Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Verjetno ne bo treba, ker ne bomo prišli iz skupine v CL. :D 

 

Drugače pa ja, to bi bilo idealno, da ga pač imamo na posoji eno leto, istočasno se pa kupi Fresnedo za dolgi rok in ga pošlje na posojo. Je pa treba prej Cancelo deal speljati do konca, da City ne bo vedel, kakšne plane imamo. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Se strinjam, Cancelo je dolgoročno potencialna bomba, jaz si ga želim le za to sezono potem pa neko dolgoročno rešitev kot so bili Roberto, Semedo in Dest :D Jaz bi Fresnedo kar vključil v ekipo, če ga lahko kupijo. Minut bo več kot dovolj, sploh če bo Cancelo backup za LB kar IMO mora nujno biti glede na alternativo. 

Povezava do prispevka

Sredina Reala (Valverde, Camavinga, Tchouameni in Bellingham ) ima res potencial, da dominira naslednjih 5+ let če ne bo poškodb. Še sploh če bo zraven še kakšno res kreativno krilo (kar naj bi bil Arda Güler) ampak kaj ko ima Real v napadu kot edino špico Joseluja, v golu Kepo in na desnem bočnem še vedno Carvaja in Vazqueza :lol:. Pa Carvajal bi bil lahko še zelo koristen, ampak že vidim da bo januarja dalje ne bo mogel več hoditi. Pa sam osebno zaenkrat nisem kaj preveč navdušen nad Franom Garcio. Sicer je tip zgleda na drogah ker res laufa nenormalno in borben je kot pes, ampak v napadu je bolj megla pa tudi v obrambi ga res preveč lahko prebijajo. Ajda dajmu mu čas, da se aklimatizira ampak so far pod pričakovanji. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 20. 8. 2023 at 11:51:

Dest naj bi bil blizu posoji v PSV, ki bo kril približno pol njegove plače in imel možnost odkupa za okrog 10m. Ni bogvekaj, ampak vsaj znebili se ga bomo. Vsaj začasno, pričakujem, da bo drugo leto nazaj. :D 

 

evo, enega odpadnika smo se končno znebili.

 

cid88631_1692600110575_230820PZ41179.jpg

 

 

Barca samo objavila, da ima PSV možnost odkupa in da ima klub tudi % od nadaljnje prodaje, ampak kot zgoraj rečeno naj bi Nizozemci krili 50% plače, klavzula pa okrog 10m.

 

 

Drugače je pa zdaj klub vedno bolj odprt za posojo Lengleta. Morali bi sprejeti 5m ali kaj je Tottenham ponujal zanj pred nekaj tedni.

 

 

Povezava do prispevka

haha, Arabci menda ponudli 15 milsov za kapetana pa jih je ta gladko zavrnil 

 

Bayer in Aston Villa pa naj bi se zanimala za Abdeja, Nemci so pripravljeni plačati okrog 20m. Za tak denar ga sam peljem v Leverkusen. Ampak itak verjetno buče ali pa mu bo Xavi rekel, da naj ostane, ker računa nanj. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pedri out nekaj tednov.

 

 

ronaldinho reče Dne, 9. 8. 2023 at 12:14:

Pa kupili smo 16-letnega nemškega wonderkida Noaha Darvicha iz Freiburga za okrog 3m, za katerega se je zanimalo "pol Evrope" in je na minulem U17 Euru kot kapetan pripeljal Nemce do naslova. Zelo velik talent, kolikor sem ga gledal na tem prvenstvu in naj bi šel takoj v Barco Atletic. Boljše kot pa 18m za turškega flopa. :P 

 

 https://footballtalentscout.net/2023/03/20/noah-darvich

 

Že trenira s prvo ekipo. 

 

 

E: MD pravi, da bo Pedri manjkal mesec in pol. :pinch: Fak no, zdaj me pa res že skrbi zanj, da ne bo nov Dembele. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 28 minutami:

Pedri out nekaj tednov.

 

 

 

Že trenira s prvo ekipo. 

 

 

E: MD pravi, da bo Pedri manjkal mesec in pol. :pinch: Fak no, zdaj me pa res že skrbi zanj, da ne bo nov Dembele. 

Kek, težko je graditi ekipo če sta dva izmed ključnih igralcev vsako sezono vsaj 2-3 mesece out zaradi poškodb...

