Skoči na vsebino

Protivladni protesti


Priporočeni prispevki

Televizije, sploh slovenske, ne gledam veliko. Veliko raje poslušam radijske oddaje, berem časopise in drugo periodiko ... in danes sem dobil dokaz, da teh navad ni vredno spreminjati.

Ogledal sem si soočenje. Groza. Retorične veščine prisotnih politikov slabe (v negativni smeri definitivno izstopa g. Počivalšek) do povprečne (čeprav nikoli nisem in ne bom volil SD, moram reči da je bila ga. Fajon po moji oceni najbolj koherentna, tudi ga. Bratušek, g. Tonin in g. Mesec na trenutke solidni). Ampak česa tako obupnega kot samo vodenje oddaje g. Pirkoviča pa na televiziji še nisem videl. Oddajo je imel povsem izpod nadzora, nikakor ni sledil dinamiki, časovni okviri so mu bili povsem nejasni, s pikrimi pripombami je podžigal gostilniški nivo diskusije. Res upam da to ni dolgoročni vzorec slovenskega televizijskega prostora.

Vsi voditelji Odmevov so lahko zgled voditelju soočenja in njegovemu današnjemu posmehu novinarskemu poklicu.

uredilo bitje Melaho
  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Melaho reče pred 9 minutami:

Televizije, sploh slovenske, ne gledam veliko. Veliko raje poslušam radijske oddaje, berem časopise in drugo periodiko ... in danes sem dobil dokaz, da teh navad ni vredno spreminjati.

Ogledal sem si soočenje. Groza. Retorične veščine prisotnih politikov slabe (v negativni smeri definitivno izstopa g. Počivalšek) do povprečne (čeprav nikoli nisem in ne bom volil SD, moram reči da je bila ga. Fajon po moji oceni najbolj koherentna, tudi ga. Bratušek, g. Tonin in g. Mesec na trenutke solidni). Ampak česa tako obupnega kot samo vodenje oddaje g. Pirkoviča pa na televiziji še nisem videl. Oddajo je imel povsem izpod nadzora, nikakor ni sledil dinamiki, časovni okviri so mu bili povsem nejasni, s pikrimi pripombami je podžigal gostilniški nivo diskusije. Res upam da to ni dolgoročni vzorec slovenskega televizijskega prostora.

Vsi voditelji Odmevov so lahko zgled voditelju soočenja in njegovemu današnjemu posmehu novinarskemu poklicu.

Kaki gospod, lepo te prosim...

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 34 minutami:

 

Pa nimaš kaj novice delat, EU že dolgo ve kakšna situacija je tu, je pa žalostno gledat kako zagovedana država smo postali. Tip kot je Pirkovič niti na recepciji ne bi smel sedet, pa je "vodil" tako pomembno oddajo. Ampak ker pač malikuje dosmrtnega vodjo skrajne desnice, pač dobi to priložnost. Tako kot je bilo včasih v Partiji.

 

Saj pa eni strani, hvala bogu da se to zgodilo. Naj ljudje vidijo, da moramo ven iz te greznice v katero so nas pripeljali Tonin in Počivalšek. Janša je pač Janša, vsak leto bolj radikaliziran diktator, ampak ravno ona dva sta mu omogočila vladanje, zato sta tudi kriva za vse. 

 

24. aprila bo res prelomen datum. Itak bo tudi nova vlada polna kakih čudakov, napačnih odločitev, a takšne načrtne razgradnje demokracije ne moremo več doživeti. 

 

Dej, ne deli drame model.To kar si ti želiš od vodenja/format oddaje je samo da prekrije kaki so politiki v resnici. Tukaj si vsaj dobil pravo sliko teh našil politikov.

Raje vidim vso bedo politikov, kot pa neki vse sfejkan pa lepo pa urejeno.

 

Dva od levih sta takoj mulo začela kuhat ker ni blo tistega sfejkanega soočenja kjer vsak govori eno minutko pol tri sekunde za repliko in pol na naslednje vprašanje. Vse lepo urejeno, ampak vsebine pa nobene. Ti pač pogrešaš uno resnost, ki se kao pritiče politikom. Če bi rad neko uglajenost pa ceremonije pol pejt v državo, ki je monarhija ali pa tam kjer vlada komunizem. Tam bo čist po tvojem okusu.

 

To kar smo danes videl je point demokracije. Jelinčič je jelinčič, skor se ubov. Ta glavni levi stranki itak takoj užaljeni, če kaj ne gre po njihovo. Smešeno je blo.

 

In zdaj bomo mi izbiral kerih 90 srečnežev gre v parlament.

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Wallux reče pred 2 urama:

 

Dej, ne deli drame model.To kar si ti želiš od vodenja/format oddaje je samo da prekrije kaki so politiki v resnici. Tukaj si vsaj dobil pravo sliko teh našil politikov.

Raje vidim vso bedo politikov, kot pa neki vse sfejkan pa lepo pa urejeno.

