Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

VonGriffin reče pred 1 minuto:

 

Kot receno Jankovic deja vu, en ki bo Slovenijo resil pred Princem Teme in drzavo porihtal kot se gre 

Sem bil kar presenečen, ko so Goloba postavili za novega rešitelja, tip ima toliko masla na glavi da v normalni državi še do župana spodnjega dupleka ne bi prišel. Ampak če je lahko Janković would be mandatar...

Povezava do prispevka
tyne reče Pravkar:

Sem bil kar presenečen, ko so Goloba postavili za novega rešitelja, tip ima toliko masla na glavi da v normalni državi še do župana spodnjega dupleka ne bi prišel. Ampak če je lahko Janković would be mandatar...

 

Folk je v eni sapi pizdil cez Zokija, odpisov dolgov njegovim koruptivnim sinovom v drugi pa ga volil, tako da...  

Povezava do prispevka
tyne reče pred 13 minutami:

Sem bil kar presenečen, ko so Goloba postavili za novega rešitelja, tip ima toliko masla na glavi da v normalni državi še do župana spodnjega dupleka ne bi prišel. Ampak če je lahko Janković would be mandatar...

Daj malo konkretiziraj to "maslo na glavi", ker me res zanima. Celoten SDS, SOVA, FURS in Mahničeve "skrivne veze" so od najave Goloba o njegovem vstopu v politiko iskali nekaj, kar bi mu lahko obesili. Vse kar so uspeli sproducirati je bila njegova kao previsoka plača in nek račun na banki v romunski vukojebini (ki ga sploh ni on odprl). Če bi model imel toliko masla na glavi, kot mu ti očitaš, bi ga Janez pojedel za malo malico.  

uredilo bitje svit
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
svit reče pred 9 minutami:

Daj malo konkretiziraj to "maslo na glavi", ker me res zanima. Celoten SDS, SOVA, FURS in Mahničeve "skrivne veze" so od najave Goloba o njegovem vstopu v politiko iskali nekaj, kar bi mu lahko obesili. Vse kar so uspeli sproducirati je bila njegova kao previsoka plača in nek račun na banki v romunski vukojebini (ki ga sploh ni on odprl). Če bi model imel toliko masla na glavi, kot mu ti očitaš, bi ga Janez pojedel za malo malico.

To debato sva že imela. Mučke s prevzemanjem Elektro energije, sumljive pogodbe z NEK (oškodovanje državnega premoženja?), v elektro panogi se je govorilo tudi o črpanju keša iz GEN-I na zasebne račune. In nasploh njegov modus operandi po načelu "ni tožnika, ni sodnika" - direkten quote. Imaš še zadeve s stanovanjem, ki ga je EL prodal Golobovemu direktorju Kumru po netržni ceni in zadevo Vuković, o kateri večina medijev "začuda" sploh ni poročala. Potem imaš še vedno kontroverzno politično kadrovanje, ko je Golob, ki je zagotovo en najvplivnejših ljudi v Slo energetiki, postavljal svoje ljudi na pomembne pozicije - Kumer in Levičar, preverjena GEN-I kadra sta bila sekretarja za energetiko v levih vladah, osebno poznam nadzornika v NEK-u, ki ga je nastavil Golob itd.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 15 minutami:

To debato sva že imela. Mučke s prevzemanjem Elektro energije, sumljive pogodbe z NEK (oškodovanje državnega premoženja?), v elektro panogi se je govorilo tudi o črpanju keša iz GEN-I na zasebne račune. In nasploh njegov modus operandi po načelu "ni tožnika, ni sodnika" - direkten quote. Imaš še zadeve s stanovanjem, ki ga je EL prodal Golobovemu direktorju Kumru po netržni ceni in zadevo Vuković, o kateri večina medijev "začuda" sploh ni poročala. Potem imaš še vedno kontroverzno politično kadrovanje, ko je Golob, ki je zagotovo en najvplivnejših ljudi v Slo energetiki, postavljal svoje ljudi na pomembne pozicije - Kumer in Levičar, preverjena GEN-I kadra sta bila sekretarja za energetiko v levih vladah, osebno poznam nadzornika v NEK-u, ki ga je nastavil Golob itd.

