Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 2 urama:

Meni je kalvarija z Erjavcem ena največjih failov aktualne opozicije

eni zgleda sploh ne razumete da pri nas ni nekonstruktivne zaupnice, en mora kandidirat da pade vlada, zgleda da noben drug ni hotel biti žrtveno jagnje

 

Erjavec ni nameraval biti mandatar, ampak izsiliti nove volitve

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Sam sem redno volil male nišne stranke, za katere sem verjel, da bi bilo koristno, če bi imele kak sedež v parlamentu in opozarjale na specifične izzive. Fiasko, ki se ga gre vlada, me je pripravil do tega, da bom prvič in upam da zadnjič volil random bumbarja, zato da s tem skenslam glas kakega vojščaka. Dobesedno kdorkoli bi bil boljši od tega kar imamo zdaj. Tudi Erjavec, žal, tako zelo slabo je. Pa sploh ni fora v ideologiji, temveč izključno v kritični masi nesposobnežev katere kolektiv je bil skrbno izbran z izključnim namenom neogrožanja Gospodarja. Že to pove vse o kvaliteti, ko v zameno za RTV in STA ponujajo skorpucala kot sta nova24 in NTA. A je tako težko ponudit minimalne obrtniške standarde? Mi imamo trenutno skoraj večje probleme z idiokracijo kot z epidemijo, kar je svoje vrste absurd.

  • Račka +1 8
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 9 urami:

Sam sem redno volil male nišne stranke, za katere sem verjel, da bi bilo koristno, če bi imele kak sedež v parlamentu in opozarjale na specifične izzive. Fiasko, ki se ga gre vlada, me je pripravil do tega, da bom prvič in upam da zadnjič volil random bumbarja, zato da s tem skenslam glas kakega vojščaka. Dobesedno kdorkoli bi bil boljši od tega kar imamo zdaj. Tudi Erjavec, žal, tako zelo slabo je. Pa sploh ni fora v ideologiji, temveč izključno v kritični masi nesposobnežev katere kolektiv je bil skrbno izbran z izključnim namenom neogrožanja Gospodarja. Že to pove vse o kvaliteti, ko v zameno za RTV in STA ponujajo skorpucala kot sta nova24 in NTA. A je tako težko ponudit minimalne obrtniške standarde? Mi imamo trenutno skoraj večje probleme z idiokracijo kot z epidemijo, kar je svoje vrste absurd.

Se ne strinjam, tiudi če mi situacija ni všeč se mi zdi da trenutna opozicija ne bi popravila situacije, prej obratno... 

Povezava do prispevka
Ninđa reče pred 9 urami:

Sam sem redno volil male nišne stranke, za katere sem verjel, da bi bilo koristno, če bi imele kak sedež v parlamentu in opozarjale na specifične izzive. Fiasko, ki se ga gre vlada, me je pripravil do tega, da bom prvič in upam da zadnjič volil random bumbarja, zato da s tem skenslam glas kakega vojščaka. Dobesedno kdorkoli bi bil boljši od tega kar imamo zdaj. Tudi Erjavec, žal, tako zelo slabo je. Pa sploh ni fora v ideologiji, temveč izključno v kritični masi nesposobnežev katere kolektiv je bil skrbno izbran z izključnim namenom neogrožanja Gospodarja. Že to pove vse o kvaliteti, ko v zameno za RTV in STA ponujajo skorpucala kot sta nova24 in NTA. A je tako težko ponudit minimalne obrtniške standarde? Mi imamo trenutno skoraj večje probleme z idiokracijo kot z epidemijo, kar je svoje vrste absurd.

jajo ima problem z mediji, sam to ne pomeni da je kot politik bolj nesposoben kot erjavec lol

problem anti-jajotov je da vas trigera preveč in potem začnete generalizirat (isti problem kot ga imajo jajo-loverji sam v obratni smeri)

 

ostali pol ostajamo ujeti v tem jajo-anti-jajo circlejerku ki je ugrabu celo slovenijo nekje po 1995

uredilo bitje Kunta Kinte
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 28 minutami:

jajo ima problem z mediji, sam to ne pomeni da je kot politik bolj nesposoben kot erjavec lol

problem anti-jajotov je da vas trigera preveč in potem začnete generalizirat (isti problem kot jajo-loverji)

Hm ne, ker niso edini jajotov problem mediji. 

Problem je tudi upravicenost do lastnega mnenja in samostojnega upravljanja vseh ministrov in predstojnikov drzavnih institucij. Potem dalje zdruzevanje institucij z namenom hitrega potrjevanja dvomljivih zadev in vprasanja o (presirokem) dostopu do podatkov. Izlocitev seznanjanja javnosti iz "sodb v imenu ljudstva", ipd, ipd. Ministri se izjav za tv ne smejo dajat, ali pa se skoraj zjocejo v tisini tako kot pravosodna ministrica. In kaj je bolje, nesposobnez kot Erjavec, ali psihopatski avtokrat, ki namenoma povzroca skodo? 

