Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 7 minutami:

Pc boste mogli kupit šrtavzerji gorenski

jok brate odpade

 

 

Btw če je kdo porajtal kako je v zadnjem trailerju lik menjaval orožja gre za nov "jack of all trades" vocation in ne šaltanje med njimi

 

Navedek

Introducing the Warfarer vocation

Wield a greatsword, chant high-level magick, and deceive enemies with illusions. The Warfarer is a vocation that allows you to engage in combat while switching between the weapons of other vocations.

 

The Warfarer is a vocation exclusive to the main character, the Arisen. Warfarers can use all weapon types and learn the core skills of all vocations. It is the “ultimate vocation,” so to speak. Some vocations excel at close combat, or are skilled at support, and the Warfarer can utilize the strengths of each vocation as the situation demands. The Warfarer has the potential to release powerful combos, such as using Trickster skills to deceive enemies and open opportunities to chant powerful attack magick.

 

However, the Warfarer is not an all-mighty vocation. Their basic stats are not high, and they must carry many weapons in order to use their various skills. They will require the player’s skill to exploit strengths in different situations, or else the vocation will remain a lesser version of each of the respective vocations.

Only those who have honed their skills and adaptability will be able to bring out the full potential of this vocation.

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
BigBoss82 reče pred 31 minutami:

Dobro nestojmo prevec trolat, da na bo na koncu pc verzija neoptimizirana in zbugana af

Capcom kr zna optimizirat že od lost planeta 2006 sam zna bit, da bomo spet rabli DLSS mod za 4k120😑

uredilo bitje PS5 Lover
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

Držmo pesti, da bo PC verzija broken, da se bomo spet lahko smejali v brk in prcali kako je v letu gospodovem 5x cenejša konzola PS5 only way how it is meant to play games, PC pa za Office 🤞

ni treba držat pesti, we kno

PeCejaši BEDAKI hahaha

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

Pa saj nikomur ne želim slabega. Fino bi blo, da je ena cenovno ugodna zadeva za katero so špili najbolj optimizirani in ni kreganja kako komu laufa to pa ono... :D

Meni najboljši kombo je PS5 + Switch + PC

 

Dejansko pokrije vse, kar rabi človek, pa če ga igračke še tako zelo zanimajo:

— PS5 za Sony ekskluzive in dobro optimizirane multiplatform igre for ease-of-use

— PC za emulatorje, mode in indie igrice, ki jih ni na konzoli

— Switch za Nintendo hite, ker vendarle nekaj najboljših iger na generacijo izide samo na Nintendo konzoli

 

Ampak dobro, to sem jaz, ki imam zelo "variety" okus in bi mi dejansko bil ogromen minus, da ne bi mogel igrati nekih wacky indie iger. V bistvu imam včasih filing, da AAA igre igram za pavzo med indie igrami, ne obratno :D

 

Mi je pa PS5 res huda konzola. Pač določene stvari so mal pomanjkljive (zelo malo appov za multimedijo, PS4 jih je imel dosti več, ne vem, a Sony to tako drago računa licence, ampak dejansko sem skenslal naročnino na Mubi (alternativni filmi), ker ni bilo appa na PS5, PS4 pa ne bom imel priklopljen zaradi ene stvari), samo all in all pa mi je to res prva smooth HD konzola, s hitrim in odzivnim UI-jem. Edino žalostno je, da bi to moral biti že PS3, ampak pustimo tehnikalije, po dveh generacijah smo le dočakali al neki :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Meni najboljši kombo je PS5 + Switch + PC

 

Dejansko pokrije vse, kar rabi človek, pa če ga igračke še tako zelo zanimajo:

— PS5 za Sony ekskluzive in dobro optimizirane multiplatform igre for ease-of-use

— PC za emulatorje, med drugim tudi Switch iger, mode in indie igrice, ki jih ni na konzoli

— Switch za pikado tarčo na zidu

Hateful fix, ker nočem, da se drugi zabavjo, če se sam ne morem.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Hernire reče Dne, 14. 2. 2024 at 15:36:

Meni najboljši kombo je PS5 + Switch + PC

 

Dejansko pokrije vse, kar rabi človek, pa če ga igračke še tako zelo zanimajo:

— PS5 za Sony ekskluzive in dobro optimizirane multiplatform igre for ease-of-use

— PC za emulatorje, mode in indie igrice, ki jih ni na konzoli

— Switch za Nintendo hite, ker vendarle nekaj najboljših iger na generacijo izide samo na Nintendo konzoli

 

Ampak dobro, to sem jaz, ki imam zelo "variety" okus in bi mi dejansko bil ogromen minus, da ne bi mogel igrati nekih wacky indie iger. V bistvu imam včasih filing, da AAA igre igram za pavzo med indie igrami, ne obratno :D

 

Mi je pa PS5 res huda konzola. Pač določene stvari so mal pomanjkljive (zelo malo appov za multimedijo, PS4 jih je imel dosti več, ne vem, a Sony to tako drago računa licence, ampak dejansko sem skenslal naročnino na Mubi (alternativni filmi), ker ni bilo appa na PS5, PS4 pa ne bom imel priklopljen zaradi ene stvari), samo all in all pa mi je to res prva smooth HD konzola, s hitrim in odzivnim UI-jem. Edino žalostno je, da bi to moral biti že PS3, ampak pustimo tehnikalije, po dveh generacijah smo le dočakali al neki :D

 

Tole nekak. S tem, da jaz že od PS2 nekako stagniram s PCjem. Nabavil Steamdecka, da sem vsaj delno 'konkurenčen' na tej sceni. :blush::D Opažam, da se mi ne da več igrat nekih grand master strategij, tako da Deck zadovoljivo pokrije PC sceno.

Switch pa, k sreči je par let nazaj žena zapela za Dance igro, tako da sva nabavila in posledično nabavljam tudi nintendo hite in se mi zato še toliko bolj nabira backlog.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...