Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

BigBoss82 reče pred 8 minutami:

Vilinsko ja jebiga

Ma nima veze, hotu sem samo napisat joke. :D

 

Drugače carska prigoda. Zgodilo se mi je podobno, ko sem zapustil "Rivendell" (praktično ista pot), samo da sem jaz uporabil taspodnjo ballisto in nisem zmaju izbil skoraj nič. Pol sem se probal neki fajtat, ampak je tip začel uporabljat healing spelle in sem ga samo polsal v kurac in šel dalje. Unga kamnitega golema sem razštelal (isto se je razpizdil, ko je imel še pol zadnjega life bara), ampak pol sem nadaljeval pot mimo svetišča (neka ogromna freska/vrata) dol v dolino in nisem našel Sfinge. Sej bo še čas, ker se moram vrniti na nek Archer quest do Elf broja.

 

Traversal je res cheff's kiss.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 9 minutami:

Ti rasturavas kolko si level?


33. Še vedno imam kup neraziskanega v prvem delu mape, ta igrca je ogromna. Jutri zaključim queste v mestu in grem v beastlands.

 

foker reče pred 5 minutami:

A strider obstaja ,.. pogrešam lok


Archer ima lok. Ampak samo lok.

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 2 minutama:

kaksen pa je bil end game v enki, kaj se lahko pricakuje?

Bitterblack Isle. Locena cona, tam je bil tudi true ending. In na nek nacin boss rush. Mel si levele s hudo zajebanimi enemiji, in pol monsterje bosse. Novi material/orozja, upgrade, armorji itd. Ko so izdali igrico drugič, z dlcjem, dobil si tudi permanent ferrystone, lahko si ga uporabljal skozi. Torej nastimas portcrystale po mapi, ene 5 tock, tko da ne hodis predalec, in ferrystone akcija

Povezava do prispevka

a vi pri thiefu uporabljate kaj te napredne prijeme?

 

jaz mam en spell ki sviga od enemija do enemija. pol mam en spell ki dela fire Damage z velkim D. tolk velkim, da se mene skuri. pol mam lasso, da vlecem nasprotnike in smoke bomb (ki v bistvu ne vem kaj dela ampak i guess da pomaga). 

 

a je se ker drug kulski spell? en je da parryjas in se teleportas za moba. sam to mors cakat, da te mob udari in tajmat?

 

pa core skill mehanike ne stekam. pise, da morm neki tajmat, da me ne fukne po tleh. ampak moj stric se uleze ze ce prevec mocno veter zapiha se mi zdi. pa nek jump od zidov je. tega tudi nimam pojma kdaj in kako uporabit.


zdej razmisljam da bi dal MainPawn-u igrat maga. ker mu lahko nastelas spelle in bi mu dal da me buffa z elementsi odvisno kam gremo + da naj spamma invulnerability in heal. sploh mu nebi dal offensive spellov.

Povezava do prispevka

Fak, kjer dober experience sem imel zdaj.

Archerja sem zmaxal in sem preklopil na Fighterja, tko da mi je bilo vse novo in precej bolj zajebano.

 

Najprej sem preko enga main questa naletel na thieves guild, kjer sem moral opraviti nek initiation (kratek obstacle course s pastmi). Ful dobri vajbsi all over the place. Kul kvest.

Detektivsko iskanje dokazov za reševanje političnih spletk mi je res kul. Samo namigovanje kaj bi rad quest giver od tebe, brez vodenja za roko je v bistvu zelo intuitivno in lažje kot sem pričakoval, ampak je vseeno ful zadovoljujoče, ko moraš malo mozgat, da rešiš primere. Res pohvalno.

 

Nato sem se vrnil v Melve, kjer te spet pričaka zmaj, ki ga odženeš s pomočjo prebivalcev mesta. Ulrika je vedno bolj cute. Še se bom vračal. :D

Obisku je botrovalo, da sem želel raziskati neko začetno jamo, ki sem jo prvič po hitrem postopku zapustil, ker so bili not sovražniki, za katere sem bil prvič očitno underleveled. Mislu sem, da bo hiter in and out, kjer bom dobil par chestov. Oh boy, kako sem se motil. Poleg gruče mavričnih lizardov, najprej naletim na svojo prvo Chimero v igri (underwhelming boj, kjer je framerate padal pod 20 fps lol, čisti debakel, je pa res impozanten monster design). Ni me pretirano namučila in dokaj hitro padla. Si mislim, ta jama je celo imela bossa, še boljše kot sem pričakoval. Oh boy, kako sem se motil part 2. Jama je ogromna in razvejana s tremi nivoji. Ves čas sem moral posegati po glavni mapi, ker sem se skozi izgubljal :D. Na spodnjem nadstropju naletim na nek sorcerers lab, kjer me ob odprtju skrinje napade leteči undead necromancer. Chimera je bila očitno le pes čuvaj in gospodar ni bil preveč vesel, da sem jo fental. Ta boj je bil že dosti bolj zabaven, framerate pa za odtenek boljši od Chimerinega. :D

Po eni uri spelunkanja in res satisfying lootanja sem prišel spet na vrh na čisto drugem koncu, izčrpan in vesel svežega zraka in svetlobe. Waterfall Cave :avadodo:

 

Avanturo sem zaključil v mestu (prvič sem uporabil Portcrystal, ker sem bil ravno na pol poti med Melvom in Vernworthom s polnimi torbami robe) s standardnim item managementom in obiskom smithyjev za upgrejdanje opreme.