Povezava do prispevka

Jap.

 

jbg, pač kogar ni brez njega se mora. Več minut za Fermina ali pa morda celo Darvicha. Me pa ne bi presenetilo, če bi zdaj Xavi še bolj pritiskal za prihod Lo Celsa, čeprav so Spursi že zavrnili možnost posoje, kupit ga pa trenutno ne moremo. 

 

Cancelo naj bi bil done deal. Posoja z možnostjo odkupa za 25m, ki postane obveznost, če pridemo iz skupine v CL. Nisem ravno fan tega, da bi ga dolgoročno podpisali, ampak to je verjetno še najboljše, kar se je dalo izpogajat v trenutni situaciji. 25m za igralca njegovega kova ni veliko, če le ne bo delal problemov v ekipi. Še vedno ga pa ne moremo registrirat, tako da še ni potoval proti Barceloni, kar je bil prvotni plan. 

Povezava do prispevka

Jaz sem raje tiho sicer izpade da le jamram in se zgražam, grozno kaj se dogaja.

 

Pedri pa počasi že standardno, kolikor je dober se enostavno ne da zanesti nanj pa itak ga Xavi pomoje ne koristi pravilno ko ga igra kot skoraj polšpico. Gavi nazaj zacementiran v prvih 11, no saj bi bil v vsakem primeru. Dolga (dolgočasna) sezona bo tole. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 7 minutami:

Jaz sem raje tiho sicer izpade da le jamram in se zgražam, grozno kaj se dogaja.

 

...kar mal počakajte. Arabci se hitr naveličajo stvari in tudi tega kupovanja fuzbalerjev se bodo.

 

zdaj si pač merjo tiče med sabo, čez par mesecev/let si bodo našli pa kakšno drugo igračko.

Povezava do prispevka
reder reče pred 22 urami:

Jaz sem raje tiho sicer izpade da le jamram in se zgražam, grozno kaj se dogaja.

 

Pedri pa počasi že standardno, kolikor je dober se enostavno ne da zanesti nanj pa itak ga Xavi pomoje ne koristi pravilno ko ga igra kot skoraj polšpico. Gavi nazaj zacementiran v prvih 11, no saj bi bil v vsakem primeru. Dolga (dolgočasna) sezona bo tole. 

 

Jah, to dobiš če 18 letnega mulca šponaš, da v enem letu odigra 70 tekem al kolk že.

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

Ja tisto je bilo idiotsko ampak ne vem če to vpliva na mišice 2 leti kasneje. 

 

ne da sem strokovnjak, ampak če bi mogel stavit bi rekel, da ima takšno forsiranje nekoga, ki niti približno še ni fizično dozorel recept za tole, kar se pedriju dogaja zdaj.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 19 urami:

Predvidevam, da ni odstopil glede na twitte španskih nogometašev :D 

 

Nope, si je čez noč premislil ali pa so španski mediji imeli napačne informacije. :D Je pa odstopilo precej funkcionarjev v vrhu zveze, nogometašice pravijo,da ne bodo igrale za Španijo, dokler bo predsednik, tudi Borja Iglesias je rekel, da bo bojkotiral reprezentanco, dokler se stvari ne spremenijo. Kolikor vem edini od igralcev, ki je prešel k dejanjem, ne pa ostal samo pri besedah.

 

Jenni Hermoso je preko sindikata Futpro podala uradno izjavo pa neka bivša zaposlena pri RFEF je Rubialesa tudi obtožila, da jo je nadlegoval. FIFA je prav tako sprožila disciplinski postopek proti njemu.

 

Naj bi pa bilo vse skupaj taktiziranje. Če ne odstopi in bi ga odstavili bi zvezo prevzel podpredsednik, ki je njegov tesni prijatelj, naslednje leto pa bi lahko Rubiales ponovno kandidiral. Vsaj toliko sem razumel, kolikor sem površno bral, ker se mi ne da preveč poglabljat v te politične zadeve. Namesto da bi lepo proslavljali uspeh se pa zdaj vsi s tem bedakom ukvarjajo. Najslabše pri vsem je pa, da se Tebas še naprej lepo smeji in je trdno v svojem stolčku, čeprav on dejansko najbolj uničuje španski fuzbal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...