Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Če LOP igraš kot Sekiro (parry non stop), pol so bossi definitivno bolj zajebani kot tisti iz Sekira.

Sekiro bossi imajo bolj širok spekter uradcev in so veliko bolj zabavni. Ampak parryjanje je pri Sekiru res pičkin dim. Tam dejansko lahko samo autofire spammaš R1 in parryjaš vse. LOP nima tega.

Povezava do prispevka

No potem bo LoP še zanimiv...sem malo pospegal v doticno izbo in moram reči da si kar norec:) ... nimam več živcev za kaj takšnega. 

 

Sem jmel sprva idejo da bom šel Lotf skozi na lvl1, kot sem šel souls igre (1,2,3), ampak sem si pri Pieti premisli...verjetno posledica EMŠA in posledičnega manjka živcev. 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 17 minutami:

 

Jaz sem lani imel obdobje, ko nisem skoraj nič igral. Se končno spravim v LOTF in pri Pieti crknem 15x... sem spet kar obupal in dal igranje (vsega) spet na stran. Čez par tednov in po par patchih sem šel nazaj z drugim buildom (strength) in šele potem zaklal Pieto in šel dalje. Meni tudi ni fajn, če se po dolgem času spravim igrat in me nekej raspizdi pune rore hamre :D Kot praviš, par crkotov gre,... ko pa crkneš 15 ali 20x pa že gledaš kaj bi razbil.

Ja in pol rece fauzic da so igre brezveze.. tolkokot se tle naucis obvladovat zivcnost in mirno kri v nobeni knjigi majkemi

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Če LOP igraš kot Sekiro (parry non stop), pol so bossi definitivno bolj zajebani kot tisti iz Sekira.

Sekiro bossi imajo bolj širok spekter uradcev in so veliko bolj zabavni. Ampak parryjanje je pri Sekiru res pičkin dim. Tam dejansko lahko samo autofire spammaš R1 in parryjaš vse. LOP nima tega.

 

Ko sem igral Sekiro, nisem imel pojma spamanju parry gumba in sem jebal ježa. Bom probal, ko se lotim na PS igranja. Enkrat se definitivno bom, ker mi ne da mira, da je edina From igra, ki je nimam v PS history (AC6 ne štejem in kaj podobnega).

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 minuto:

No potem bo LoP še zanimiv...sem malo pospegal v dolino izbo in moram reči da si kar norec:) ... nimam več živcev za kaj takšnega. 

 

Sem jmel sprva idejo da bom šel Lotf skozi na lvl1, kot sem šel souls igre (1,2,3), ampak sem si pri Pieti premisli...verjetno posledica EMŠA in posledičnega manjka živcev. 

 

Vse Dark Soulse si obrnil z level 1 likom? Ne me jebat :D Kapo dol :worship:

 

Si jel kake mamile?

Povezava do prispevka

Ste stari in zato vam je za oprostit, da se bolj slabo spomnete na čase nas pionirjev, ki smo igrali ta špil z 10 fpsji v Hubu ter 50 sniperji, ki so nas rejpali čez pol mape v Pilgrim's Perchu.

 

Kar je blo za skurcat sem več kot upravičeno skurcal, danes je špil ravno v tem segmentu boljši, tako, da...  thank us very mucho za naše trpljenje, da je lahko vaša izkušnja danes boljša. Vmes je blo ene par ducatov patchev fyi. Bi blo pa fajn, da se ne ''spomne'' samo polovica mojega mnenja, ampak celota. Pol sem jaz politik a? Mamicu vam :D 

 

Druagče @ke_kit, tisto kar si zdaj delal ni ''boss''... ima boss hp, ampak so to elite obični mobi, ki so na neki točki ''kao boss/mini boss'', ala Elden Ring koncept, kjer bi jih tako bilo po 250 bossov. Se vidi razlika med ''pravimi bossi'' in ''mini bossi''. Do sedaj si najbrž srečal le dva: Lightreaper aka Tutorial boss (ki je povsem premagljiv že v tutorialu) in Pieta. Ironično sta ta dva meni daleč najboljša bossa od vseh.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ja ja, mi je jasno. Mini boss, ki kasneje postane običen mob. Sej je imel že DkS isto s Capra in Taurus demoni.

bitsurugi reče pred 7 minutami:

ki je povsem premagljiv že v tutorialu

Ja, tako da večkrat začneš igro od začetka. :D

Ne stojmo si lagat, da je premagljiv v prvo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

nazacetku so ful patchali... vsak dan minimalno en nov patch

zdaj je sekar ql

 

edino lock on je v kurcu in multiplayer i guess.. 

mp je totalno nezbalanciram, ce je se kot je blio.. neki buildi ki te oneshotajo z magijami

drugace pa je coop kar ql, lahko poklices enega in skupaj igrasta celo igro dokler se ne disconecta, sam pol je vec sans da te bodo invejdali

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Kaj pa je narobe pri lock onu? Meni ne dela nobenih težav. Imaš pa na izbiro 4 različne tipe. Me mika, da bi probal legacy varianto (ista kot ob izidu kao). :D

ko je dosti mobov ne locka pravega

mislim da locka tistega proti kateremu si obrnjen z likom namesto tistega v katerega gledas s camero

 

sej ni neki samo kdaj ko jih je dosti in je panika in hoces jih selektivno pobit je malo kurac

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 14 minutami:

Imaš pa na izbiro 4 različne tipe.

 

What?

 

Ma locka dosti krat kuj nekam. Se mi je večkrat zgodilo, da sem tekel in želel lockat enega pred sabo in mi je lockalo nekoga ob strani pa me pri tem tak zarotiralo, ker te usmeri proti njemu, da sem fuknil v kak prepad ipd. En stoji 2m pred tabo, locka ti enega malo levo 20m zadaj...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Aha, štekam.

