Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Ejga reče pred 18 minutami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/eni-ne-bi-janse-drugi-ne-erjavca-kdo-pa-ima-vec-glasov.html

 

Nej mi en razlozi, kako da tale clanek pa ni zavajanje in strankarsko trobilo? Se pravi ravno to, kar ocitajo Novi24 s tem, da pa naj bi bil to "nepristranski" medij? 

 

"Tehtnica se torej, ko gre za "težo" poslancev, vse bolj nagiba v prid koalicije KUL - ki pa sicer (še) nima 46 glasov. "

 

(Še) nima. In od kje za vraga jih bo imela? S tem da se je ze pred casom videlo, da se ne znajo nic med sabo zmenit (Lms, Desus, Levica). 

Jao.

 

 

24ur niso novice ampak propagandno trobilo

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 11 minutami:

In kaj ti pričakuješ od nje? Da kot desna stranka gre v koalicijo z neokomunisti tipa Levica?

 

Si dovolj star, da bi lahko že enkrat vklopil možgane.

Zakaj pa bi potem nek sredinski volivec, ki ne mara SDS (kar je večina volivcev) volila stranko, ki bo vedno držala štango SDS? Če voliš njih, voliš za JJ in SDS vlado. S tako politiko bodo vedno obrobna stranka.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 15 minutami:

24ur ne bi jaz jemal kot nek verodostojen vir... ker njihova spletna stran je zdaj na nivoju neke Mladine. Kombo wishful thinking in agitprop.

 

VonGriffin reče pred 13 minutami:

24ur niso novice ampak propagandno trobilo

 

Kateri slovenski medij je pol po vajinem verodostojen vir novic?

 

Pa ne mi hodit z Nova24 in Demokracija, ker sta oba propagandno trobilo.

Povezava do prispevka
Navedek

 

Kateri slovenski medij je pol po vajinem verodostojen vir novic?

 

nobeden, ker vloga glavnih slovenskih medijev ni obvescanje  ampak ustvarjanje javnega mnenja

 

dobrih je mogoce par posameznih novinarjev pa kaksen lokalen regijski cajtng ki se ne bori za javni denar

 

 

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Lahko bi bili vsi skupaj tok pošteni pa povedali da so problematiziranja "verodostojnosti" in "nevtralosti" medijev kamuflaža za "informacij ne tolmačijo in komentirajo (kar je v svojem bistvu dodana vrednost medijev, če ne, bi bile samo suhoparne tiskovne agencije) v skladu z mojimi osebnimi prepričanji"...

 

Ne pa da se vsak teden vrti diskusija v istem absurdnem krogu. 

 

 

uredilo bitje Brdavs
Povezava do prispevka

 

VonGriffin reče pred 8 minutami:

Aja ? med tem ko vi trdite da je RTV objektivna, ko se slep vidi da je levo trobilo, mi povemo da Nova24 ni objektiven medij saj je v sluzbi ene stranke

 

Problem je v tem da vi ste tok zblojeni, da je mestoma že objektivna resničnost stvar političnega pola, in je "leva propaganda" že navajanje objektivnih dejstev.

 

Glej vinkotov tvit gor. Ga ni trumpizma ki ne bi pri slovenski desnici ponarodel. Kar kaže na vso intelektualno bedo tega pola. Pol se pa čudite in hudujete zakaj "normalna desnica" ne zmaga. Kaj pa nudi drugega kot plagiate dreka tujih populistov ki se je njim prijel ob steno.

uredilo bitje Brdavs
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 7 minutami:

 

 

Zadnje čase so se drastično poslabšale.

 

Sploh Toplakovi in odojku Franklu se je psihično stanje močno poslabšalo v času pandemije.

Imaš verjetno prav.

 

Zadnje leto ne sledim več toliko. Oz sploh nič. Razen MMCja i nekih online portalov, tipa fokuspokus, od štajbucah portal ipd

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Waslich poglej si RTV novico o izključni gospodarski coni lahov in hrčkov. Korektno poročanje.

 

Če bi RTV izvajal propagando bi brali o izdaji in kaj vem vse čem, kot smo v preteklosti glede arbitraže.

