Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 44 minutami:

@Vučko3Parry se mi zdi tukaj precej lažji. Pri Lies of P je imela večina bossov ful slabo telegrafirane napade (razen nekaj začetnih bossov) in sem se moral učiti timinga, tukaj pa lahko veliko lažje reagiram na refleks. A je pol kasneje podobna pesem tudi v LOTF?

Niti ne, sam eni bossi so pac drek in arene so zmesane, pa sploh ne vidis nic, kaj sele parry

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 29 minutami:

Fak, dobra igra. DO-BRA!

Mislu sem, da bo dosti bolj janky in uninspired, sam ni ne. Res fun za popizdit. Pa umbral lamp mehanike za raziskovanje sveta so res kul.


Nisi bral te teme a?

 

Jaz to trobim od day1, ko je bla igra v dosti slabsem stanju, sploh performance.

 

Meni zagotovo najboljsi neFrom Souls spil.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 37 minutami:


Nisi bral te teme a?

 

Jaz to trobim od day1, ko je bla igra v dosti slabsem stanju, sploh performance.

 

Meni zagotovo najboljsi neFrom Souls spil.

Naj ponovno spomnimo kako je bilo, le jaz dejansko to trobim od day 1. Ti si day 1 pravil, da steka v hubu ipd.. mogoce zsradi ps5 patcha ne vem.  komay day 2 si zacel hvalit :))

 

Zal pa tle folk, meni ne verjame, ker slabo pisem.. tako da.. jih je pol tvoja kredibilnost prepricala, da probajo, ko nehajo hard tryjat z BG3

 

Tako je zapisano v zgodovini

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Bi kar potrdil :D Je Bitsu res dal lepe pohvale igri, ampak nikakor day 1. Na začetku je kar pizdil čez par zadev. Vključno z long range snajperi ipd. Potem pa je preklopil v kar lepo pohvalo.

 

Meni ni blo tak full čudno, da jih več ni umestilo igre v glasovanje za GOTY, ker jo je zaradi ostali bangerjev enostavno malo igralo takrat (pa pozen izid konec leta), je pa mi blo neverjetno, da jo je par uporabnikov dalo celo med "razočaranje leta". Prav tisti wtf moment. Me res zanima kaj pa so oni pričakovali od igre, da jih je razočarala... jaz sem dobil 10x več kot sem pričakoval ob najavi in preorderju.

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

Nisi bral te teme a?

 

Jaz to trobim od day1, ko je bla igra v dosti slabsem stanju, sploh performance.

 

Meni zagotovo najboljsi neFrom Souls spil.

Men se je tako zdelo že po videih, sam nisem pričakoval, da bo tako dodelan svet.

Valjda sem moral igro prej probati, da lahko ocenim sam gameplay. Floaty je, sam manj od tistega, kar sem pričakoval.

 

Ti tudi praviš, da je Nioh 2 bomba. Men pa je uninspired smeč z res dobrim (ampak over the top) combatom. Nekako obratno od LOTF. :D

 

bigboss82 reče pred 31 minutami:

Zal pa tle folk, meni ne verjame, ker slabo pisem.

Od kje si pa to potegnu?

Se mi ne zdi, da bi kdorkoli ful neki pljuval po igri.

Jaz sem skippal day 1, ker sem igral BG3, ne ker bi se mi igra zdela slaba. Komaj čakal sem, da skočim not.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Anyway, kar bi rad povedal je, da spet podoživljam tesnobo iz Dark Souls iger. Tega Lies of P žal ni uspelo. Tam sem užival izključno v bojevanju, ki je dosti boljše od LOTF.