Kakšen vir? Nismo na nova24, da flakaš v prazno in vsi kimajo.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 27 minutami:

Mučke

sumljive pogodbe

se je govorilo tudi 

Imaš še zadeve s stanovanjem, ki ga je EL prodal Golobovemu direktorju 

še vedno kontroverzno politično kadrovanje, ko je Golob, ki je zagotovo en najvplivnejših ljudi v Slo energetiki, postavljal svoje ljudi na pomembne pozicije

 

Torej hočeš rečt, da je Golob eden od stricev iz ozadja, ki so iz svojega klana nastavljali ljudi v razne Vlade Republike Slovenije in s tem posredno vodili slovensko politiko.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:


ampak ravno dosmrtni vodja skrajne desnice, edini predsednik parlamentarne stranke, ki je bil član komunistov in je vešč komunističnih metod, se je že nanašal na to poročilo, ko mu je ustrezalo??  Hkrati gre za eno najbolj uglednih organizacij s področja analoze stanja demokracij na svetu. 
 

pač dejstvo, v tujini smo tarča posmeha. 

 

Pa ne moreš dati Slovenijo med skupino držav kjer se dogajajo razni državni udari, kjer Putin zapira/zastruplja svoje politične nasprotnike... 

 

Dejsvto je, da levi mislite da smo tarča posmeha. Ker samo leve medije gledate kako se zgražajo na Janšom.

Levi ste itak taki zmeraj šimfate ZDA, pol ko pa Janša ni takoj čestital Bidenu pa ste takoj, joj kaj si bodo ZDA mislile o nas.

 

Ko je ven prišla arbitraža nas ni niti ena evropska država podprla in pritisnila na Hrvaško da naj prizna arbitražo. Niti ena! Tako težo mamo, ko so leve vlade na oblasti. Tam nam hrvati kradejo Teran, mi se pritožimo in nas un evropski komisar sam mal čudn pogleda kaj se kle gremo. Ja, ne smejijo se nam, ko so ta levi na oblast.

Ko je Janša na oblast nas vsaj porajtajo, ker ne lezemo v rit ta ''pravim'' evropskim državam. Kaj je sploh point lezt Nemčiji in Franciji v rit, če nimamo ničesar od njih. Gremo raj v španovijo s Čehi, Slovaki, Madžari in Poljaki. In pol takoj ta levi JOJ! Slovenijo odaljuje od razvitega dela Evrope.

Sej, še par mandatov levih vlad pa bodo Višegrajske države že bolj razvite od nas.

 

Tako kot smo 4 leta gledal kako so ta levi vsi smejal Trumpu, češ ker klovn je. In govoril kako bo delu vojne levo in desno. Kako bo zdaj zdaj uvedel fašizem. Gledal na vsako njegovo izjavo in jih še celo štel. Preverjal vsako malenkost, ki jo je izrekel...

Zdaj ko je pa Biden na oblasti pa ni več smeha. Pa je totalen klovn ta Joe. Pol cajta sploh ne ve kje je. Ne razumeš ga pol kurca kaj govori. Sin mu je en narkoman. Un korejček na veliko iztreljuje raketke.  V Evropi mamo novo vojno. Samo zlobnih twitov pa ne piše, to pa je res.

Kje ste zdaj s šimfanjem Bidena? Ali pa je vse kul pri njemiu in nimate kaj dost za povedat?

Kurac, veliko je za šimfat, samo vas boli đoko. In tukaj bo enako.

 

Zdaj, ko bo leva vlada bila nesposobna in delala nepravilnosti, boste pa lepo tih.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Flamingo reče pred 1 uro:

Kakšen vir? Nismo na nova24, da flakaš v prazno in vsi kimajo.

