Skoči na vsebino

[multi] Lords of the Fallen (2023)


Priporočeni prispevki

Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

 

Saj ni mislil resno. Kljub temu... A se ti zdi, da se poslabša? Meni se zdi, da se lotf kvečjemu izboljša kasneje pa spike v težavnosti pride. Ke_kit pač isto kot jaz obožuje tudi ta raziskovalni del, ki ga Lies of P nima. Da so smeti, pa vsekakor ne misli resno. 

Sicer se špila točno ne spomnim. Vem, da ima na začetku ogromno WOW momentov,  ki pa hitro skopnijo. Preveč je mobov vse povsod in parry sistem so smeti. Bossi so pozabljivi. Tako na hitro iz spomina.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 urami:

Kako pa naj vem kaj so +10 orožja?

Pobiram stvari sproti in si opremim tisto, ki dela največ damagea.

Tole kar imam trenutno v zadnjem videu je oboje +3. Nisem nič farmal za level upanje.

 

A ni to nek normalen progress?

Preseravanje z lvl1 liki mi osebno ni všeč, ker je edina razlika v tem, da trajajo boss fighti dalj časa. Raje imam power fantasy.

 

Drugače mi plz ne pretirano spoilat igre (ne pravim, da si, samo za naprej, če boš še kdaj dajal kake namige in to). Prvič nikoli ne uporabljam nobenih pomagal. Če kaj zamudim, jebat ga. Moral bi bolj paziti.

Mam NG+ za popravni izpit. :D

 

@Aktivist VančIgre ne dobiš nazaj, predobra je. :D

Eh, ne....sem mislil da ti je Vanč dejansko dal svoji dve orožji...ki bi bili predvidoma +10...glede na to da je že (po spominu) en uporabnik spraševal če mu kdo da že nadgrajene zadeve.

 

Tisti namig boš pa tako ali tako sam videl na kaj je letelo, ko boš tako daleč (in boš po možnosti prehitro kliknil dialog)...mislim (upam) da tole vseenone šteje med spoilerje, ker to ni bil moj namen.

Lp

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Premagal sem nekega ogromnega swamp bossa al neki (ni bilo vredno snemanja). Zdaj sem v močvirju, kjer me vsi skušajo zastrupiti. Sovražim to igro. :wub:

Moj najljubsi del, 10fps max na poti do bossa :D

 

Boss tega dela mi je bil eden izmed najbolj wtf v celi igri, prosim komentiraj ko bos tam

Povezava do prispevka

Meni se je zdel pa dober in zanimiv šef

Spoiler

(sef mocvirja mislim, ne tisti prej), 

niti ne pretezek, nit ne prelahek...ravno pravi za ta del igre.

 

Sem ga pa igral kak mesec nazaj, tako da lahko da so ga že kaj nerfali napram težavnosti v startu.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 3 urami:

Meni se je zdel pa dober in zanimiv šef

  Skrij vsebine

(sef mocvirja mislim, ne tisti prej), 

niti ne pretezek, nit ne prelahek...ravno pravi za ta del igre.

 

Sem ga pa igral kak mesec nazaj, tako da lahko da so ga že kaj nerfali naprav težavnosti v startu.

A to je tist na konju?

Tisto je bil dober boss.

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Če imaš težave, je še vedno na voljo strup:D...mislim da sem tiste tri kar tako odpravil. Potem pa spucal ostale.

 

ke_kit reče Dne, 14. 6. 2021 at 13:57:

Evo. Uradno sem Doktoriral iz Sekira. Zdej lahko neham igrat.

Flawless :mafija:

Priporočam ogled samo res proper pravim moškim, ker obstaja nevarnost, da se vam skrajšajo penisi.

 

 

 

 

Upam, da nihče ne opazi tistega faljenega deflecta z Lilac Umbrello. 771845780205994004.png

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...