Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

maksi reče pred 2 minutama:

 

On gleda na Parsifal anketo, po katerem SDS vodi s 30% :rofl:

Ne jemljem resno njihovih anket, ker močno odstopajo od Ninamedie, ki je bila v preteklosti afaik povsem verodostojna, ampak SDS je prevzela vodstvo šele včeraj, pred tem je nekaj dni vodil Golob, kar je tudi Siol vedno uvrstil med naslovne novice.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

Drugače pa ja. Višja volilna udeležba imo nakazuje na manj SDS stolov.

Me pa čudi, da bi naj Levica padla ven? Mislim, nobene afere, proper nastopi ... Čemu randomly tak upad? 

Plus še vedno imam nek stealth filing, da bo Zoran dobil stol v parlamentu :

Očitno midva različne debate gledava :D Mesec je kot en šolarček, se mi je v preteklosti zdel boljši v javnih nastopih.

Povezava do prispevka
Elessar reče pred 4 minutami:

Glede na to da živimo v svetu kjer se vedno zgodijo najbolj neumne stvari, napovedujem, da bosta LMŠ in SAB izpadli iz parlamenta, not bo pa prišla Resni.ca.

 

image.png.089891dd70dc91831e12b82faab77dec.png

 

To bi bilo bolano, rajši vidim potem počivalška notri…

Povezava do prispevka
black187 reče pred 2 urama:

Bodo zanimive te volitve, folk ki nikoli ne voli (apolitični) me sprašuje kam se gre voliti in kaj naj obkroži da se rukne to vlado…

 

...če sem prejle ob vsemu šundru prav razumel radijska poročila, je zgolj včeraj volilo več ljudi na predčasnih volitvah, kot pa na celotnih prejšnjih predčasnih skupaj. že do danes naj bi volilo skoraj 4% vseh volilnih udeležencev.

 

bo na koncu oddalo svoje glasove 65%+ vseh volilnih upravičencev?

 

svit reče pred 2 urama:

Pa polno bo "vrgel je puško v koruzo", "stahopetec" in podobno ne smešnih kombinacij.

 

...ampak to je na koncu koncev vse voda na golobji mlin. :D

 

tyne reče pred 1 uro:

Pejt na Siol, tam že cel teden o tem pišejo.

 

meni je blazno fascinantno, kako Požar dobi nek set informacij v zvezi s tem, Mirko Mayer pa drug set informacij. v preseku bi človek lahko z distance rekel, da je eden vzel prvih 10 strani spisa, drug pa drugih 10 strani spisa. :rofl:

 

Hernier reče pred 1 uro:

Drugače pa ja. Višja volilna udeležba imo nakazuje na manj SDS stolov.

 

sicer ne vem čisto točno od kje tipu številke (verjetno presek vseh prejšnjih volitev?), ampak ajde...

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Nikica to the rescueeee... LMŠ rešen.

 

"Predsednica Inštituta 8. marec Nika Kovač se je tik pred parlamentarnimi volitvami, ki bodo to nedeljo, odločila podpreti stranko LMŠ. Kot je povedala v pogovoru s predsednikom stranke Marjanom Šarcem, se je tako odločila predvsem zato, ker njegovi stranki po javnomnenjskih raziskavah ne kaže posebej dobro, si pa želi, da bi dobila dovolj glasov za prestop parlamentarnega praga."

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 43 minutami:

Lmš, Svoboda, SAB

 Hvala, saj sem vedel ampak vseeno iskal čudež da bi lahko bil kdo drug.

tomazek reče pred 14 minutami:

Nikica to the rescueeee... LMŠ rešen.

 

"Predsednica Inštituta 8. marec Nika Kovač se je tik pred parlamentarnimi volitvami, ki bodo to nedeljo, odločila podpreti stranko LMŠ. Kot je povedala v pogovoru s predsednikom stranke Marjanom Šarcem, se je tako odločila predvsem zato, ker njegovi stranki po javnomnenjskih raziskavah ne kaže posebej dobro, si pa želi, da bi dobila dovolj glasov za prestop parlamentarnega praga."

