš prebrat in se tvoj mage/sorc nauči spella, easy pea- sprožim jeben fireblast sredi krčme (očitno gre za one use spell, ne pa recept zanj :D). Gospod Lennart (takrat nisem vedel, da je to on, več kasneje) kasira glavnino ognja po faci in nas začne zavit v plamene loviti po vasi. Jaz samo bežim ko budala, moji pawni pa za mano padajo ko pokošeni (lvl 4 party bby).

Pridem do roba vasi, kjer je klif in se mi uspe nekako postaviti tako, da je goreči projektil Lennart na robu nad morjem. Sprožim un focused shot in tipa fukne dol. To je bil po moje edini način, da sem ga lahko premagal. Jebena začetniška sreča, si mislim, popravim sončna očala in proceedam z revivanjem padlih pwnedov.

FF nekaj ur in mi en tip v naslednjem mestu da quest, kjer moram deliverati pismo Lennartu iz Melva. Si mislim, ni panike stari, samo dej to meni in bomo rešli. Pridem v Melv in brez sreče iščem naokoli pravega NPCja. Čez čas mi kapne, da je to un gospod, ki je goreč letel v zaliv 200 metrov pod vasjo.

:avadodo:

 

Spoiler glede mehanike oživljanja NPCjev v igri: Baje NPCje, ki pomotoma umrejo lahko oživimo z wakestoni. Samo truplo je treba najti v mrtvašnici ali krematoriju.

DD2, bi najbolje opisal kot indie BG3 na metadonu. :D

 

Also

Boba-Fett reče pred 47 minutami:

pa prejle se šetam, in mi pawn reče, a veš da smo same ženske :mafija:, še dobr da me ni obtožila da sem kak perverzneš haha

:avadodo: :rofl:

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pizda ta igrica nikakor da jo ustimas FG mod crasha itak.. zbrisal mod

 

Sence razen ce so na MAX imajo nek flickering ki je no go.. na max so sence okej sam padejo fpsji v mestu malo prevec.. 

 

Edina varjanta je da zmanjsas sence na low, pol ne padejo tolko fpsji v mestu.. sam pol ce nocesh imet hudega flickeeinga mores izklopir dlss in dat uni fx2 al kaj je.. kar je ql.. samo se vedno je malo flickeringa...

 

Jaoooooo boze.. da bi bil FG uradno in bi lahko dal sence na low, brez da mi neki zminglejta bi telko vedno ko po maslu

 

V glavnem ce date sence na low je v mestu precej boljsi peeformance.. ce bi lahko bi jih kar izklopil in ciao

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

pizda, pa ravno prejšn teden sem še enko igral in se mi je zdelo, da sem kar raztural. tule mi je pa pri fighterju nekaj off. zdi se mi, da je "auto soft lock" malce čuden, ker čist prevečkrat sovragom kažem hrbet (tudi z R1 blockom) namesto da bi se karakter obrnil v smeri enemyja pa tudi tepem večkrat v prazno čeprav je literally zraven mene sovrag.

 

morem mal več cajta investirat kot samo 1 uro :P

Povezava do prispevka

fak kaj so nardili z weight limitom. waking inventory management simulator, res. :avadodo::avadodo:

 

ne razumem tud fore oxcartov. a ni point ravno v tem, da jih uporabiš za brezskben travel način, ko se ti več ne da fajtat po dveh urah lutanja. nope, mora te napadit 3xHP boss in ti razjebat cel konvoj. :D

 

dost mam za danes.

 

Hattori reče pred 3 urami:

Ko držiš R1 se char neha obracati in uporabljati "soft lock". Moraš sam premikati smer (krogec + leva ročica za željeno smer medtem ko držiš R1)

 

 

 

sem dojel pol, ko sem se mal bol fokusiral na kontrole ja.

 

 

 

Povezava do prispevka

folk a ma borderless window mode ,.. ker potem bi lahko eno novejših verzij Lossles scalinga uporabili ,.. Ni ravno fsr3 framegen,.. ampak,..za folk ki ima Geforce ki niso 4000 series,.. pomaga zelo ,..ker ma software framerate generation,.. basically ti podvojo framerate  (višji kot je z početka bolje je in ni toliko artefaktov) domnevam da če ti fura tam nad 40 res ne izgubi na kakovosti veliko ,.. Naj nekdo proba. Piratebay,.. pa si sname tm beto 2.7.0.4 ,.. tam si naštimaš no scaling,..ali pa se kupi na 7 evrov na steamu https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/ pa samo framerate generation,.. neverjetno kul stvarca. Končno 144hz lahko furam veliko stvari,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:

A orožje in opremo kupujete pri tgovcu ali iščete v svetu? Ker se mi zdi je tega kar malo. 
 

Pa skoz sem pretežek :mellow:

včeraj sem bil ob obali…vauu kako vzdušje in grafika :w00t:

Men je uspelu lootat ene daggerje tam v rudniku z goblini. Dal sem jih rentanem pawnu, tko da itssomething.jpg.

 

Pa koncno sem nasel greatsword, tko da zdej sm 2h mamojebac v pajkicah.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...