Ampak to je logično imo. Igre, ki imajo bolj omejen pristop k boju (Sekiro je res očiten primer) imajo manj možnosti, da se pojavijo kaki "bugi" ali nekonsistentnosti. DS igre in LOTF imajo ogromno različnih orožij, že samo zato je težje obdržati tight gameplay. Vsaka čast Nioh devom glede tega.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ja bojevanje je pac good enought

 

Menni ta hitrost lika in premkkanje bilo vsec ko sem se navadil

 

Tle je pac najboljse level design, raziskovanje in traversal.. mobi so res neizprosni.. mores res tuhtat kam it, da njades cimprej bonfire in komaj pol razuskujes lahko hitro najebes.. pa pol imas se uni ubral ki ti narasca al kaj je.. tako da ja..dobro je to narejeno

Povezava do prispevka

To so mini boss-i. Večina mini boss-ov kasneje postane regular sovražnikov. Vseeno pa boss-i niso nekaj extra težki. Meni je dolgo bila najtežja Pieta. Je pa v zadnjem delu igre konkreten spike v težavnosti. Ali pa, če boš prehitro zakoracil v predele, ki ti normalno niso namenjeni (Pilgrim perch key ipd.) 

 

Jaz s kamero nisem mel nekih extra težav, to je verjetno prekletstvo parryačev :D

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Prvi boss?

Ja.. igra ni lih idealno zbalancirana pri bossih.. ma tudi pri mobih, mobi so full čizerski na hard

 

Pieta je malo premocna za uni level ko uletis pomoje.. premalo ji zbijas hpja in mores se jo naucit.. 

 

Pol drugi bossi so vec al manj.. malo lazji ce imas ze ql build, ker jim delas vec dmg.. edino pol na koncu se s5 dvigne spike tezavnosti bossov, ker imajo neke cizerske napade in zbijejo poln kurac hpja. 

 

Sam ja stari pieta, je po stevilu poizlusov sigurno top 3 :))))) al top 5

 

Pol se zadnji boss je malo bolj jeben, pa uni ki ga omenja tomazek... pa se kaksen becon boss odvisno kako uletia in kako ga zastekas

 

Pa tudi kkasen miniboss zna bit malo tezji ajde.. niao vsi ko ta ki si dal video je res izi

 

Sam bolj ko razmisljam boj ss mi zdi Pieta top 3 bossov ja ko uletia v prvem skozihodu po stevilu poizkusov

 

Samo 15 poizkusov stari... to je ze.. mene po 5 poizkuso prime zivcnost, po 10 tesnoba mona ;))) pol kar je nad 20 je svicanje in zivcni zlom

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Samo 15 poizkusov stari... to je ze.. mene po 5 poizkuso prime zivcnost, po 10 tesnoba mona ;))) pol kar je nad 20 je svicanje in zivcni zlom

 

Jaz sem lani imel obdobje, ko nisem skoraj nič igral. Se končno spravim v LOTF in pri Pieti crknem 15x... sem spet kar obupal in dal igranje (vsega) spet na stran. Čez par tednov in po par patchih sem šel nazaj z drugim buildom (strength) in šele potem zaklal Pieto in šel dalje. Meni tudi ni fajn, če se po dolgem času spravim igrat in me nekej raspizdi pune rore hamre :D Kot praviš, par crkotov gre,... ko pa crkneš 15 ali 20x pa že gledaš kaj bi razbil.

Povezava do prispevka

Honestly, če bi samo dodgeal, namesto, da se učim parryjat napade, bi jo lahko premagal že v kakem 5. poskusu. Samo mi je bilo škoda posneti tak brezvezen fight (podobno kot ta mini boss zgoraj).

Ne vem no, verjetno je fora v tem, da prihajam ravno iz Lies of P.

Če primerjam Pieto z nekim medium zajebanim bossom iz LOP, enostavno ni nobene debate. Tisto mi je bilo ene 10x težje imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Če primerjam Pieto z nekim medium zajebanim bossom iz LOP, enostvno ni debate. Tisto je ene 10x težje imo.

 

Verjamem... tega pa je mene strah. Ne vem, če sem v formi za gubit tolko živcev. Bom videl. Zato se tudi Selira ne lotim v drugo že 2 leti. Na PS ga sploh še nisem igral.

 

"I would say lies of P is harder. Sekiro is, at its core, a rhythm game. You can beat damn near any and everything with just mastering the parry mechanic alone. Some bosses are a little too difficult to chip at, so it's better to wittle down their HP instead in some cases.25. sep. 2023"
uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...