Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 uro:

Jaz sem naletel na Rajanga iz monster hunterja, sam 2x vecji. Cel party mrtev v 30sekundah 😂

Jaz sem cel presran iz akvadukta napadel ogra v bližini. Baraba je najprej pustil, da mu zbijem 1 health bar potem pa skočil na akvadukt naredil palačinke iz partya.  

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

sem nabavil in po parih urah mi je kul spil. sam ne razumem tega vocation sistema.

 

sem mage in delam za misji drekec dmga z mojim core skillom. zdaj vidim, da si lahko v innu nabavim nove spelle in neke izboljsave za maga. to mi je vse okej. edino kar ne razumem je zakaj mi da, da si lahko izberem fighter invocation? a bom potem fighter zraven maga al zamenjam poklic? a mi bo to potem omogocilo navlecti nase heavy armor brez penaltyjev?

 

also, kdaj bom lahko poseksal ulriko?

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 17 minutami:

what? nimam problemov z levlanjem sprasujem kva je fora da zamenjas vocation a si pol oboje al je to respec al startas iz nule...

Vsak vocation ima svoj stil bojevanja in movesete vezane na orožja, ki jih lahko uporabljaš.

Skupni level lika se ti ne zniža spet na nulo. Ko zamenjaš vocation se ti samo avtomatsko razporedijo točke, tako da pašejo novemu vocationu.

Fora bildanja posameznih classov pa je v tem, da razvijaš Augmentatione, ki jih odklepaš skupaj z levelanjem različnih vocationov (vsaka klasa ima svoje). Ko le te vklopiš pa postanejo perma buff za tvoj lik in se prenašajo med različnimi vocationi. Recimo buff, ki ti poveča stamina regen in ti ga da archer clasa.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
drevored reče pred 34 minutami:

what? nimam problemov z levlanjem sprasujem kva je fora da zamenjas vocation a si pol oboje al je to respec al startas iz nule...

E narobe sem razumel. Zdelo se mi je, da mislis na vocation. Vocation gre iz nule, tvoji statsi se avtomatsko alocirajo na novi vocation, katerega levelas. Se opravicujem!

Povezava do prispevka

Ma ja fora je da ne rabis pac igrat od zacetka ce hoces igrat drugi class in vrjetno igrat celo igro z enim vocationom dosadi 

 

Plus kot je reku kekit odklepas augmentatione ki se prenasajo.. pac kaksne dobre se izplaca odklenit oz igrat vocatuon da jih odklenes

 

da bi igral class 50 ur al se vec dopizi, tako je bolj zanimivo..pa v end gejmu lahko vse probas.. ne pa da imas enega al par kompaktibilnih in pol mores igrat od zacetka, ce hoces igrat druge

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

zacel z archerjem, naredil par questov v ovodni coni in prepesacil do Vernwortha, zaenkrat igrica izpolnila pricakovanja, ma isti feel kot original in strinjam se z malodane vsem kar so kemik, vucko in kekit napisal. igrica mi je izjemno fun

 

edino kar me res moti so kontrole, predvsem sprehajanje po menijih, sprobal s kontrolerjem in s kbm in za slednjega bi res tezko nardil slabse vse skupaj. res nobenega efforta niso vlozil v to

 

na enem podrocju so pa presegli vsa pricakovanja in jim morm cestitat, izjemen dosezek in pomojem so lahko kr ponosni nase, da jim je ratal nardit igrico, ki zgleda kot en dogshit naslov prejsnje generacije, laufa pa slabs kot nek execandy cyberpunk z max rt. v tem oziru pa jim pa ni para

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

AI pawnov bi lahk bil boljsi. ne vem kolko se mi jih je ze utopilo. pa moj MainPawn (tko ma ime v rojstnem certifikatu) skos okrog skace in nabira stvari mene pa goblini naskakujejo. not, ce igras maga. nasploh je maga igrat malo bedno. bom pocasi zamenjal, ce pravite, da lahk drug vocation izberes brez panike.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

AI pawnov bi lahk bil boljsi. ne vem kolko se mi jih je ze utopilo. pa moj MainPawn (tko ma ime v rojstnem certifikatu) skos okrog skace in nabira stvari mene pa goblini naskakujejo. not, ce igras maga. nasploh je maga igrat malo bedno. bom pocasi zamenjal, ce pravite, da lahk drug vocation izberes brez panike.

Poglej kak inclination imajo Pawni.

Straightforward so taki, ki skočijo takoj v boj, Kindhearted se fokusirajo na zdravljenje in buffanje, Calm so neki vmes med tema dvema, Simple pawns so pa tej, ki raje nabirajo okoli zadeve. Če bi rad agresivne party memberje pojdi na Straightforward (Warrior, Fighter) ali Calm (Sorcerer, Archer, Thief).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ja pa tule kar skoz pestro, za vsakim vogalom te nekdo napade :blink:

 

Sem pa končno mal vse naštudiral, od augments, vocations, skills, itd,. da si lahko mal prilagodim na moj stil borbe.  

 

Kamera je pa res včasih porazna, sploh v kakih zaprtih prostorih, nič ne vidim, pol pa še ma dva maga, in to šibajo ognji, vetri, zrmzal.. :confused: pritiskam kar neki na slepo 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:


Kok kesa? Lih se namrec nameravam izprsit za armorje zase in za žensko

20k

 

Ena zenska v mestu ti ponudi quest, ce bi ji cuval bajto en tedn. Po enem tednu pride domov in rece da se bo preselila in ti ponudi opcijo, da jo kupis.

 

Pa prej sem srecal prvega zmaja. Se je spomnu pristat glih sred ceste, ko sem setak k tisti obalni vasici, ki jo napadajo kuscarji. Sem ga neki probaval, pa nam je sam jebal mtke.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 48 minutami:

Protip, zapomnite si, kje ste našli prvi seeker token.

 

pozabil sem ze kje sem videl draka ne da si bom zapomnil kje sem nasel seeker token nekje na random v divjini. na zalost si na mapi lahko oznacis samo 5 waypointov namest da bi si lahko delal zaznamke gor...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...