Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

  • 1 mesec kasneje...

Dobro je za koga je al kako? Je pa tale posnetek res katastrofa, zih je tole en zlo "sposoben" gamer iz IGNja igral lol... Antireklama za igro tbh :sick:

 

 

Itak imate enko na vseh platformah in tole bo po doslej videnem kar se gameplaya tiče čista kopija prvenca z upajmo mnogo boljši AI Pawnov, ki deluje fenomenalno v MH Rise, kjer te Palicota buffata tako dobro da sem vse delal solo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Sam res, kako jih ni sram? Mislim ok, veš da greš na preizkušnjo zadeve, vsaj skini si DD1, da veš kake so kontrole. 
 

Ni šans, uno ni pogojev, da bi šel TO POKAZAT milijonom folka, oz da sem DD japonc ne bi dovolu to kazat. Double shame lol. 

 

Journalism mode težavnost ni meme. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Fuck me baje bo DD2 na konzolah 30fps... Očitno bom prvič primoran izklopit game mode na LG Oledu in vklopit truemotion al neki tazga... Če je to res potem seveda tudi Monster hunter Wilds ni šans da bo laufal na 60fps. PS5 Pro reši nas in to čim prej ker tega bo glede na dosedanje UE5 igre in njih stanje čedalje več :( 

 

 

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...