Skoči na vsebino

Tattooji s podobami iz iger


Priporočeni prispevki

Imate kake gejmerske tattooje?

 

Jaz imam zaenkrat samo Soul Reaverja iz Legacy of Kain (dost ljudi me je že vprašalo, če je to Frostmourne :D)

 

 

 

Zdej razmišljam, da je čas za nov gejmerski tattoo, samo se je težko odločit kaj najprvo. Pixelated Yoshi? Quake logo? Cacodemon iz Dooma? Ketne od Kratosa?

 

 

Najraje bi imel kaj iz Bloodborna, samo nimam ideje kaj.

e4884cd0d86bc08ffe4cde4e5b1a862c.jpg

5983a77eeba9bf47bc326f734cd52ce5.jpg

Mogoče?

 

Ne bi ravno imel Hunter's mark, ker se mi zdi malo preveč razširjen tattoo

 

Povezava do prispevka

Kake gejmerske? Telo je platno za troo art in tattooje. Pizda, aborigini, pa maori bi te posilili pa vrgli kivijem in ostalim krvoločnim ptičem, če bi videli, kam je šel ta art.

 

Levo rame Che Guevarra, desno Tito in prime time '44, leva podlaket srček JLA Bitola, desna srček pa ime dečve/ali tipa, ki ti je pred služenjem vojnega roka vkradla srce.

 

Recimo,.VonGriffin ima zvezda ključek #6, s katerim mu je stvaritelj zašravfal hard disk v nedrje...

uredilo bitje Gogy
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 15 minutami:

Leta nazaj so čakalne dobe ble pol leta skoraj. Ni poceni, ampak trdim lahko, da je fenomenalna.

Eh, čakalne dobe itak nimajo veze s kvaliteto. Sem šel počekirat in se ne morem strinjat iz njeno fenomenalnostjo, žal. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 minutami:

mam Naijo iz Aquarie na desni rami

 

image.thumb.png.0fe7763c99f0bd8831dfd9a2a88154c2.png

 

tle na sliki je še čist nova sam realno je tud noro lepo ostala gor

Simona iz Tavčija mi jo je naredila

 

A nimaš ti tud ene hidiously grde ribe nekje? :D :D Ful mam v spominu da sem bil prov uno Aha sej Evita je pa prov luštn... arghhh wtf omg kaj je to??????? :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

A nimaš ti tud ene hidiously grde ribe nekje? :D :D Ful mam v spominu da sem bil prov uno Aha sej Evita je pa prov luštn... arghhh wtf omg kaj je to??????? :D

ja, poglej drugo ramo, sej se mal vidi :D

glih maja sem spodi pod te tri montirala še ladijsko razbitino

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...