Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Kunta Kinte reče Pravkar:

in kako lahko nadzoruješ in ukrepaš, če ne preštevaš? al kaj je tuki point, ne razumem mogoče

Point je, da bi morala bit stevilka vezana na odstotek pozitivnih testov. Kot ti je tudi ze @svit lepo povzel tisto oslarijo s pristevanjem pozitivnih HAT, brez da bi te preverili se s PCR testi. In da kljub opozorilom stevilk niso hoteli odstranit iz statistike. 

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 13 minutami:

ja ti znaš samo naštevat, dej navedi cifre, vzemi si 10 min in najdi cifre ne pa da sam tuki ventiliraš neke osebne kriterije, kako mamo pri nas, kako je drugje - ergo pri nas je ful slabše. a je tako težko to naredit?

 

nimamo 100% bolniškega nadomestila zaradi COVIDA + niso se izdajale karantenske odločbe

zame je že to dvoje več kot dovolj

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 14 minutami:

ja ti znaš samo naštevat, dej navedi cifre, vzemi si 10 min in najdi cifre ne pa da sam tuki ventiliraš neke osebne kriterije, kako mamo pri nas, kako je drugje - ergo pri nas je ful slabše. a je tako težko to naredit?

Oglej si številke sam:

https://ourworldindata.org/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&country=DEU~ITA~SVN~AUT~CZE~HRV~SVK&region=World&deathsMetric=true&interval=total&perCapita=true&smoothing=0&pickerMetric=location&pickerSort=asc

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 26 minutami:

ja ker res smo meli visok nivo ki nas je v 30 letih samostojnosti pripeljal ful visoko, dokler ni prišel janša (tretjič)

 

 

Ja, ne glede na vse pretekle peripetije, smo trenutno globoko na dnu. 

 

 

A ni to vsaj malo zaskrbljujoče tudi po whatabout standardih? 

Povezava do prispevka

@Kunta Kinte Če že zahtevaš podatke, prosim specificiraj za katera področja želiš podatke. Sam mislim, da za vsako mojo trditev priložim primer ali dva.

 

Recimo, kaj točno v mojih prispevkih te je zmotilo, da moram priložiti podatke. 

 

Hvala.

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
svit reče pred 48 minutami:

Država je toliko vredna, kolikor je sposobna zaščititi najranljiveše. Zaradi tega, ker vlada ni uspela/ni imela časa/druge prioritete urediti DSO-jev, je cela država v karanteni že 5 mesecev, z veliko gospodarsko škodo, pohabljenimi generacijami otrok in zjebanim pravnim in zdravstvenim sistemom. Ampak OK... BDP pa je padel primerljivo ostalim državam lol...

 

svit reče Pravkar:

@Kunta Kinte Če že zahtevaš podatke, prosim specificiraj za katera področja želiš podatke. Sam mislim, da za vsako mojo trditev priložim primer ali dva.

predvsem tole primerjaj med državami

Povezava do prispevka

Erjavec: Svetu stranke sem povedal, da ne želim biti več predsednik stranke

 

:avadodo: Pizda no, model je dobesedno šel še enkrat 'all in' warianto. Ker se ni izšlo - pobral profit in zdaj gre drugam. Haha, te politiki ala Jajo in Erjavec so res kalibri posebne sorte, me zanima, če bo šel Desus nazaj v koalicijo :avadodo: 

Povezava do prispevka

@Kunta Kinte: Glede šolanja v tujini: Tarča od 20 minute dalje https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174751480?s=tv. Dejstvo - Slovenija je imela od vseh evropskih držav najdlje zaprte šole in vrtce in se šla šolanje na daljavo.

 

Glede gospodarske škode: Poglejmo koliko je Slovenija plačala za zaščitno opremo in koliko npr Hrvaška ter na kakšen način (neposredno ali preko posrednikov): https://www.24ur.com/novice/korona/hrvaska-za-zascitno-opremo-namenila-52-milijonov-slovenija-pa-ze-vec-kot-200-milijonov-evrov.html

 

Glede smrtnosti sem ti že odgovoril.

 

 

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 19 minutami:

Erjavec: Svetu stranke sem povedal, da ne želim biti več predsednik stranke

 

:avadodo: Pizda no, model je dobesedno šel še enkrat 'all in' warianto. Ker se ni izšlo - pobral profit in zdaj gre drugam. Haha, te politiki ala Jajo in Erjavec so res kalibri posebne sorte, me zanima, če bo šel Desus nazaj v koalicijo :avadodo: 

 

Izstopil je tudi iz stranke. Ko je na predzadnjem kongresu izgubil volitve proti Aleksandri Pivec, je izjavil, da bo član DeSUS do smrti. 

Povezava do prispevka

Mogoče se pa Aleksandra Pivec vrne nazaj :D... Mislim da se bodo stranke KUL koalicije zdaj steple za njihove volilce. Pri tem je v najboljšem položaju Alenka Bratušek, ki se je že nekaj časa nazaj pozicionirala kot stranka upokojencev.

 

Da vidimo zdaj eksodus poslancev DeSUS nazaj v koalicijo :D.

 

Še SMC in SDS razpadeta in takoj bo bolje v Sloveniji.

 

 

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
drago reče pred 2 urama:

politična (ne)kultura se razteza na oba pola, kakovost demokracije pa ni nič slabša kot poprej. Je pa operativnost vlade nekje 100x večja.

Nič slabša? Dobesedno izključujejo mehanizme vključevanja javnosti v razne zakonodajne in upravne procese, kar smo kot civilna družba gradili leta in je bil še v prejšnji vladi opazen počasen napredek. Da omejevanja bolj neposrednih nadzornih mehanizmov sploh ne omenjam, ker je bilo tudi tu že veliko povedanega o tem.

 

Dej mal dvigni nivo, ker bo očitno še dolgo, preden dobiš dostop do Gnojišča.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 1 uro:

Mirno lahko sedaj rečemo RIP DeSUS, nihče jih ne bo pogrešal.

 

 

Jp. Bi rekel, da počasi Slolvenija gre v smeri normalizacije vsaj v smislu kaj bi stranke predstavljale v demokratičnem parlamentarnem sistemu.

Povezava do prispevka

Sem prebral tekst

 

Par takih vrstic not, da so na Trstenjakovo pomoje naročili kar kamion tablet, da se ne spenijo preveč. Če je bil članek pod črto noč dolgih nožev, bodo jutri na Nova24 pomoje pisali o kristalni noči :D 

 

Tudi če je politični samomor, pokazala je zmerno do pretežno pokončno držo, o kateri velik del slovenske politike samo sanja

 

Pa lep pozdrav

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...