 

Dva od levih sta takoj mulo začela kuhat ker ni blo tistega sfejkanega soočenja kjer vsak govori eno minutko pol tri sekunde za repliko in pol na naslednje vprašanje. Vse lepo urejeno, ampak vsebine pa nobene. Ti pač pogrešaš uno resnost, ki se kao pritiče politikom. Če bi rad neko uglajenost pa ceremonije pol pejt v državo, ki je monarhija ali pa tam kjer vlada komunizem. Tam bo čist po tvojem okusu.

 

To kar smo danes videl je point demokracije. Jelinčič je jelinčič, skor se ubov. Ta glavni levi stranki itak takoj užaljeni, če kaj ne gre po njihovo. Smešeno je blo.

 

In zdaj bomo mi izbiral kerih 90 srečnežev gre v parlament.


cist si zgrešil point..ah.

Povezava do prispevka

haha spet isti "voditelji" spizdili (beri: vrgli puško v koruzo), ko ni šlo po njihovo. In tile bi bili na pogajanjih in v diplomaciji :avadodo:

 

Gale ima več jajc kt tile KULovci, pa je brezjajčnik

 

gledali smo užaljenost, histerijo, zadirčnost in koordiniran napad na predstavnika novinarske srenje.

 

a se bo kak NVO oglasil glede pritiskov na novinarja? a bo B Zgaga povedal Evropi kako se pri nas godi? Bosta društvi (lol) novinarjev spisali protestno noto?

 

nope, samo črički, ko se gre za "njihove". been there, done that. in vi to dvoličnost volite. in podpirate.

 

p.s. Jelinčič kako zalaufa po luftu, k mu zmanjka tal pod nogami :avadodo::rofl:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Lmao, trstenjakova so weak. To je to? Puške pa koruze? :rofl:

 

Muh dvolicnost muh pritiski. Kalimerijada ni volilni dinamit, Mahnič erm Chain. 

 

A neb rajš skrite milijone od BeričajaGoloba pa Rajfajzen iz Romonije? 

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 11 minutami:

Lmao, trstenjakova so weak. To je to? Puške pa koruze? :rofl:

 

Muh dvolicnost muh pritiski. Kalimerijada ni volilni dinamit, Mahnič erm Chain. 

 

A neb rajš skrite milijone od BeričajaGoloba pa Rajfajzen iz Romonije? 

a to je to kar premoreš? oh sweet summer child

 

:beer:

Povezava do prispevka

Men je pa Levica skoz bl všeč. Kolk so napredovali kot stranka. Mesec res top zrihtan, frizura boljš k vse babe v politki. Čevlji mi je tamala rekla, da so neki iz obnovljivih zadev neki neki... Pač tko k se spodobi za levičarja. Lepo se je navadil govort, ne maha več z rokami. Potem sem šel gledat njihovo spletno stran, res so jo dodelal. Program imajo res obsežen, lepo razdelan. Šel sem iskat, kje je tisto o nacionalizaciji podjetij, to nikjer sploh omenjeno ni. Ni čudn, da so so prehitel SD.

  • Trol 1
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 1 uro:

haha spet isti "voditelji" spizdili (beri: vrgli puško v koruzo), ko ni šlo po njihovo. In tile bi bili na pogajanjih in v diplomaciji :avadodo:

 

Gale ima več jajc kt tile KULovci, pa je brezjajčnik

 

gledali smo užaljenost, histerijo, zadirčnost in koordiniran napad na predstavnika novinarske srenje.

 

a se bo kak NVO oglasil glede pritiskov na novinarja? a bo B Zgaga povedal Evropi kako se pri nas godi? Bosta društvi (lol) novinarjev spisali protestno noto?

 

nope, samo črički, ko se gre za "njihove". been there, done that. in vi to dvoličnost volite. in podpirate.

 

p.s. Jelinčič kako zalaufa po luftu, k mu zmanjka tal pod nogami :avadodo::rofl:

utu1ZYL.png

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 3 urami:

haha spet isti "voditelji" spizdili (beri: vrgli puško v koruzo), ko ni šlo po njihovo. In tile bi bili na pogajanjih in v diplomaciji :avadodo:

 

Gale ima več jajc kt tile KULovci, pa je brezjajčnik

 

gledali smo užaljenost, histerijo, zadirčnost in koordiniran napad na predstavnika novinarske srenje.

 

a se bo kak NVO oglasil glede pritiskov na novinarja? a bo B Zgaga povedal Evropi kako se pri nas godi? Bosta društvi (lol) novinarjev spisali protestno noto?

 

nope, samo črički, ko se gre za "njihove". been there, done that. in vi to dvoličnost volite. in podpirate.

 

p.s. Jelinčič kako zalaufa po luftu, k mu zmanjka tal pod nogami :avadodo::rofl:

Ubogi (uravnotezeni) predstavnik novinarske srenje Pirkovic, on se je hotu sam mal 1 na 1 iz nasmu Janezam zment, pa ga pustit, da v miru predstavi vse A4 SDS pildke in dosezke vlade :D Kva tej levicarji zganjajo ej, Pirkovic zgleda, kot da ga daje refluks, pa da se mu bo spahnilo po Janezu, a ti pobalini mu se kr ne dajo miru :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...