Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Moram se tud js oglasit, ker ne morem tolerirat niti najmanjšega dissa Dogme. Debel PS3, Dark Arisen ter STFU je edina pot za nevernike. Gre za popolno igro, za prvo igro, ki je imela vse elemente, ki se je trudla za userja na vseh frontah RPGja. Mountanje included. Če tole resnično obstaja, da so isti ljudje vložili zopet čas ter ustvarili novo Dogmo, potem se spet lahko nadejamo nove edicije popolnosti ujete v času. Spet bodo vsi elementi pokriti ter se bodo cedile sline. Na koncu pa bodo tekle solze, ker DD1 te je dobesedno spravila v jok preko zgodbe ter navezanosti na svoj lik. Pa da ne grem full CHernier raje končam.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Preletel sem par komentarjev in early impressionov

 

Baje je špil ISTI kot DD 1, ahahahah :D :D Sam lepš izgleda, več je vsega pa Pawni so ful bolj dodelani oz so manj generični. Vse ostalo je pa isto kot v DD 1, isti filing combata, ista struktura, isto vse.

 

Mislim da govorim za večino fanov tukaj, da lepše novice praktično ni mogoče dobiti :D

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Upam da so kake mehanike predelali z DDonline,.. mater ker mmorpg (ko si z Ipjem moral spufat Japonske serverje) na PS4,.. pa še vedno majka od špila

 

Ok videl ,.. Izgleda odlično,.. še vedno zelo specifični art style,.. meni deluje

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Grafika ni lih najjača, ampak to sem navajen od đapanezerjev. Tole bo pomoje taka dost old school izkušnja, VA izgleda proper, abilities/poklici zabavni, trailer mi je sicer bil bolj všeč kot tisto predavanje o zgodbi, questih in ostalemu...ampak ja. Tole bi znal kupit day one, mogoče bi blo fajn da vržejo kak demo ven

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Grafika ni lih najjača, ampak to sem navajen od đapanezerjev. Tole bo pomoje taka dost old school izkušnja, VA izgleda proper, abilities/poklici zabavni, trailer mi je sicer bil bolj všeč kot tisto predavanje o zgodbi, questih in ostalemu...ampak ja. Tole bi znal kupit day one, mogoče bi blo fajn da vržejo kak demo ven

Še vedno uporabljajo svoj motor, ki ni ravno top od topa ampak mislim, da še vedno dobro služi.

 

Sam bom do izida igre definitivno zamenjal komp.

Povezava do prispevka

Še nikol nisem imel težav z Capcom igro ob izidu na konzoli :D RE engine je pa zakon in ne razumem jamranja čez grafiko pri tejle igri. Tole je 60fps open world špil. In kot smo videli te lahko Griffin nese čez pol mape. Preverte da ste gledal 4K video ker pri tej igri sem že opazil da na 1080P streamu zna zgledat ful slabše kot je dejansko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...