 

Ok LMŠ že odpade :D

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Navedek

Janša še ni prejel odstopne izjave

Predsednik vlade Janez Janša se uradno še ni seznanil z današnjim odstopom člana njegove ministrske ekipe. "Predsednik vlade in predsednik SDS Janez Janša je na terenu in odstopne izjave še ni prejel,"

 

  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Katera stranka bi bila najbližje desnim vrednotam pa da to ni kdor je v trenutni vladi in zunajparlamentarni pajaci ala Brščič? Spremljam ta cirkus kolikor želodec prenese in bi šel volit pa se mi gabijo vsi. :D

Verjetno Golob

Povezava do prispevka

Seveda. Vsi, v programih, lepo zapišejo, da so v službi kapitala in kontra delavstvu. Krčenje javnih storitev, socialne države, reforme javnega zdravstva v smeri privatizacije, nižanje davkov in prispevkov, privatizacija pokojnine, upokojence nagnati nazaj delat ipd.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Nikica to the rescueeee... LMŠ rešen.

 

"Predsednica Inštituta 8. marec Nika Kovač se je tik pred parlamentarnimi volitvami, ki bodo to nedeljo, odločila podpreti stranko LMŠ. Kot je povedala v pogovoru s predsednikom stranke Marjanom Šarcem, se je tako odločila predvsem zato, ker njegovi stranki po javnomnenjskih raziskavah ne kaže posebej dobro, si pa želi, da bi dobila dovolj glasov za prestop parlamentarnega praga."


Temu se reče, da je dala iz usmiljenja. Podporo. 

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 2 urama:

Seveda. Vsi, v programih, lepo zapišejo, da so v službi kapitala in kontra delavstvu. Krčenje javnih storitev, socialne države, reforme javnega zdravstva v smeri privatizacije, nižanje davkov in prispevkov, privatizacija pokojnine, upokojence nagnati nazaj delat ipd.

 

Jao kere blesove ti kle pišeš... Dej povej kdo kaj krči? Dej povej mi kako bi ti javno zdravstvo naredu, da ne bi bilo dolgih čakalnih vrst? No, kaj bi ti pametnjakovič naredu?

 

In nižji davki pomenijo da tebi več ostane. Lahka pa gremo da ti država pobere 100% in ti pol tut vse najnujnejše zrihta. Ker taki papaki kot si ti, si itak ne znajo sami nič priskrbeti. Za vsak kurac rabijo državo. Da jim job zrihta... da jim stanovanje zrihta... da jim futr zrihta... kaj naj je in kdaj... s čim se bo vozil na okoli... kaj naj nosi... kdaj naj gre zdravniku... To se prov vidi, da so levaki kot eni otroci. Če ne starši, bo pa država skrbela za njih.

uredilo bitje Wallux
  • Trol 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 uro:

Dej povej mi kako bi ti javno zdravstvo naredu, da ne bi bilo dolgih čakalnih vrst?

 

Narediš ga nedostopnega za pol leta, kot Janez.

Če pa še zapreš ljudi na domove, to deluje blagodejno na:

-gužvo na cesti

-vrste 

-onesnaženje

-stopnjo kriminala

-prometne nesreče

 

Če niso vsi razpršeni naokoli, bodo tudi računi za elektriko in ogrevanje nižji. 

Povezava do prispevka

Kar grozljivo v kakšni družbi smo se znašli:

Freedom House Report za leto 2022, str. 28 : https://freedomhouse.org/sites/default/files/2022-02/FIW_2022_PDF_Booklet_Digital_Final_Web.pdf

 

 In preden kak sdsovski kimavec začne zganjat histerijo, to je ustanova na katero se je tudi Janša rad skliceval : 

 

 

Janša je popeljal Slovenijo v družbo Rusije, Nikaragve, Irana in podobnih. Čestitke. 

FREEDOM.jpg

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 4 urami:

tole je direkt laž

Ker je nedostopno že dve leti, da... in nič ne kaže da bo bolj dostopno kadarkoli. Nepopravljiva škoda je najbrž že narejena. 

 

Pa srečno vsem, ki nimate kakšnih orto vez, dodatno dodatnih zavarovanj in niste super nujen primer, praktično na smrtni postelji aka. vas bodo resno vzeli ko pridete na urgenco in upate, da se boste s pomočjo našega zdravstva spravili k sebi. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 38 minutami:

Janša proba sjebat mn3čarje, da bi volili zanj. Iz nekega intervjuja:

 

"Poleg tega, da prosti čas preživlja v gorah, se po potrebi odloči tudi za igranje videoigric."

Damn mene iskreno zdaj zanima kaj igra :D in b4 call of duty z rusi

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...