Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Kakarotto reče pred 1 minuto:

Dej tyne če res kaj veš o tem maslu na glavi Goloba že ti in je to lahko dokazljivo se potem ne bi sedaj pogovarjali o njem kot naslednjem mandatarju. To je nam vsem jasno tako kot tebi, zato so take izjave zelo koprivaste in ti ne pritičejo. Raje nehaj. Jaz recimo tudi vem iz prve roke kako je s pritiski ko pride SDS kader na oblast pa sploh nima smisla govoriti o tem. Vsi vse vemo pa vsi od teh vseeno vse to naredijo brez ene posledice. Eno je vedeti eno pa to it se izpostaviti, prijaviti organom pregona in dokazati. Bodi Gale če hočeš, ampak ne jaz ne ti ne bova in dosegla bova to kar je dosegel Gale. 0

V idealnem svetu je res tako, realnost pa od tega pač divje odstopa. Kot sem že napisal nekaj strani nazaj, v Sloveniji politiko diktirajo ideologi, kjer je važno zgolj to, ali je nekdo naš ali ni. Janković bo spet župan, Janša bo spet pobral 300k glasov. Tako pač je.

Povezava do prispevka

Also, smo pa vsaj spet izvedeli, da je @tyne ena taka klasična desničarska pijavka; uničil bi vse, kar je javnega in socialnega, a hkrati se ravno napaja iz javnega denarja za svoje brezdelje, pač tipični ronswansonovski desničar. Dober primer je bil tudi miha is god. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče Pravkar:

Also, smo pa vsaj spet izvedeli, da je @tyne ena taka klasična desničarska pijavka; uničil bi vse, kar je javnega in socialnega, a hkrati se ravno napaja iz javnega denarja za svoje brezdelje, pač tipični ronswansonovski desničar. Dober primer je bil tudi miha is god. 

Laž je nesmrtna duša komunizma, kajneda tovariš.

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 14 minutami:

To je vse, kar lahko SDS bot sproducira? :avadodo: izgubljate ostrino

Ni me treba vikati. Drugače pa že ob začetku oddaje še preden se je karkoli začelo je bilo spet vnaprejšnjega jokcanja od sistema oddaje namesto da bi embraceal. Edini, ki je šel v stilu je bil Plemeniti :rofl:
Pa a se je samo meni zdelo al se je Golobova faca nekam čudno začela spreminjati medtem, ko se je zagovarjal glede poslov v Črni gori? Nekam histeričen odziv:nicjasno:
 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
black187 reče pred 3 minutami:

Tale oddaja je bila zelo lep prikaz kako kar se dotakne SDS gre v kurac. Neverjetno nesposoben kader, res neverjetno


Mogoče bi kje res moral poseči vmes, ampak še zmerom se mi zdi tak način bolj ustrezen kot nenehno prekinjanje, da na koncu niti za eno stvar ne veš kaj je nekdo želel povedati.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...