 

Tko da živite v svojem bublu isto kot te "liberalne elite ki kontrolirajo lame street medije" in če vam en kolumnist na mesec ne ugaja, imate izgovor, da v lastnih glavah diskvalificirate vsako novico,  katere vsebina vam ne diši. Komično.

uredilo bitje Brdavs
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 4 urami:

 

 

Kateri slovenski medij je pol po vajinem verodostojen vir novic?

 

Pa ne mi hodit z Nova24 in Demokracija, ker sta oba propagandno trobilo.

Noben. Ne Nova24, ne Rtv, ne 24 ur, ... nobeno porocanje ne more biti popolnoma objektivno. Pac preberes cimvec iz vseh moznih virov, procesiras podatke in si ustvaris lastno mnenje na podlagi lastnih vrednot, izkusenj, prepricanj, racunice in verjetno tudi vzgoje. Ampak problem je v tem, da za rtv placujemo vsi, porocajo pa izrazito na nacin, da vse kar se tice porocanja o vladi porocajo izrazito iz ene perspektive, ki se mi zdi neuravnotezena... poglej npr. kako so interpretirali Jansevo pismo, potem ko je pa Merklova komentirala so bili pa zaprepadeni. Pac izrazito dajejo vodo na mlin z nacinom porocanja v smer, da bi ta vlada padla, vedno dajejo v fokus levake in njihova mnenja. Soocenja so kratka, vecinoma povabijo ssmo opozicijo v oddajo kjer majo potem svoj circle jerk v echo chamberju. Nova 24 je enaka zadeva a diametralno nasprotna, s tem da ne placujemo rtv prispevka zanjo. In to je celotna poanta. Da vsi placujemo Rtv prispevek za prikazovanje zadev vecinoma iz samo dolocene perspektive - da ne recem, da izkrivljajo resnico.

uredilo bitje Ejga
  • Račka +1 6
  • Nekul -1 3
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
keba reče pred 21 minutami:

rtv prispevek naj se ukine pa naj potem poročajo kar želijo.

 

dokler pa prispevek plačujemo vsi bi morali pa biti vzor objektivnosti pa ni tako ane.

Saj ti razumeš, da RTV prispevek ni za MMC razdelek Slovenija + poročila ob 19.00, ampak še vse kaj drugega? Razumem, da je SDS narativa taka, ampak dajte malo vklopit možgan, ne rabite padat na najbolj enodimenzionalne SDS propagande

  • Račka +1 8
  • Na jagodo +1 2
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
maksi reče pred 6 urami:

Ker se NSI obnaša kot satelit SDS, ne pa kot alternativa.

 

...zares bi bilo zanimivo videt, kako bi se odvijale naprej stvari, če ne bi zrušili Ljudmile ob njenem 'ne' politkomisarju.

 

ob takšnih bukslnih na sceni bi bil verjeto še jaz njihov volilec. danes pa prej volim politkomisarja (ki ga živega ne morem), kot pa brezhrbtenično, oportunistično, neizživeto spužvo v obliki Tonina.

 

Povezava do prispevka

Jaz nisem noben SDS. In to obtoževanje da si SDS v trenutku, ko se ne strinjam s tabo je nezrelo.

 

Škoda bi mi bilo edino za Radio Prvi, ker imajo res dobre prispevke in  oddaje, za ostalo mi dol visi.

 

Še najraje bi videl da se prispevek ohrani ampak se ga zmanjša za kakšni 70%. In se iz tega reže večina stvari, pusti se samo tiste, ki nimajo veze z politiko, na primer kakšne znanstvene oddaje, oddaje za gluhe in tako naprej.

 

Ker filme pa šport pa politika to je že vse pokrito... 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 12 minutami:

Saj ti razumeš, da RTV prispevek ni za MMC razdelek Slovenija + poročila ob 19.00, ampak še vse kaj drugega? Razumem, da je SDS narativa taka, ampak dajte malo vklopit možgan, ne rabite padat na najbolj enodimenzionalne SDS propagande

 

ja upam glede na to da imajo vec zaposlenih kot vecina slo fabrik

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...