 

Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

What?

Jp, jaz sem tudi gledal malo čudno. Zgleda so to dodali pred kratkim. Imaš na izbiro precision1 (izbere tistega, ki je na sredini vidnega polja in ignorira vse kar je ob robovih), precision2 (isto, samo da ne ignorira stranskih), proximity (izbere najbližjega liku), legacy (as at game launch).

:D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Aha, štekam.

 

Jp, jaz sem tudi gledal malo čudno. Zgleda so to dodali pred kratkim. Imaš na izbiro precision1 (izbere tistega, ki je na sredini vidnega polja in ignorira vse kar je ob robovih), precision2 (isto, samo da ne ignorira stranskih), proximity (izbere najbližjega liku), legacy (as at game launch).

:D

 

Nisem mel pojma o tem :D To pa je, če nikoli ne gledaš nastavitev v igrah (razen mogoče prvič, ko greš v igro in kaj skorigirat, ko malo sprobaš) in ne bereš kaj prinašajo updejti. Gledanje nastavitev je in general za PC peasante, ki svršavajo tam, ne pa med samim igranjem.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ja ja, mi je jasno. Mini boss, ki kasneje postane običen mob. Sej je imel že DkS isto s Capra in Taurus demoni.

Ja, tako da večkrat začneš igro od začetka. :D

Ne stojmo si lagat, da je premagljiv v prvo.

 

Kje pa pravim, da je premagljiv v prvo, Ke_Lektor? :D   Jaz samo ti pravim, da se ga tam da nabit in je propper challenge, dosti bolj kot v From tutorial bossih. Sej, kaj nisi enako delal v LoP, ko si delal no hit bosse, najbrž tudi tisti runi niso bli v prvo. Meni se zdi koncept identičen. Pač ponavljaš, dokler se ne naučiš move seta, meni je to lep challenge in užitek nasploh, sklepam da tudi tebi.

 

Lightreaper ima 3 dokaj raznolike faze in je res kul ga probat nabit z nagim in bosim likom lvl1, najbrž edina izkušnja podobna Malenii iz ER po težavnosti v tej igri.

 

ke_kit reče pred 51 minutami:

Kaj pa je narobe pri lock onu? Meni ne dela nobenih težav. Imaš pa na izbiro 4 različne tipe. Me mika, da bi probal legacy varianto (ista kot ob izidu kao). :D

 

Recimo tole :D 

 

Če si pozoren poglej kako ''povleče'' lik na menjavi lock ona in potem na koncu, kako me prav posrka/lansira v prepad. Edina tipka, ki sem stisnil je bil R1.

 

PS: danes je to delno fiksano. Ob izidu me je tole spravljalo ob živce bolj kot sniperji.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Ti si ga resno potolkel na začetku? Vsaka čast. 

Ng+1 ok, razumem (ali restart še lazje)...ng+0 z štartnih likom, je pa mazohizem...niti približno ne tutorial boss v Ds fransizi (to je imo Pieta)...to je bolj tista varianta kjer je predvideno da boš storil konec...razen če si utuber, s preveč časa in jeklenimi živci...sem videl da se ga da, ampak da bi se tako dolgo zezal z njim...ne hvala...je bila Pieta dovolj.:D

 

Poskusi še scarlet shadow na začetku...pa povej kako je šlo...mu delaš 20-30 škode in vsake toliko časa se pozdravi ko gre v zemljo...če že hočeš izziv.:)

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Ti si ga resno potolkel na začetku? Vsaka čast. 

Ng+1 ok, razumem (ali restart še lazje)...ng+0 z štartnih likom, je pa mazohizem...niti približno ne tutorial boss v Ds fransizi (to je imo Pieta)...to je bolj tista varianta kjer je predvideno da boš storil konec...razen če si utuber, s preveč časa in jeklenimi živci...sem videl da se ga da, ampak da bi se tako dolgo zezal z njim...ne hvala...je bila Pieta dovolj.:D

 

Poskusi še scarlet shadow na začetku...pa povej kako je šlo...mu delaš 20-30 škode in vsake toliko časa se pozdravi ko gre v zemljo...če že hočeš izziv.:)


En tezjih izzivov zagotovo. Vsaj 4 ure poskusov je trajalo. Res zafukano, ker ima 3 faze, pa ce failas moras nov lik od zacetka nardit, ker ne mores normalno ponavljat encounter. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Sej, kaj nisi enako delal v LoP, ko si delal no hit bosse, najbrž tudi tisti runi niso bli v prvo.

Ma dobro, to sem se velikokrat nalašč pustil, da me ubije boss, da sem šel znova. To je normalna mehanika igre. To, da štartaš igro ponovno ni.

Napisal si, kot da je samoumevno. Zato sem tako reagiral.

Zdaj štekam, da si hotel samo reči, da se ga da premagati in ni nesmrten. My bad.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

En tezjih izzivov zagotovo. Vsaj 4 ure poskusov je trajalo. Res zafukano, ker ima 3 faze, pa ce failas moras nov lik od zacetka nardit, ker ne mores normalno ponavljat encounter. 

Protip za PS5.

Pustiš se ubiti knightu, ki ga tepeš pred bossom, da te da na prvi vestige. Pol pa greš iz igre in uploadaš save v cloud. Nato lahko po želji ta save downloadaš in boš vsakič spet štartal na vestigeu.

Tako sem jaz delal pri Lies of P. Upload pred vsakim bossom in pol, tudi če sem ga ubil, sem samo downloadal save in pognal ponovno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...