Imho Erjavec, pa ga ravno tako preziram. Ker bolje, da ga placujemo da ne dela nic, kot da namenoma dela drek, ki ga ne bomo popucali se desetletja. 

  • Račka +1 6
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 8 minutami:

In kaj je bolje, nesposobnez kot Erjavec, ali psihopatski avtokrat, ki namenoma povzroca skodo? 

Imho Erjavec, pa ga ravno tako preziram. Ker bolje, da ga placujemo da ne dela nic, kot da namenoma dela drek, ki ga ne bomo popucali se desetletja. 

 

Ne ne, to smo sami Erjavec = Mesija  na tem foumu

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 3 minutami:

Njegova vlada je direktno kriva za 2500+ mrtvih v DSO-jih, saj se v vmesnem obdobju niso pripravili na drugi val.

S tem, da se je vlada itak sama obdolžila, ker so zahtevali sankcije za Šarca zaradi 100 umrlih ljudi v prvem valu. Se spomnim, da so dali ven poročilo in je Nova24 z veseljem povzemala, da Šarcu grozi do osem let zapora. Koliko zdaj grozi Janši, ko ima pod grbo 2500 ljudi? :D 

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 2 urama:

Se ne strinjam, tiudi če mi situacija ni všeč se mi zdi da trenutna opozicija ne bi popravila situacije, prej obratno...

Se strinjam, da trenutna opozicija nima šans. Vseeno menim, da je naša naloga kot volivci, da jasno in glasno povemo oz. zapišemo česa si želimo od politike. Kritičnost je bistvena, do "levice" in do "desnice", mediji pa nam morajo biti pri tem v pomoč. Ko mediji enkrat postanejo orodje samohvale vladajočih, je povračilo na točko relativnega balansa izredno težko, saj mali, neodvisni mediji preprosto nimajo osebja in infrastrukture, da bi bili slišani preko vsega medijskega hrupa. Določen del politike si prizadeva ravno za to.
 

drago reče pred 4 minutami:

joj, kakšen levičarski ecco chamber je tole no. Levo od tistega, kar je levo od lenina.


Z veseljem bom prebral tvoj zapis o npr. desetih primerih v katerih trenutna vlada blesti v primerjavi z "levimi" vladami. Prav tako bom vesel argumentov zakaj je nova24 objektivno (se pravi obrtniško in strokovno) boljši medij od javne RTV. Se strinjam, echo chamberji so brezvezni, lahko pa nam razložiš tudi kaj je ecco chamber ;) Šalo na stran, res me zanima.

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 21 urami:

 

Na tak način ne.

 

Zdajšnje spremembe tožilskega usmerjanja predkazenskih postopkov ki žogico načrtno dajejo iz rok samostojnega organa pregona politično podrejeni policijski hierarhiji nas prvič po osamosvojitvi vračajo nazaj v čase te famozne podlage.

 

Fascinantno mi je pa pri tem predvsem to, da isti osebki, ki tako jamrate o politični dominaciji tranzicijske levice pri nas, navijate za takšne spremembe... ko bo imela ravno ta od njih največ koristi. Komunistom v globoki državi se kar smeji, po tridesetih letih jim bodo antikomunisti v roke vrnili stara orodja in vzvode. Ker kekci ne vidijo da jih prej kot pa slej odplakne z oblasti, infrastruktura za politično vpletanje v te postopke bo pa ostala za njimi. 

 

 

Na tak način ne...

 

To pomeni po tvoji interpretaciji, da si obe prisvajajo institucije, le da leva opcija na pravilen način, desna pa napačen.

 

Zanimiva logika.

Povezava do prispevka
drago reče pred 16 minutami:

joj, kakšen levičarski ecco chamber je tole no. Levo od tistega, kar je levo od lenina.

ja ne vem no, kopriva

 

levičarstvo je dobesedno zmagovalec zgodovine; zaradi levičarstva več ne živimo v jamah; tudi reakcionarji pred desettisoči let so jamrali "NE, NE SMETE GRADITI LESENIH BIVALIŠČ, BIVATI MORAMO V JAMAH; KOLIBE BODO POHUJŠALE MLADINO" "OGENJ BO UNIČIL NAŠO KULTURO, NE SMEMO UPORABLJATI OGNJA" "LEVIČARJI NAM KRADEJO PRIHODNOST, KO OTROKE UČIJO UPORABLJATI KOLESA NA VOZOVIH" ampak folk jim je vseeno pokazal fakiča in uvedel radikalne spremembe

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...