Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Šominikuvo kido naši manitava tuki woooooo nita orinoši midoooo oojo joj   a aaaa

 

Fak stari.. jaz njmam pojma kaj govorij mak o jih gledam in poslusam jih ne morem jemat resno kolko se pacijo :))))))

 

Drugace video gameplay nak oncu izgleda ql oz realno ql

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 27 minutami:

Ma ne, fora je, da ne razumem/se ne spomnem čemu ima beef točno z mano. Se mi zdi, da večina folka tukaj pade v mojo kategorijo gamerjev. :D

 

Model dobesedno samo trola in podjebava in ti mu verjetno odgovarjaš tako da te ima veselje večkrat omenjat. Sam a ni Atomic prejšnjo generacijo slavil 30fps ker doda k cinematičnosti izkušnje al je moj spomin mal v kurcu...

Povezava do prispevka

Imaš dober point glede stradanja trollov. Se mi zdi, da je tako debilno trollanje iz mode in pol pozabim, da imamo take bedake na forumu (Mefija ne štejem, on ima patološke težave). Bom probal upoštevati.

 

Uno o cinematic experience ne vem točno kdo je privlekel na dan, sam se mi zdi, da je bilo vsem jasno, da gre za joke.

Povezava do prispevka

Ma Bloodborne je res poseben primer tega imo.

Jaz imam pri tej igri nek čuden občutek, kot da bi stalno bila prisotna neka utesnjujoča "vlaga" in je vse premikanje oteženo. Tako hitro, kot se tukaj privadim na 30 fps, mi ne rata nikjer drugje. Sem probal recimo FF7 Rebirth na rock solid 30 in ni šans. Bloodborne je pa čisto druga zgodba. Res ful težko opišem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 5 urami:

se tle cudli pcjaswm ki so omenjali kako je 60 ql

Ma kdo? :D

Valjda je vsakomur jasno, da je višji framerate boljši no. Mi se lahko samo tolažimo, da je še zmeraj igralno, kar je tudi res. Ampak to je pač to, samo tolaženje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 urami:

Target je potrjeno 60fps na XSX in PS5. Več bomo pa videli ko dobijo demo v roke @DF in stestirajo. Jaz upam da laufa vsaj v obsegu VRR večino časa.

Hideaki Itsuno, Capcom: For Dragon’s Dogma 2, we’ll feature uncapped frame rate performance around 30 FPS or above on consoles. For PC, it will depend on the specs of the machine. But for consoles, we are aiming for an uncapped frame rate around and above 30 FPS.

Eurogamer intervju

 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 16 urami:

Meni je 30 FPS pri Bloodborne carskih! Nisem zahteven. Igra je dokaz, da je lahko nekaj mojstrovina brez visokega frejmrejta. Bi blo boljše s kakim frejmičem več, ni pa sploh bistveno, če je vse ostalo tako kot mora bit.

 

Jaz z 30fps nisem imel problemov dokler nisem kupil oled tvjev. Zdej pa enostavno ne prenesem trzanja slike pri 30fps ob obračanju kamere :( 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Gledam demo, ki so ga igrali youtuberji in ono, ko se mu prilepiš na faco je direkt copy/pasta clutch claw iz Iceborna :D 

Pa ne sam to :D v enki ko sem igral Striderja, mel si iste movesete iz MH dual blades. Pa še zdaj ko gledam archerja, ful podoben bowu. Pa fighter al warrior ima v dvojki tackle foro iz MH greatsworda :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...