Sem imel v preteklosti dober uvid v Golobovanje. Razen tiste o črpanju keša iz GEN-I na zasebne račune, o kateri sem slišal zgolj govorice, ter zadev iz medijev (stanovanje, Vuković) je vse 100% preverjeno in zanesljivo.

uredilo bitje tyne
Povezava do prispevka

Valda da je smeh nad Bidnom. Pač res je popolnoma lame modelček, ki razkriva krizo in dvoličnost ameriških propadlih demokratov. Sam ni tako vokalen kot Trump in je manj priložnosti za tauntanje. Vsa levica skupaj ne sproducira tok Twitter materiala kot Janša, itak da je pol več na tapeti ...

Povezava do prispevka

Torej vedel si za številne mahinacije, kršitve zakonodaje, morda celo hujša kazniva dejanja gospodarske kriminalitete, korupcijo itd. Pa nisi nikogar prijavil, obvestil o tem organov pregona? Pa veš, da tisti, ki ve, da se dogajajo kršitve zakonodaje in ob tem molčijo, so ravno tako odgovorni in kaznovani, kot neposredni storilci? @tyne

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče Pravkar:

Torej vedel si za številne mahinacije, kršitve zakonodaje, morda celo hujša kazniva dejanja gospodarske kriminalitete. Pa nisi nikogar prijavil, obvestil organov pregona? Pa veš, da tisti, ki ve, da se dogajajo kršitve zakonodaje in ob tem molčijo, so ravno tako odgovorni in kaznovani? @tyne

Naglas se smejem.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 4 minutami:

V času Golobovega prevzemanja Elektro energije sem bil zaposlen v le-tej in moji neposredni šefi so bili izjemno gobčni Golobovi vojščaki. Razen tiste o črpanju keša iz GEN-I na zasebne račune, o kateri sem slišal zgolj govorice, ter zadev iz medijev (stanovanje, Vuković) je vse 100% preverjeno in zanesljivo.

Se pravi imaš samo govorice?

Povezava do prispevka

Aleš Primc & co. vložili tožbo zoper Tee Jarc zaradi KRISTJANOFOBIJE :avadodo:. Ljudje, ki so par let blodili o rjuharicah, kulturni obogatitvi, inžinirjih in podobnih floskulah, se čutijo preganjane, ker je ena random modelka rekla, da bodo v cerkvah poslušali, kdo endorsa izbrane stranke. Pismo no, Wallux piše o dvoličnih levičarjih - in ja, se strinjam, večkrat so oziroma smo, priznam, ampak te SDS kadri pa res odnesejo krono everyday, samozavedanje na strogi nuli :D

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Saj, da ste vajeni prikrivanje pizdarije iz vrst predstavnikov lastne stranke vem. Za druge pa me čudi, da tolerirate. Al pa je tudi bla kaka osebna korist .Mogoče pa zgolj ni dovolj jajc za take zadeve in lastne hrbtenice... pa je lažje anonimno potem te pizdarije okoli trositi, ko zadev ni mogoče preveriti

@tyne

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Saj, da ste vajeni prikrivanje pizdarije iz vrst predstavnikov lastne stranke vem. Za druge pa me čudi, da tolerirate. Al pa je tudi bla kaka osebna korist .Mogoče pa zgolj ni dovolj jajc za take zadeve in lastne hrbtenice... pa je lažje anonimno potem te pizdarije okoli trositi, ko zadev ni mogoče preveriti

Dej pejt na svež zrak preden se ti možgani do konca skisajo.

Povezava do prispevka

Dej tyne če res kaj veš o tem maslu na glavi Goloba že ti in je to lahko dokazljivo se potem ne bi sedaj pogovarjali o njem kot naslednjem mandatarju. To je nam vsem jasno tako kot tebi, zato so take izjave zelo koprivaste in ti ne pritičejo. Raje nehaj. Jaz recimo tudi vem iz prve roke kako je s pritiski ko pride SDS kader na vodilne pozicije podjetja, pa sploh nima smisla govoriti o tem. Vsi vse vemo pa vsi od teh vseeno vse to naredijo brez ene posledice. Eno je vedeti eno pa to it se izpostaviti, prijaviti organom pregona in dokazati. Bodi Gale če hočeš, ampak ne jaz ne ti ne bova tega naredila  in dosegla bova to kar je dosegel Gale. 0

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...