Feeling avanturiranja, ko se moraš na vsak izhod pripraviti in planirati kako boš izpeljal zadevo malo spominja na Monster Hunter in je res topčina. Un k je mel to čez pri Capcomu je zadel v nulo. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
drevored reče pred 5 urami:

a vi pri thiefu uporabljate kaj te napredne prijeme?

 

jaz mam en spell ki sviga od enemija do enemija. pol mam en spell ki dela fire Damage z velkim D. tolk velkim, da se mene skuri. pol mam lasso, da vlecem nasprotnike in smoke bomb (ki v bistvu ne vem kaj dela ampak i guess da pomaga). 

 

a je se ker drug kulski spell? en je da parryjas in se teleportas za moba. sam to mors cakat, da te mob udari in tajmat?

 

pa core skill mehanike ne stekam. pise, da morm neki tajmat, da me ne fukne po tleh. ampak moj stric se uleze ze ce prevec mocno veter zapiha se mi zdi. pa nek jump od zidov je. tega tudi nimam pojma kdaj in kako uporabit.


zdej razmisljam da bi dal MainPawn-u igrat maga. ker mu lahko nastelas spelle in bi mu dal da me buffa z elementsi odvisno kam gremo + da naj spamma invulnerability in heal. sploh mu nebi dal offensive spellov.

Jaz tega parryja ne znam tajmat, ko mi uspe, zgleda ful dobro :D

 

Ko bos delal main quest bos najdu še en kul skill formless feint, bodi pozoren.  Najbolj pomembna sta itak cutting wind, skull splitter. Z ostalimi pa probas, kaj ti paše. Main pawn pa itak najboljse, da je Mage.

Povezava do prispevka

Smoke bomb je tudi ok, vrže sovrage izven combata, pol pa trikotnik za ambush chain.

 

Drgač naj ti da mag weapon enchantment, ker je boljsi od tvojega. Also helm splitter za dmg in z njim lahko mountaš večjega monstra. Pol pa še Formless Dodge za nesmrtnost in nekaj extra, jaz sem nucal finisher skill, ne vem kako se mu rece iz glave.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Waterfall Cave :avadodo:

 

 

 

Jaz sem tukaj zalutal zelo zgodaj, in sicer, ko sem delal main kvest tik preden srečaš kiklopa in nato greš na Ox cart za glavno mesto.

 

Nad campom sem videl eno potko, pa si rečem, gremo pogledat. Seveda ta cave, za razliko od dosedanjih, je bil ene 5x večji in sem pošteno lutal. Pridem do necrota in gre brez težav, ampak kurc, ko je šel oni NPC, ki ti da glavni kvest in njegova banda zraven in seveda so crknili med fightom, main kvest pa končal kot fail.

 

Nič, reload save, k sreči je model bil še živ pred zadnjim auto sejvom. Save v innu bi me dal nazaj za vsaj nekaj ur.

 

PS: pa mind fuck mi je bil, ko prideš na drugi izhod iz te jame in se zavedaš, da je točno na točki, kjer na začetku ''pristaneš'' z mrtvim griffinom, ki je očitno blokiral vhod.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 8 minutami:

Pa je kul to preklapljanje karakterja? Meni zveni zelo čudno in v moji glavi kot si predatavljam, nisem najbolj navdušen. Rad si napravim nek lik in potem, če je res nujno mogoče, mogoče respecam. Še v From špilih (in podobnih) praktično nikoli ne respecam, razen na koncu za drugi skozihod (ali pa, če res kaj zajebem). 

 

Sej si lah cel čas 1 lik noben ti ne brani. 

 

Je pa to men vrhunski feature. Pa tudi ne preklapljaš skoz, bolj v stilu 10 ur en, 10 drug... ali pa 30 ur en, 10 ur drug... odvisno kako se ti izide in kaj hočeš. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

Pa je kul to preklapljanje karakterja? Meni zveni zelo čudno in v moji glavi kot si predatavljam, nisem najbolj navdušen. Rad si napravim nek lik in potem, če je res nujno mogoče, mogoče respecam. Še v From špilih (in podobnih) praktično nikoli ne respecam, razen na koncu za drugi skozihod (ali pa, če res kaj zajebem). 


Kul je v bistvu. Klase imajo po cca ducat abilitijev/spellov, 4 lahko nucaš naenkrat. Tako da neke mega razgibanosti ni da bi enga natepaval 120ur. Zato je kul met convenient nacin respeca. 
 

Ampak je pa še en layer, in sicer ko levelas vocation, dobivas augmente, katere lahko nucas pri vsakem vocationu. Tako mix matchaš abilitije in si delaš custom build neke vrste.

Povezava do prispevka

ja okej ni statsov. samo kaj pa ce bi si hotel narediti thiefa z unim fire abilitijem? dal bi si gor fire resist pa stackal magicko, ampak ne mores glih, ker 1. nimas pojma kako se dmg racuna in kako statsi vplivajo 2. nimas kontrole nad razporejanjem atributov

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...